Preču katalogs
Swipe to the left
2021. gada 22. jūlijs 28 Skatījumi Nav komentāru

Terases ir brīnišķīgs veids kā savu mājokli padarīt interesantāku un daudz omulīgāku. Vakara maltītes uz sakoptas un skaistas koka terases, siltos vasaras vakaros, paaugstinās Tavas dzīves kvalitāti. Taču bieži vien koka terases mēdz izbalēt, nolietoties, satrunēt, kā arī apaugt ar dažādām sūnām, aļģēm un citiem organismiem. Kā pareizi kopt koka terases? Esam atraduši atbildes uz šo jautājumu!

2021. gada 8. jūlijs 33 Skatījumi Nav komentāru

Zāles pļāvējs – neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas noderēs ikvienam ar jauku mazdārziņu, nelielu pagalmu vai veselu pļavu apkārt mājoklim. Ja pašlaik esi dzīvokļa iemītnieks, taču plāno kļūt par īpašnieku kādai mājai ar skaisti iekoptu dārzu, ņem vērā šos padomus, jo nākotnē Tev tie lieti noderēs. Apskatīsim, kādus noderīgus padomus esam savākuši, lai palīdzētu Tev izvēlēties izcilu zāles pļāvēju!

2021. gada 5. jūlijs 84 Skatījumi Nav komentāru

Vannas istabai katrā mājoklī ir liela nozīme, jo tā ir vieta, kas ļauj mums attīrīties, relaksēties, sakārtot prātu un parūpēties pašam par sevi. Ir svarīgi, lai vannas istabas interjers ir atbilstošs Tavai gaumei, taču nedrīkst arī aizmirst par jaunākajām tendencēm. 2021. gada vannas istabas interjera tendences maina balto minimālismu pret dabas toņu maigumu, rakstiem, krāsu un struktūru akcentiem.

2021. gada 30. jūnijs 49 Skatījumi Nav komentāru

Braukšana ar SUP dēļiem katru gadu paliek ar vien populārāka, iespējams, tas tāpēc, ka supošanu iemācīties var ikviens, tā nav sarežģīta un ir gan sportiska, gan relaksējoša nodarbe. Šis sporta veids ir nācis no Havaju salām un tiek pieņemts, ka tā pirmsākumi esot bijuši ap 1940. gadu, kad sērfošanas instruktori uz saviem dēļiem esot stāvējuši, lai labāk redzētu savus “skolēnus”. Esam apkopojuši dažus padomus, kā labāk izvēlēties SUP dēli un uzsākt savu supošanas piedzīvojumu!

2021. gada 7. maijs 115 Skatījumi Nav komentāru

Batuti ir ļoti aktuāli pavasara un vasaras sezonā, kad kārtīga izlēkāšanās ir viena no mīļākajām bērnu aktivitātēm. Teju katrā pagalmā var pamanīt kādu batutu – lielu, mazu, krāsainu vai uzpūšamu. Diemžēl, ļoti bieži cilvēki un īpaši bērni gūst traumas lēkājot uz batuta. Esam sagatavojuši dažādus drošības padomus un ieteikumus par un ap lēkāšanu.

2021. gada 7. maijs 160 Skatījumi Nav komentāru

Maijs ir kārtīgs ziedoņa mēnesis, kurā dienas paliek garākas, laiks siltāks un jau ir sākušies aktīvie sēšanas un stādīšanas darbi. Taču maijs ir viltīgs mēnesis – dienas ir siltas un saulainas, taču naktīs parādās salnas. Esam apkopjoši, kādi ir maija dārza darbi, un, kam ir jāpievērš uzmanību, kopjot savu mauriņu.

2021. gada 16. aprīlis 212 Skatījumi Nav komentāru

Dārza mēbeles ir ne tikai dārza dizaina elements, bet arī iemesls dvēseles priekam. Nav nozīmes, dārznieks vai vienkāršs mājas iemītnieks, visi ļoti labprāt bauda atpūtu siltos vasaras vakaros dārzā. Labas dārza mēbeles ir ieguldījums komfortā un dārza estētiskajā vidē. Ķer, te būs noderīgi padomi dārza mēbeļu izvēlē.

2021. gada 9. aprīlis 237 Skatījumi Nav komentāru

Aprīlis jau izsenis ir bijis viens no darba pilnākajiem mēnešiem.  Aprīlī jāievieš kārtība dārzā, siltumnīcā, pagalmā, lai pēc tam varētu ķerties klāt ilgi gaidītajai sējai.  Paraudzīsimies, kādi ir aprīlī veicamie dārza darbi.

2021. gada 7. aprīlis 150 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris un vasara –  bērnu un vecāku atvaļinājumu laiks! Pavadi to lietderīgi – atjaunojot un uzlabojot savu mājokli, piemēram, krāsojot sienas. Multifunkcionālā Amphibolin krāsa Tev lieliski noderēs šī uzdevuma paveikšanā.

2021. gada 23. marts 321 Skatījumi Nav komentāru

Mēs katrs varam palīdzēt dabai un novērot dažādus putnus, izveidojot putnu būrīti pie savas mājas, dārzā, mežā vai jebkādā citā laukmalē vai mežmalā. Būrīšos pārsvarā ligzdo putni, kuri dabiskos apstākļos ligzdu iekārtošanai un ģimenes veidošanai izvēlas dažādus koku dobumus. Putnu būrīši nav nekas sarežģīts tādēļ mēs pastāstīsim, kā pareizi uztaisīt putnu būrīti.

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit