Preču katalogs
Swipe to the left
2020. gada 22. oktobris 75 Skatījumi Nav komentāru

‘’No 1800. līdz 2000. gadam to cilvēku skaits, kuri strādā ārpus telpām, ir samazinājies no 90% līdz 20%.’’ Rasels Fosters Nafildas laboratorija, Oksfordas Universitāte

2020. gada 21. septembris 187 Skatījumi Nav komentāru

Katra ēkas būvkonstrukcijas daļa jāsiltina ar tieši tai paredzētajiem siltumizolācijas materiāliem un jāievēro zināma darbu secība. Jebkurš nepareizi nosiltināts konstrukciju savienojumu mezgls nozīmē papildu apkures izmaksas, jo šajā vietā būs viszemākā siltuma pretestība. Pakāpeniski tajā veidosies mitrums un ar laiku var sākties konstrukcijas bojāšanās, kas uz virsmas kļūs redzama mitru plankumu veidā. Šādus bojājumus ir ļoti sarežģīti un dārgi labot – tas prasa ilgu laiku, komplicētus remontdarbus un papildu izdevumus.

2020. gada 18. septembris 116 Skatījumi Nav komentāru

Būtiska jebkuras dzīves vietas sastāvdaļa ir kanalizācija. Laikam ejot uz priekšu attīstās arī tehnoloģijas un iespējas, kā mājās tikt pie kanalizācijas sistēmas. Tomēr daudziem cilvēkiem, kas ceļ sev māju vai arī vēlas mainīt esošo kanalizāciju var rasties jautājumi – kāda ir atšķirība starp septiķiem un kuru labāk izvēlēties?

2020. gada 20. augusts 159 Skatījumi Nav komentāru

Pirms ķerties pie remonta vai būvdarbiem, vērtīgi pārliecināties, vai gala rezultāts Tevi priecēs arī pēc 1, 5 vai 15 gadiem: vai dekoratīvais apmetums nebūs vietām apkritis, krāsojums nebūs saplaisājis, šuvēs un virsmu savienojuma vietās nebūs iemitinājušās pelējuma sēne.

2020. gada 27. maijs 341 Skatījumi Nav komentāru

 Vēlies siltināt savu māju, bet nezini ar ko sākt? Sadarbībā ar Caparol esam sagatavojuši ieteikumus, kas mājas siltināšanas procesu padarīs efektīvāku.

 

2020. gada 15. maijs 361 Skatījumi Nav komentāru

Došanās pie dabas ir viens no cilvēku iecienītākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, īpaši aktuāli tas ir vasaras sezonā. Lai atpūta  būtu izdevusies, esam sagatavojuši sarakstu ar lietām, kuras ir vērts paņemt līdzi.

 

2020. gada 27. aprīlis 453 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris rit pilnā sparā un ir pēdējais brīdis sākt domāt par to, kā izskatās Tava pagalma pati galvenā sastāvdaļa – zālājs. Lielākie izaicinājumi skaistam mauriņam ir kurmja rakumi, sūnas un nelīdzena zeme. Esam sagatavojuši prakstiskus padomus, kā iegūt skaistu zālāju.

2020. gada 22. aprīlis 366 Skatījumi Nav komentāru

Kad bija pēdējā reize, kad Jums patiešām ir garšojis ūdens no virtuves jaucējkrāna? Kad ir bijusi reize, kad vēlaties ieliet papildus glāzi? Gandrīz vienmēr ūdens no Jūsu virtuves jaucējkrāna būs ar piegaršu.Bet kā šo problēmu atrisināt ātri un ērti? Iepazīstieties ar GROHE Blue: skaista un inteliģenta sistēmia, kas pārveido ierasto jaucējkrāna ūdeni par tīru un garšīgu Jūsu virtuve kļūst par tikšanās vietu izslāpušajiem ģimenes locekļiem un draugiem.

2020. gada 24. marts 380 Skatījumi Nav komentāru

Daudzi cilvēki šobrīd paliek mājās, bērni neapmeklē izglītības iestādes un daudziem galvā ir viens jautājums – ko mums visiem darīt mājās? Mēs vēlamies padalīties ar idejām un ieteikumiem, ko darīt mājās šajā pašizolācijas periodā.

2020. gada 11. marts 255 Skatījumi Nav komentāru

Meklē piemērotu velosipēdu, bet nezini, kā izvēlēties plašajā piedāvājumā? Ir daudz dažādi velosipēdu veidi, tāpat ir daudz dažādi cilvēki ar atšķirīgām vēlmēm.  Citiem cilvēkiem patīk triki, vel kādam patīk sacīkstes, bet citiem vienkārši sapņaini mīties pa pilsētas ielām.
Lai izdarītu pareizo izvēli velosipēdam, iepazīsties ar mūsu sagatavotajiem padomiem!  

 

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit