Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left
2024. gada 8. maijs 46 Skatījumi Nav komentāru

Ēkas siltināšana Latvijas klimatā ir ļoti svarīga, lai aukstajā gada laikā samazinātu mājas uzturēšanas izmaksas. Jāpiemin, ka siltināšana tāpat palīdz samazināt siltumnīcas efektu, kas veidojas izmantojot kurināmo.  

Siltināšana ir diezgan sarežģīts komplekss, un, lai panāktu maksimālu efektu, jāsiltina visa ēkas konstrukcija – sienas, jumta konstrukcija, pamati u.c.

Lai siltināšanas process ietu no rokas, šajā rakstā esam apkopojuši biežāk pieļautās kļūdas mājas siltināšanā!

2024. gada 3. maijs 66 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris dārzā ir visaktīvākais periods, kad kārtīgi jāparūpējas par augiem, lai vasarā tie zaļotu, plauktu un nestu ražu. Šajā rakstā esam  apkopojoši, kādi tad ir svarīgākie pavasara dārza darbi.

2024. gada 8. aprīlis 256 Skatījumi Nav komentāru

Pavasarī pamostas daba un augiem sākas aktīvais veģetācijas periods. Tas arī ir īstais laiks, kad parūpēties par saviem zaļajiem draugiem, lai sezonas gaitā tie būtu ražīgi un krāšņi. Taču bieži dzirdam jautājumus: Ar ko mēslot dārzu aprīlī? Kādi ir mēslojumu veidi un to iedarbība? Esam apkopojuši ļoti noderīgu informāciju un padomus, kas katram dārzniekam palīdzēs orientēties mēslojumu pasaulē!

2024. gada 22. februāris 690 Skatījumi Nav komentāru

Lamināta ieklāšana nav tik sarežģīts process, tāpēc var tikt galā pašu spēkiem, ja vien ņem vērā dažādus padomus. Esam apkopojuši noderīgu informāciju, lai Tu uzzinātu kā pareizi ieklāt laminātu.

2024. gada 24. janvāris 1009 Skatījumi Nav komentāru

Agrs pavasaris latviešiem ir sulu tecināšanas laiks. Bērzu un kļavu sulu tecināšanas tradīcijas ir sākušās, pateicoties to labvēlīgajai ietekmei uz cilvēka organismu un patīkamai garšai. Tās ir gardas, veldzējošas un pilnas ar vitamīniem! Kur un kā tecināt bērzu un kļavu sulas, lasi blogā!

2024. gada 4. janvāris 656 Skatījumi Nav komentāru

Krāsu ražotāji katru gadu izziņo gada toni, kas iezīmē nākotnes tendences, bet tāpat ir ilgtspējīgs, paliekošs un spēcīgs tonis. PPG Tikkurila ir izziņojusi Nude in Nizza par 2024. gada gada krāsu.

2023. gada 14. novembris 1826 Skatījumi Nav komentāru

Latvijas karogs ir pats izteiksmīgākais valsts simbols. Tas ir atrodams katra latvieša mājās, taču ņem vērā, ka galvenajam Latvijas simbolam ir nepieciešama īpašas rūpes un uzmanība. Tā kā karogs ir izgatavots no auduma, tas, pašsaprotami, savu laiku nokalpo, jo laikapstākļi to spēcīgi ietekmē. Lasi tālāk, lai uzzinātu praktiskus padomus, kā uzglabāt Latvijas karogu!

2023. gada 13. novembris 306 Skatījumi Nav komentāru

Katru gadu rudenī krāsu ražotāji laiž klajā nākamā gada toni un papildinošās toņu paletes, lai palīdzētu remonta entuziastiem un dizaineriem smelties iedvesmu un izveidot ideālu telpu. Lasi un uzzini, kāds ir Sadolin 2024. gada tonis.

2023. gada 7. novembris 554 Skatījumi Nav komentāru

Gada tumšais un aukstais laiks ir sācies, tāpēc dārzu īpašniekiem ir svarīgi parūpēties par dārzu, lai krasās temperatūras svārstības nekaitētu augiem. Mēdz gadīties, ka aukstuma un pieļauto kļūdu dēļ, daļa augu nepārziemo, tāpēc lasi kā pareizi ieziemot dārzu!

2023. gada 4. oktobris 836 Skatījumi Nav komentāru

Kā pareizi uzstādīt durvis? Ikviens remonta veicējs vismaz vienreiz dzīvē sastopas ar šo jautājumu. Eksistē divi durvju veidi: ārdurvis un iekšdurvis, tas ir jāņem vērā uzstādot, jo tām vajadzīgi savādāki materiāli un kopšana. Apskatīsim iekšdurvju uzstādīšanu.

Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit