Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left
2022. gada 9. jūnijs 179 Skatījumi Nav komentāru

Katrs dārzkopis pazīst to nepatīkamo sajūtu, kad skaistais pagalms ir piesēts ar svaigiem kurmju rakumiem. Taču kurmis ne vienmēr ir sliktais – proti, rokot alas, tas apēd kaitēkļus, kas var ietekmēt augu dzīvotspēju. Kurmju rakumi liecina, ka šajā vietā ir laba augsne. Kurmis vispār nedzīvo purvainās vietās un turas tālāk arī no skābas, sausas, smilšainais vai akmeņainas teritorijas. Kā draudzīgi šķirties no kurmja?

2022. gada 27. maijs 160 Skatījumi Nav komentāru

Jūnijs ir ļoti noslogots mēnesis ar dārza darbiem, jo visi augi ne tikai zied un krāšno, veidojas jauni augļu aizmetņi, bet arī tas ir aktīvākais slimību un kaitēkļu periods. Paraudzīsimies, kādi ir aktuālākie jūnija dārza darbi!

2022. gada 23. maijs 128 Skatījumi Nav komentāru

Šīs vasaras ietvaros vēlamies celt gaismā, mūsuprāt, nenovērtēto augu mūsdienās – kaņepe! Nereti cilvēkiem kaņepe asociējas ar augu, kurš izraisa apreibinošu sajūtu un nav legāli pieejams. Tomēr eksistē vairāku kaņepju augu paveidi, piemēram, Indijas un industriālā kaņepe. Abu veidu sastāvā ir ap simts piecdesmit aktīvās bioloģiskās vielas. Tomēr Indijas kaņepē ir viena viela -tetrahidrokanabinols (jeb vienkāršiem vārdiem THC) šī viela arī kardināli atšķir abus kaņepes veidus.

2022. gada 13. maijs 154 Skatījumi Nav komentāru

Tuvojas vasaras sezona, kad siltie vakari tiek pavadīti ģimenes un draugu lokā. Bieža pulcēšanās vieta ir terase, kurā apspriež topošos vasaras piedzīvojumus un ietur gardas maltītes. Koka terases sagatavošana vasaras sezonai ir svarīgs posms, lai tā kalpotu ilgāk, piedzīvotu neskaitāmas vasaras dienas un naktis! Esam apkopojuši informāciju, kas palīdzēs sagatavot koka terasi sezonai.

2022. gada 5. maijs 253 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris ir īstens zaļo rociņu darbošanās laiks. Dārzs sastāv no mazākām un lielākām sastāvdaļām, kas papildina viena otru. Dobes, koki un krūmi ir skaisti, bet zaļš un veselīgs zāliens piešķir dārzam maģisku noskaņu. Tas spēj papildināt estētisko kopskatu un arī pildīt praktisku funkciju. Ticam, ka šie būs noderīgi padomi zāliena ierīkošanai, lai gala rezultāts priecē aci un nesagādā liekas galvas sāpes. Turpini lasīt!

2022. gada 3. maijs 74 Skatījumi Nav komentāru

Jau vairākus mēnešus Kurši sadarbojas ar eksperti dārza jautājumos Daci Ziediņu. Reizi mēnesī norit tiešsaistes semināri, kur apkopojam svarīgāko un aktuālāko informāciju par gaidāmā mēneša dārza darbiem. Esam izveidojuši mazu ieskatu tam, kas tika izrunāts aprīļa seminārā par maija dārza darbiem.

2022. gada 28. marts 214 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris ir laiks, kad mostoties dabai, arī cilvēki savā mājoklī vēlas ienest jaunas dvesmas. Ja nav iedvesma vai līdzekļi, lai veiktu kapitālu remontu vannasistabā vai citās telpās, kuru sienas ir flīzētas, talkā nāks jaunums no Tikkurila – krāsa flīzēm Luja Ceramic Tiles. Šī krāsa dažu stundu laikā novecojušajam, savu laiku nokalpojušajam flīžu dizainam piešķirs pilnīgi jaunu dvesmu.

2022. gada 28. marts 105 Skatījumi Nav komentāru

Lai arī kā mēs vēlētos, lai mājas sienas būtu izcili tīras, ne vienmēr tas ir reāli. Dažādas sadzīves situācijas ievieš savus labojumus – bērniem patīk draiskoties un apķēpāt kādu sienu, vannas istabā parādās pelējums, taču virtuvē ir manāmi eļļas traipi. Lai cīnītos ar traipiem, talkā nāks SADOLIN EasyCare krāsas. Vairs nekādu traipu!

2022. gada 22. marts 252 Skatījumi Nav komentāru

Saulīte silda, augiem parādās pirmie pumpuri – ir laiks aktīvi darboties pa dārzu. Pēc garās ziemas ir svarīgi kārtīgi pabarot augus, tos apkopt un sagatavot siltajai sezonai. Kā viens no pirmajiem pavasara darbiem – pavasara mēslojums, jo zeme ir atmodusies un augiem ir sācies jauns veģetācijas periods. Uzzini kā, kad un ko mēslot pavasarī!

2022. gada 8. marts 117 Skatījumi Nav komentāru

Būvniecībā tiek plaši izmantota koksne, taču, tāpat kā jebkuram citam dabiskas izcelsmes materiālam, arī koksni nepieciešams papildus aizsargāt. RILAK sortimentā ir atrodama krāsa Teksturdekor, kas ir speciāli izstrādāta šim mērķim, tās ražošanas tehnoloģija un izstrādātā receptūra padara šo krāsu izcili piemērotu koka virsmu dekoratīvai apdarei un to aizsardzībai no negatīvās atmosfēras apstākļu iedarbības.

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit