Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left
2023. gada 27. aprīlis 207 Skatījumi Nav komentāru

Kad ir sācies siltais vasaras laiks, tā vien gribas sēdēt uz terases un baudīt pavasara sauli. Taču, ko darīt, ja terases nav? Kā to uzbūvēt un kādas ir aptuvenās izmaksas? Esam sagatavojuši noderīgu pamācību kā uzbūvēt terasi pašu spēkiem!

2023. gada 23. marts 277 Skatījumi Nav komentāru

Jau aprīlī varēs ķerties pie kārtīgiem dārza darbiem, liekot lietā dārza tehniku un instrumentus. Taču, arī tehnika mēdz pievilt, tādēļ svarīgi pēc ziemas guļas to pārbaudīt. Parunāsim par dārza tehnikas apkopi pirms pavasara darbiem.

2023. gada 7. marts 394 Skatījumi Nav komentāru

Pavasaris ir pavisam tuvu, tāpēc laiks domāt par dārza darbiem. Jāgatavo siltumnīca, jākārto pagalms un, protams, jāaudzē jaunie dēsti un stādi. Ko ņemt vērā, no kā izvairīties, kā arī noderīgi padomi dēstu audzēšanā ir atrodami šajā rakstā!

2023. gada 31. janvāris 533 Skatījumi Nav komentāru

Kad dienas kļūst garākas, kļavās riņķo saldās sulas un piesaulē spraucas pirmie sniegpulksteņu asni, gan rūdītam dārzkopim, gan absolūtam neprašam sāk niezēt pirkstu gali – kaut ko vajadzētu iesēt.. kaut ko vajadzētu iesēt..

Šeit noderīgi padomi sēšanas darbos.

2023. gada 9. janvāris 442 Skatījumi Nav komentāru

Arvien vairāk cilvēku izvēlas Ziemassvētku simbolu, eglīti, iegādāties podiņā, lai pēc tam to varētu pārstādīt savā dārzā. Tas ir ne tikai ilgtspējīgi un dabai draudzīgi, bet arī ļauj ieekonomēt naudu. Eglīti podiņā Ziemassvētkiem vari iegādāties jau vasarā, kad eglīšu cenas ir krietni mazākas.

Ko ar tām darīt? Vai eglīti podiņā var pārstādīt? Var! Paraudzīsimies, kā pārstādīt eglīti no poda dārzā!

2023. gada 2. janvāris 469 Skatījumi Nav komentāru

Jauns gads – jauns remonts! Laiks atsvaidzināt savu mājokli ar jauniem toņiem, krāsu akcentiem un burvīgu atmosfēru. Apskatīsim Sadolin 2023. gada toni, Wild Wonder.

2022. gada 30. decembris 260 Skatījumi Nav komentāru

Ja esi nolēmis, ka pienācis īstais brīdis mājokļa kosmētiskajam remontam, te īss ceļvedis telpu krāsošanai pašu rokām. Apskati padomus krāsošanas darbu uzsākšanai.

2022. gada 29. novembris 516 Skatījumi Nav komentāru

Ir iestājies ziemas sākums, kad formēt augus, segt rozes un darīt citus dārza darbus ir par agru, taču dārza entuziasti vēlas aprūpēt savus augus. Ziema ir īstais brīdis, kad telpaugiem nepieciešama papildus aprūpe. Tie parasti ir tropu un subtropu augi, līdz ar ko temperatūras svārstības, dienas gaismas un mitruma samazināšanās būtiski ietekmē istabas augu labsajūtu. Kā kopt telpaugus ziemā?

2022. gada 11. novembris 426 Skatījumi Nav komentāru

Bēniņi katrā mājā ir noslēpumaina un dažkārt baisa vieta, kura netiek īpaši bieži izmantota. Taču nereti tie tiek lietoti kā vēl viena noliktava. Lai nokļūšana bēniņos būtu ērta un droša, svarīgi iegādāties pareizas un kvalitatīvas bēniņu kāpnes. Kā izvēlēties pareizās bēniņu kāpnes? Lasi un uzzini vairāk!

2022. gada 10. novembris 730 Skatījumi Nav komentāru

Nav noslēpums, ka krāsai ir ļoti spēcīga ietekme uz mājas kopējo atmosfēru un sajūtu. Tikkurila interjera un krāsu eksperti sanāk kopā katru gadu, lai izveidotu gada toni. Šī gada tonis “Rosy Moment” izstaro siltumu un līdzjūtību un nesaraujami saistītu dzīvu sajūtu. Lasi un uzzini vairāk!

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit