Preču katalogs
Swipe to the left
2020. gada 17. janvāris 36 Skatījumi Nav komentāru

Siltumnīca tika izgudrota senajā Romā, kad imperātors Tibērijs uzstāja, ka vēlās katru dienu ēst svaigu gurķi, bet gurķi, tāpat kā citi dārzeņi un augļi, auga tikai konkrētā sezonā. Imperātora vēlme likās neizpildāma. Tomēr viņa uzticīgie kalpi gribēdami izpatikt savam imperatoram, meklēja risinājumu, un to atrada. Šis risinājums radikāli atšķīrās no tā ko esam pieraduši redzēt mūsdienu dārzos.

2019. gada 30. decembris 55 Skatījumi Nav komentāru

Jaunā gada sākums ir īstais brīdis pievērsties veselīgam uzturam. Lai mērķus būtu vieglāk sasniegt sāc ar maziem soļiem, piemēram, ik rīta kafiju aizstāj ar garšīgu un vitamīniem bagātu smūtiju. Esam atraduši 5 piemērotas receptes, lai Tavs rīts iesāktos ar enerģijas un vitamīnu devu. Viss, kas būs nepieciešams - blenderis, produkti, atkarībā no receptes, un pāris minūtes laika.

2019. gada 10. decembris 127 Skatījumi Nav komentāru

Cik daudz lietu vienam cilvēkam tiešām nepieciešams? Vēl viena šalle? Vēl viens dvielis, vai kārtējais kārtējā dekoratīvais suvenīrs, kurš stāv un noput plauktā?Ziemassvētku dāvana, kura savu dzīvi neturpina nolikta skapja tumšākajā stūrī ir laba dāvana.

Praktiskumam ir liela nozīme dāvanu izvēlē lielai daļai cilvēku. Tāpēc mēs esam sagatavojuši nelielu sarakstu ar lietām, kuras atradīsi Kurši veikalos un, kuras sagādās prieku un būs noderīgas ikdienā!

2019. gada 7. novembris 314 Skatījumi Nav komentāru

Nelielas vannas istabas iekārtošana var šķist ļoti sarežģita un izaicinoša. Tomēr, ja vannas istaba tiek rūpīgi plānota to var pārvērst par mājīgu vietu, kura Jums ļoti patīk. Esam sagatavojuši padomus, kuri palīdzēs saplānot funkcionālu vannas istabu.

2019. gada 30. oktobris 140 Skatījumi Nav komentāru

Kafijas aparāts, blenderis, tosteris, multivārāmais kalts? Mūsdienās šī un cita mazā sadzīves tehnika ir teju katras virtuves sastāvdaļa, bet pirms 100 gadiem šādas tehnoloģijas būtu ikvienas saimnieces sapnis! Mēs aplūkosim dažus interesantus vēstures faktus par sadzīves tehniku un to kā tā attīstījusies laika gaitā.

2019. gada 17. septembris 325 Skatījumi Nav komentāru

Sienu krāsošana nav nekas sarežģīts, taču ir dažas lietas, kas jāņem vērā pirms sāc krāsošanas darbus. Esam sagatavojuši 10 vērtīgus padomus visiem, kuri plāno krāsot!

 

 

2019. gada 10. septembris 535 Skatījumi Nav komentāru

Pienācis laiks atvadīties no garajiem, gaišajiem vasaras vakariem un sagatavoties  pārmaiņām, kuras mēs redzēsim mūsu dārzos, tuvojoties rudenim. Šis ir īstais brīdis, lai dotos dārzā un sagatavotu to ziemai un nākošajam pavasarim!Ielūkojies rudens dārza darbu sarakstā un noskaidro, kas ir galvenās lietas, kuras jāpaspēj izdarīt!

2019. gada 16. aprīlis 419 Skatījumi Nav komentāru

Dārza mēbeļu izvēle ir tikpat svarīga kā istabas mēbeļu izvēle, īpaši, ja jums ir vasaras māja vai privātmāja. Kurši interneta veikalā ir plašs dārza mēbeļu komplektu klāsts, kurš sevī ietver gan saliekamus, gan stacionārus modeļus.

2019. gada 15. aprīlis 759 Skatījumi Nav komentāru
Krāsošana ir viena no populārākajām telpu apdares metodēm. Krāsas izmanto sienu, grīdu, griestu, fasāžu, mēbeļu krāsošanai un aizsardzībai. Šajā rakstā mēs aplūkosim galvenos krāsu veidus - atšķirības un pielietojumu
2019. gada 15. aprīlis 762 Skatījumi Nav komentāru
Izvēloties istabas durvis, svarīgi pievērst uzmanību ne tikai to formai un krāsai, bet arī durvju apdares materiālam.

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit