Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Līzings

Plāno lielāku pirkumu, bet apmaksas summa ierobežos ikdienai nepieciešamos pirkumus? Izmanto līzinga piedāvātās iespējas. Pakalpojumu iespējams noformēt sākot no EUR 100. Informatīvi atvērtā preces skatā, ja preces cena ir virs EUR 100 pieejams SIA “INBANK Latvia”,  līzinga informatīvais kalkulators. Sadarbībā ar aizdevēju inbank.lv mūsu preces var iegādāties ar naudas kredīta palīdzību. Ja izlēmi izmantot līzinga piedāvājumu, izvēlies kādu no piedāvātajām līzinga kompānijām – SIA "INBANK Latvia". Līzinga noformēšanai sagatavo personas apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Izvēlies preces, saliec grozā un sāc pasūtījumu noformēšanu. Kā maksājuma metodi izvēlies – līzingu. Pēc tam izvēlies līzinga kompāniju no piedāvātā saraksta un atvērsies anketa. Lūdzam aizpildīt pieprasītos laukus. Datus no līzinga anketas saņems tikai līzinga kompānija, tie nav pieejami www.kursi.lv darbiniekiem. Aizpildot anketu, pabeidz arī noformēt pirkumu www.kursi.lv vietnē. Pasūtījumu saņems www.kursi.lv darbinieki, kuru gaidīs atbildi no līzinga kompānijas, pozitīvas atbildes gadījumā uzsāks pasūtījuma izpildes procesu. Lūdzu ņem vērā, ja notiks kavēšanās ar atbildi no līzinga kompānijas, pasūtījuma izpildes termiņš var mainīties.

 •  Pieteikumu līzinga noformēšanai iespējams iesniegt no 18 gadu vecuma, jebkurš Latvijas iedzīvotājs, arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā.
 • Minimālā pirkumu summa līzinga pieteikuma noformēšanai ir EUR 100.
 • Līzinga termiņš sākot ar 6 mēnešiem līdz  36 mēnešiem.
 • Pirmās iemaksas nepieciešamību nosaka līzinga kompānija.
 • Līzinga līguma noslēgšanas procesā nepieciešams iesniegt pases vai ID kartes kopiju.
 • Līzingu, kā maksājuma veidu iespējams izmantot, tikai izvēloties saņemt pasūtījumu ar piegādi vai izņemot kādā no Kurši veikaliem.

Izdarot pirkumu uz nomaksu ir jāiepazīstas ar papildus informāciju par aizdevuma pieteikuma izskatīšanas nosacījumiem

Informējam, ka veicot pirkumu uz nomaksu un izvēloties kreditēšanas pakalpojumus no SIA Inbank Latvia, Reģistrācijas Nr. 40103821436, Rīga, Akmeņu iela 14,

Aizdevumu kompānija, kā datu pārzinis manus personas datus izmantos:

 • Aizdevuma pieteikuma apstrādei,
 • Personas identificēšanai,
 • Klienta izpētei saskaņā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu,
 • Maksātspējas izvērtēšanai, t.sk. pieprasot un saņemot informāciju par mani un manām saistībām un parādiem (ja tādi pastāv un tur varētu būt iekļautas) no AS Kredītinformācijas birojs, reģ.nr. 40103673493, AS Crefo birojs, reģ.Nr. 40103947718,
 • Pakalpojuma sniegšanai.

Ar aizdevēju privātumu politiku var iepazīties šeit: Inbank

Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit