Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Preču piegāde


Pasūtījumu saņemšana uz vietas Kurši veikalā 2 stundu laikā

Pasūtījumu uzglabāšanas laiks 5 darba dienas. Atlasot nepieciešamās preces kursi.lv, nepieciešams pārliecināties, ka visas preces un preču daudzums ir pieejams izvēlētā veikalā. Ja izvēlētās preces ir pieejamas konkrētajā veikalā, tad izvēloties sev ērtāku apmaksas metodi un saņemot apstiprinājuma SMS var doties uz veikalu izņemt pasūtījumu. 

Ja kāda no precēm nav pieejama izvēlētajā veikalā, tad var veikt atsevišķu pasūtījumu konkrētai precei, vai arī izvēlēties citu saņemšanas veidu visām pasūtītajām precēm. 


Piegāde ar kurjeru

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cenas sākot ar 5.79 EUR Rīgā, sūtījumiem līdz 3 kg. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu vairākos veidos – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor internetbanku, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlētos kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Kurjers preces nogādā pie klienta norādītajā adresē, (pie kāpņu telpas vai pagalmā). Kurjers pirms piegādes sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku – darba dienās no 8.00-18.00

Standarta piegāde uz mājām ir iespējama precēm, kuru garums nepārsniedz 3m. Ja pasūtijumā iekļautās preces garums pārsniedz 3m, piegādes maksa tiks saskaņota ar klientu individuāli.

Piegādes izmaksas

Precēm, kuru garums pārsniedz 119 cm un platums ir lielāks par 79 cm līdz 50 kg tiek piemērota cena:
- Rīgā 29.99 EUR
- Citās Latvijas pilsētās 34.99 EUR

Precēm, kuru garums pārsniedz 119 cm un platums ir lielāks par 79 cm līdz 100 kg tiek piemērota cena:
- Rīgā 34.99 EUR
- Citās Latvijas pilsētās 39.99 EUR

 


Piegāde uz DPD paku skapi
 

Kurši e-veikalā iegādāto sūtījumu ir iespējams saņemt DPD paku skapjos. Ja pasūtījums ir veikts līdz plkst. 10:00, paciņu uz DPD paku skapi nogādās nākošajā darba dienā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros.

Piegādes izmaksas 2.99 EUR. Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.


Omniva pakomāts

Sūtījumu iespējams saņemt adresē, kura tiek norādīta pasūtījuma noformēšanas laikā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros.

Piegādes izmaksas 3.49 EUR. Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.

 
Latvijas Pasts pasta nodaļas

Veicot pasūtījuma noformēšanu iespējams izvēlēties saņemšanu kādā no Latvijas Pasta nodaļām. Svarīgi ņemt vērā, ka var saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un saņēmējam būs jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) pasta nodaļā.

Piegādes izmaksas no 3.99 EUR. Tiklīdz pasūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, tiks nosūtīta SMS, ka pasūtījumu iespējams saņemt.

Latvijas pasta nodaļas
< 5 kg 3.99 EUR
< 7 kg 4.99 EUR
< 15 kg 5.99 EUR
< 20 kg 6.99 EUR


Manipulators

Papildus klientu ērtībām pasūtot lielas kravas uz būvobjektu vai piemēram sagādājot apkures granulas, iespēja izmantot manipulatora pakalpojumu. Pasūtītā prece uz paletes tiks novietota tam paredzētajā vietā, ar nosacījumu, ka transports ar kravu spēj piebraukt pie objekta, nepastāv ceļa seguma vai vietas ierobežojumi. Pakalpojuma cena tiks aprēķināta katram pasūtījuma, atkarībā no tuvākā veikala un objekta atrašanās vietas. Klientu apkalpošanas speciālists sazināsies, saskaņos summu un pievienos rēķinā. Manipulators piegādās tikai apmaksātus pasūtījumus.

Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit