Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Preču piegāde

Lai nodrošinātu ērtu un katram klientam piemērotu pasūtījuma saņemšanas veidu, www.kursi.lv piedāvā vairākus piegādes veidus visā Latvijā.

 

Pasūtījumu saņemšana Kurši veikalos. 

Jebkuru no www.kursi.lv piedāvātajām precēm iespējams pasūtīt ar saņemšanu kādā no mūsu 19 veikaliem visā Latvijā. Ieguvums šim piegādes veidam – nav papildus jāmaksā par piegādi. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu jebkurā veidā – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor internetbanku, skaidrā naudā vai ar karti veikalā, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlēties kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Saņemot SMS ziņu un e-pastu, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai Kurši veikalā, nāciet uz veikalu un meklējiet informācijas centru, kur tiks izsniegts sagatavotais pasūtījums.

Piegāde ar kurjeru   

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cenas sākot ar EUR 5.99 Rīgā, sūtījumiem līdz 3 kg. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu vairākos veidos – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor internetbanku, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlētos kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Kurjers preces nogādā pie klienta norādītajā adresē, (pie kāpņu telpas vai pagalmā). Kurjers pirms piegādes sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku – darba dienās no 8.00-18.00

Standarta piegāde uz mājām ir iespējama precēm, kuru garums nepārsniedz 3m. Ja pasūtijumā iekļautās preces garums pārsniedz 3m, piegādes maksa tiks saskaņota ar klientu individuāli.

Piegāde uz DPD paku skapi 

Jaunums! Kurši e-veikalā iegādāto sūtījumu ir iespējams saņemt DPD paku skapjos. Ja pasūtījums ir veikts līdz plkst. 10:00, paciņu uz DPD paku skapi nogādās nākošajā darba dienā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros.

Piegādes izmaksas EUR 3,00. Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.

Manipulators

Papildus klientu ērtībām pasūtot lielas kravas uz būvobjektu vai piemēram sagādājot apkures granulas, iespēja izmantot manipulatora pakalpojumu. Pasūtītā prece uz paletes tiks novietota tam paredzētajā vietā, ar nosacījumu, ka transports ar kravu spēj piebraukt pie objekta, nepastāv ceļa seguma vai vietas ierobežojumi. Pakalpojuma cena tiks aprēķināta katram pasūtījuma, atkarībā no tuvākā veikala un objekta atrašanās vietas. Klientu apkalpošanas speciālists sazināsies, saskaņos summu un pievienos rēķinā. Manipulators piegādās tikai apmaksātus pasūtījumus.

Omniva pakomāts

Sūtījumu iespējams saņemt adresē, kura tiek norādīta pasūtījuma noformēšanas laikā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros. Piegādes izmaksas  EUR 4.50 Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.

Latvijas Pasts pasta nodaļas  

Veicot pasūtījuma noformēšanu iespējams izvēlēties saņemšanu kādā no Latvijas Pasta nodaļām. Svarīgi ņemt vērā, ka var saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un saņēmējam būs jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) pasta nodaļā. Tiklīdz pasūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, tiks nosūtīta SMS, ka pasūtījumu iespējams saņemt. Piegādes cena EUR no 3.49.

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit