Preču katalogs

Preču piegāde

Lai nodrošinātu ērtu un katram klientam piemērotu pasūtījuma saņemšanas veidu, www.kursi.lv piedāvā vairākus piegādes veidus visā Latvijā.

Saistībā ar ārkārtas situāciju, iespējami piegādes termiņu kavējumi 

Domājot par mūsu klientu drošumu izsludinātās ārkārtas situācijas apstākļos  SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS “KURŠI””  e-veikals piedāvā iespēju saņemt pasūtījumu BN “Kurši” veikalos, nekontaktējoties tiešā veidā ar veikala darbiniekiem (bezkontakta pasūtījuma saņemšana). Pakalpojums pieejams tikai priekšapmaksas veidā apmaksātiem fizisko personu pasūtījumiem.

  • Klients, veicot pasūtījumu, izvēlas pirkuma saņemšanas veikalu un komentārā atzīmē, ka vēlas izmantot bezkontakta pasūtījuma saņemšanas iespēju .
  • Brīdī, kad pasūtījums tiks sagatavots, klientam tiks izsūtīta SMS ar paziņojumu, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai izvēlētajā veikalā. Papildus tiks nosūtīta SMS ar drošības kodu un veikala telefona numuru.
  • Iebraucot veikala autostāvietā nepieciešams zvanīt uz norādīto telefona numuru, nosaukt pasūtījuma numuru vai saņēmēja vārdu. Veikala darbinieks lūgs nosaukt saņemto drošības kodu un mašīnas numuru. Pēc  tam veikala darbinieks nogādās pasūtījumu un rēķinu pie norādītās mašīnas un atstās klientam bezkontakta saņemšanai.

 

Sadarbībā ar DPD piedāvājam  bezkontakta piegādi visu drošībai

Vēršam uzmanību, ka Epidemioloģiskās drošības likums nosaka, ka personas pienākums ir nepakļaut citas personas inficēšanās riskam un personai ir pienākums pildīt epidemiologu norādījumus, lai novērstu inficēšanās risku citu cilvēku veselībai.

Lai mazinātu riskus, sadarbībā ar DPD esam ieviesuši bezkontakta piegādes - "Piegāde uz drošu vietu". DPD ir izstrādājis digitālu risinājumu, ar kura palīdzību, saņemot sms vai e-pastu no DPD, sūtījuma saņēmējs var atvērt ziņā norādīto hipersaiti un nodot informāciju, kur mūsu kurjeriem jāatstāj sūtījumu, ja saņēmējs nevēlas kontaktēties ar DPD kurjeru.

Lūdzam ņemt vērā:

  • visām bezkontakta piegādēm kā sūtījuma saņemšanas apliecinājums kalpos mūsu sistēmā saņemtais pieprasījums no klienta vai telefona sarunas ieraksts;
  • DPD Latvija uzņemas atbildību par sūtījuma kvalitāti līdz brīdim, kamēr tas tiek novietots klienta norādītajā vietā (Safe Place). Ja sūtījums kādu apstākļu dēļ ir bojāts vai arī vairs neatrodas šajā vietā, mēs neuzņemamies segt kompensāciju;

Pasūtījumu saņemšana Kurši veikalos. 

Jebkuru no www.kursi.lv piedāvātajām precēm iespējams pasūtīt ar saņemšanu kādā no mūsu 20 veikaliem visā Latvijā. Ieguvums šim piegādes veidam – nav papildus jāmaksā par piegādi. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu jebkurā veidā – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai  AS Swedbank internetbanku, skaidrā naudā vai ar karti veikalā, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlēties kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Saņemot SMS ziņu un e-pastu, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai Kurši veikalā, nāciet uz veikalu un meklējiet informācijas centru, kur tiks izsniegts sagatavotais pasūtījums.

Piegāde ar kurjeru 

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cenas sākot ar EUR 3.99 Rīgā, sūtījumiem līdz 3 kg. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu vairākos veidos – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai Swedbank internetbanku, skaidrā naudā saņemot preci kurjeram, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlētos kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Kurjers preces līdz 30 kg nogādā pie klienta norādītajā adresē, ienesot mājā/dzīvoklī, pārsniedzot 30 kg klients saņem pasūtījumu pie kurjera transportlīdzekļa, noteiktajā adresē (pie kāpņu telpas vai pagalmā). Papildus ērtībām iespējams pasūtīt kurjeru ar krāvēju, ja pasūtījuma svars pārsniedz 30 kg, līdz 80 kg un nepieciešams pasūtījumu nogādāt dzīvoklī vai ienest mājā/pagalmā/teritorijā. Kurjers pirms piegādes sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku – darba dienās no 8.00-18.00

Standarta piegāde uz mājām ir iespējama precēm, kuru garums nepārsniedz 3m. Ja pasūtijumā iekļautās preces garums pārsniedz 3m, piegādes maksa tiks saskaņota ar klientu individuāli.

 

Manipulators

Papildus klientu ērtībām pasūtot lielas kravas uz būvobjektu vai piemēram sagādājot apkures granulas, iespēja izmantot manipulatora pakalpojumu. Pasūtītā prece uz paletes tiks novietota tam paredzētajā vietā, ar nosacījumu, ka transports ar kravu spēj piebraukt pie objekta, nepastāv ceļa seguma vai vietas ierobežojumi. Pakalpojuma cena tiks aprēķināta katram pasūtījuma, atkarībā no tuvākā veikala un objekta atrašanās vietas. Klientu apkalpošanas speciālists sazināsies, saskaņos summu un pievienos rēķinā. Manipulators piegādās tikai apmaksātus pasūtījumus.

 DPD Pick up Bode  Omniva pakomāts Circle K 

Sūtījumu iespējams saņemt adresē, kura tiek norādīta pasūtījuma noformēšanas laikā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros. Piegādes izmaksas sākot no EUR 1.49. Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.

 

 

Latvijas Pasts pasta nodaļas 

Veicot pasūtījuma noformēšanu iespējams izvēlēties saņemšanu kādā no Latvijas Pasta nodaļām. Svarīgi ņemt vērā, ka var saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un saņēmējam būs jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) pasta nodaļā. Tiklīdz pasūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, tiks nosūtīta SMS, ka pasūtījumu iespējams saņemt. Piegādes cena EUR 1.99.

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit