Preču katalogs

Lojalitātes programma

Vēloties pateikties klientiem par izteikto uzticību, iegādājoties nepieciešamās lietas www.kursi.lv vietnē, SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””, vienotais reģ.Nr.40003494995 (turpmāk - Kurši), lūdz klientu iepazīties ar zemāk izklāstītiem www.kursi.lv piedāvātās lojalitātes noteikumiem.

Klients reģistrējot savu profilu piekrīt saņemt un veikt uzkrājumu lojalitātes punktiem, kurus iespējams tērēt apmaksājot daļu no summas pirkumam. Par katriem pilniem  10 (desmit) iztērētajiem eiro, klients iegūst 1 (vienu ) lojalitātes punktu. Piemēram, pirkums ir 14.00 (četrpadsmit) eiro klients saņem 1 punktu, arī par 17.90 Eiro pirkumu klients saņem 1 (vienu) lojalitātes punktu.

Punkti tiek piešķirti, kad klients saņēmis veikto pasūtījumu īpašumā.

Papildus, vietne www.kursi.lv var veidot īpašos uzkrāšanas nosacījumu periodus vai piedāvājumus, kur veicot noteiktus pirkumus vai darbības, iespējams iegūt papildus punktus. Īpašo piedāvājumu nosacījumi tiks papildus publicēti vietnē www.kursi.lv un izsūtīti labākajos piedāvājumos klientiem, kuri būs pierakstījušies saņemt mūsu labākos piedāvājumus.

Punktiem tiek noteikts derīguma termiņš – 6 mēneši, kopš piešķiršanas brīža, pēc derīguma termiņa beigām punkti automātiski tiek dzēsti.

Reģistrēts klients pasūtījuma noformēšanas brīdī var izmantot lojalitātes punktus daļējai pasūtījuma apmaksai. Vienā pasūtījumā iespējams apmaksāt līdz 10 (desmit) % no pasūtījuma summas ar lojalitātes punktiem. Lojalitātes punktu vērtība ir 1 (viens) punkts pielīdzināms 1 (viens) eiro.

Lojalitātes punktus nav iespējams apmainīt pret naudu, vai izmantot citas personas pasūtījuma apmaksai.

Vienā pasūtījumā iespējams izmantot vienu no papildus apmaksas iespējām – lojalitātes punkti vai atlaižu kods. Kopā atlaižu kodu un lojalitātes punktus vienā pasūtījumā nav iespējams izmantot.

Neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar mums info@kurshi.lv vai +37125660001.

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit