Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Kredītlimita forma

Kļūstiet par Būvniecības nama “Kurši” klientu un saņemiet lielākā Latvijā būvmateriālu tīkla klienta priekšrocības.

Lielam vai mazam, tikko sākot savu darbību vai pieredzi, būvniecības, apsaimniekošanas uzņēmumiem, pašvaldības iestādēm un tās uzņēmumiem, celtniekiem – meistariem, amatniekiem, zemnieku saimniecībām, būvniecības preču veikaliem – mēs piedāvāsim jums risinājumu un sadarbības iespējas, kas atbildīs jūsu vajadzībām.

Lai jūsu darba ikdienu padarītu ērtu un vienkāršu, nodrošināsim jūs ar savu projektu menedžeri. Mūsu projektu menedžeri ir savas nozares profesionāļi, ar pieredzi un zināšanām būvniecības jautājumos. Mūsu lielākā vērtība ir klientu uzticēšanās un sadarbība ilgtermiņā. Lielākiem projektiem, atkarībā no nepieciešamo materiālu apjoma, Jums tiks sagatavots individuāls piedāvājums, piemērojot īpašas atlaides.

Mēs piedāvājam plašu būvmateriālu un apdares materiālu sortimentu. Pie mums atradīsiet visu populārāko celtniecības materiālu ražotāju produktus. Ja vajadzīgais materiāls vai prece nebūs mūsu sortimentā, palīdzēsim atrast piegādātāju, kas varēs sniegt vajadzīgo risinājumu, kā arī atrisināsim ar preču piegādi saistītos jautājumus.

Piedāvājam jums iegādāties būvmateriālus, izmantojot elastīgus kreditēšanas nosacījumus. Slēdzot līgumu, varēsiet norēķināties par precēm, izmantojot atlikto maksājumu.

Būvniecības nams “Kurši ir lielākais būvmateriālu veikalu tīkls Latvijā, tāpēc klientiem nodrošinām maksimāli ātru preču nogādi līdz objektam, turklāt jūs ietaupīsiet uz transportēšanas izmaksām

Kredītlimita pieteikums

Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit