Preču katalogs

Sīkdatnes

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””, vienotais reģ.Nr.40003494995 (turpmāk - Kurši), lūdz klientu iepazīties un akceptēt zemāk izklāstītos www.kurshi.lv sīkdatņu noteikumus.

www.kurshi.lv vietne izmanto sīkdatnes, lai varētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, nodrošināt tās darbību un funkcionalitāti tās lietotājiem. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras izmantotajā pārlūkprogramma brīdī, kad lietotājs izmanto vietni, saglabā lietotāja izvēlētos iestatījumus un informāciju. Sīkdatņu izmantošanu iespējams atspējot, tādā gadījumā iespējami ierobežojumi pilnvērtīgai vietnes funkciju izmantošanai.

Vietnē tiek izmantotas vairāku veida sīkdatnes – tehniskās un analītiskās. Tehniskās sīkdatnes nodrošina ērtu vietnes lietošanu, izmantojot visas funkcionalitātes, tās nevāc un neapkopo informāciju par lietotāju, tikai palīdz pilnvērtīgi un ērti lietot vietni. Analītiskās sīkdatnes - sniedz mums informāciju par lietotāja apmeklētajām lapām, interesēm. Lai veidotu draudzīgāku, ērtāku mūsu vietni lietotājam, novērstu traucējošas lietas un uzlabotu lietotāja pieredzi apmeklējot mūsu vietni. Sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, bet neizpauž identitāti.

Sīkdatnes iespējams kontrolēt un izdzēst, plašāka informācija - aboutcookies.org. No lietotāja iekārtas iespējams izdzēst visas sīkdatnes un daļā pārlūkprogrammu var izveidot iestatījumus, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana lietotāja iekārtā. Šajā gadījumā, manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni un pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi vai funkcijas nedarbosies.

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit