Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Lietošanas noteikumi

Lejuplādēt šeit

 

Vēloties nodrošināt klientam saprotamu un ērtu iepirkšanās pieredzi, SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””, vienotais reģ.Nr.40003494995 (turpmāk - Kurši), lūdz klientu iepazīties un akceptēt zemāk izklāstītos www.kursi.lv lietošanas un preču iegādes noteikumus.

1. Lietošanas noteikumi nosaka tīmekļa vietnes  kursi.lv lietošanas kārtību un tiesiskās attiecības starp www.kursi.lv pārvaldītāju (Pārdevēju/Kurši) un lietotāju (Pircējs).

2. Kurši patur tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt jebkuru publicēto informāciju kursi.lv, ieskaitot – lietošanas noteikumus, preču aprakstus, cenas, piedāvājumus, līzinga un piegādes nosacījumus. Izmaiņas stājas spēkā ar publicēšanas brīdi www.kursi.lv

3. Kuršu tīmekļa vietnē kursi.lv ievadītās informācijas (tostarp fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana www.kursi.lv lietošanas laikā.

4. Veikt pirkumus tiešsaistē kursi.lv ir tiesības fiziskām personām, kas sasniegušas vismaz 16 gadu vecumu, un juridiskām personām.

5. Veicot pirkumu tiešsaistē kursi.lv, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (turpmāk - PTAL) 10.pantu,  starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 • Distances līgums stājas spēkā ar brīdi, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei – pasūtījuma nodošanai pircējam. Distances līgums attiecas uz pirkumiem, kuri veikti izmantojot tiešsaisti kursi.lv, bet neattiecas uz pirkumiem, kuri veikti Kuršu veikalos.
 • Distances līguma un atteikuma tiesību noteikumi un atteikuma veidlapa.

6. Noformēt pasūtījumus iespējams patstāvīgi kursi.lv, e-pastā - [email protected], zvanot +371 25660001. Līzinga pieteikumus iespējams aizpildīt tikai personīgi izmantojot vietni www.kursi.lv.

7. Pasūtījumu iespējams noformēt, sākot ar kopējo groza summu EUR 20, neieskaitot piegādes izmaksas.

8. Cenas vietnē kursi.lv norādītas ar PVN, neiekļaujot preču piegādes izmaksas. Preces cena - ikdienas cena un akcijas cena var atšķirties www.kursi.lv un Kurši veikalos.

9. Kuršu izsludinātās akcijas nav spēkā e-veikala precēm ar marķējumu “Tikai e-veikalā”.

10. Atsevišķām precēm tiek norādītas cenas, ja pasūtītas preces tiek lielākā apjomā. Precēm ar salīdzināmām mērvienības cenām, norādīta cena par mērvienību.  Mērvienība ir – litrs, metrs, kvadrātmetrs vai kubikmetrs.

11. Pasūtījumu var noformēt gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji. Noformēšanas procesā nepieciešams norādīt e-pasta adresi un telefona Nr., lai klientu varētu informēt par pasūtījuma procesu, nosūtīt rēķinu/pavadzīmi un citu dokumentāciju. Noteikumi par datu apstrādi un privātuma politiku šeit.

12. Gadījumā, ja pasūtītā prece nav pieejama, Kurši par to informē klientu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un, ja iespējams, piedāvā alternatīvu preci.

13. Noformējot pasūtījumu, saskaņā ar izvēlēto piegādes veidu, var izvēlēties kādu no maksājuma veidiem:Saņemt pasūtījumu kādā no Kuršu veikaliem – skaidra nauda, norēķinu karte, līzings vai pārskaitījums;

 • Saņemt pasūtījumu kādā no Latvijas Pasta nodaļām, “Omniva” pakomātā, DPD paku bodē.
 • Piegāde ar kurjeru – pārskaitījums, līzings vai skaidra nauda, bet gadījumā, ja izvēle būs palešu piegāde ar vai bez manipulatora, tikai pārskaitījums.
 • Izvēloties piegādi ar manipulatoru, piegādes izmaksas tiks aprēķinātas atsevišķi un saskaņotas ar klientu pirms pasūtījuma izpildes. Pasūtījuma summai un piegādes izmaksām jābūt apmaksātām pirms piegādes.
 • Pasūtījumiem, kuru svars pārsniegs 300 kg, piegādes izmaksas tiks aprēķinātas atsevišķi un saskaņotas ar klientu pirms pasūtījuma izpildes.
 • Standarta piegāde uz mājām ir iespējama precēm, kuru garums nepārsniedz 3m. Ja pasūtījumā iekļautās preces garums pārsniedz 3m, piegādes maksa tiks saskaņota ar klientu individuāli.

14. Iespējami gadījumi, kad pasūtījums var tikt piegādāts dalīti, par ko atsevišķi pircējs tiks informēts.

15. Pasūtījumus ar piegādes veidu – saņemšanu Kuršu veikalos, nepieciešams izņemt 3 (trīs) darba dienu laikā kopš informatīvās SMS, ka pasūtījums sagatavots, saņemšanas.

 •  Ja 3 (trīs) dienu laikā pasūtījums nav izņemts, Kurši nosūta klientam SMS un E-pastu ar informāciju, ka pēc 3 (trīs) dienām pasūtījums tiks anulēts. Klients tiek aicināts saņemt preci izvēlētajā Kuršu veikalā un veikt maksājumu, ja klients izvēlējies apmaksāt pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu.
 • Ja arī papildus dotajā termiņā pasūtījums nav izņemts, Kurši klientam nosūta E-pastu ar informāciju, ka pasūtījums ir anulēts. Ja pasūtījums bijis apmaksāts, samaksātā nauda ar bankas pārskaitījumu klientam tiek atgriezta 10 (desmit) dienu laikā, no šajā punktā minētā E-pasta nosūtīšanas dienas.

16. Pirms preces lietošanas uzsākšanas, lūdzam rūpīgi iepazīties ar lietošanas instrukciju un lietot preci tikai saskaņā ar ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. Gadījumā, ja instrukcija iztrūkst, lūdzam sazināties pa e-pastu: [email protected], tel +371 25660001.

17. Garantijas servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar PTAL normām. Lai saņemtu garantijas servisa pakalpojumu, lūdzam ievērot ražotāja un pārdevēja garantijas noteikumus.

18. PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiska persona.

19. Klientu informēšanai par papildus labumiem un akcijām tiek izmantoti – informatīvie un uznirstošie baneri vietnē. Saskaņā ar saņēmēja piekrišanu: e-pasts, SMS un citi informatīvie kanāli. Papildus, reģistrētie lietotāji tiek iesaistīti lojalitātes programmā:

 •  Lojalitātes programma uzkrāj klientam punktus par katru pirkumu, kurus var izmantot kā atlaidi, noformējot pirkumu. Ar lojalitātes programmas noteikumiem var iepazīties šeit.
 • Reģistrējoties vai veicot pirkumus vietnē kursi.lv, klientam ir iespēja piekrist un bez maksas saņemt informāciju no www.kursi.lv tiešsaistes veikala par īpašajiem piedāvājumiem e-pastā un SMS, kā arī iegūt tiesības piedalīties dažādās akcijās, loterijās un projektos, kas tiek veikti pēc Kuršu iniciatīvas.
 • Kuršu veikalu lojalitātes kartes nav saistītas ar pirkumiem vietnē kursi.lv, kā arī vietnes www.kursi.lv lojalitātes punktus un atlaižu kodus nevar izmantot pirkumiem Kuršu veikalos. Lai kļūtu par Kuršu veikala lojalitātes kartes īpašnieku, lūdzam pieteikties šeit.
 • Savu piekrišanu saņemt jaunumus un piedāvājumus SMS un e-pastā, varat atsaukt izmantojot e-pasta beigās norādīto lauku “Atteikties no www.kursi.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas” – izmaiņas datu sistēmā notiek 24 stundu laikā.
 • Ja esat reģistrēts kursi.lv lietotājs, savu profilu iespējams dzēst, izmantojot profilā pieejamo funkcionalitāti.

20. Izmantoto grafisko ikonu atšifrējums:

 • Tikai Kuršos”– zīmoli vai preces, kuras iespējams iegādāties tikai kursi.lv vai Kuršu veikalos.
 • "Īpašā cena" - piedāvājums ar īpaši konkurētspējīgu, dažkārt labāko cenu tirgū.
 • "Saņem 48 stundu laikā"- preces, kuras var saņemt 48 stundu laikā. Piedāvājums spēkā tikai darba dienās.
 • "Saņem 5 darba dienu laikā" - preces, kuras var saņemt 5 darba dienu laikā. Piedāvājums spēkā tikai darba dienās.

21. Pie preces iespējams atstāt atsauksmi un apskatīt atsauksmes un vērtējumus par preci, kurus atstājuši citi klienti. Atsauksmi par preci var atstāt reģistrēti lietotāji. Nosūtot atsauksmi, klients piekrīt, ka atsauksme tiks publiskota pie preces. Lūdzu ņemt vērā, ka rupjas, nepatiesas, aizskarošas atsauksmes netiks publicētas.

22. Pie katras preces apraksta ir iespējams uzdot jautājumu. To var nosūtīt gan reģistrēti, gan nereģistrēti klienti. Atbilde tiks publicēta pie uzdotā jautājuma par preci, kā arī nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi. Pievienojot jautājumam e-pasta adresi, klients piekrīt, ka e-pasta adrese tiks izmantota saziņai ar klientu.

23. Kurši saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai normatīvajos aktos noteiktajā apjomā. Līzinga kompānijai nosūtītie pieteikumi un ar līzinga kompāniju noslēgtie līgumi glabājas pie līzinga sniedzēja.

24. kursi.lv patur tiesības neizpildīt un anulēt pircēja pasūtījumu, ja nav iespējams sazināties ar klientu pa norādīto telefona numuru vai e-pastu.

25. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība:

 • Sūdzības un pretenzijas saistībā ar preču kvalitāti, piegādi, servisu un apkalpošanu lūdzam iesniegt klātienē Kuršu veikalos vai nosūtot pa pastu uz SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” juridisko adresi Brīvības gatvē 301, Rīgā, LV-1006, vai elektroniski uz e-pastu: [email protected].
 • Sūdzība tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas un atbilde tiks nosūtīta uz norādīto saziņas adresi.
 • Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās strīdu risināšanas iespējas.
 • Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
 • Informācija par strīdu risināšanas procesu: www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process
 • Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi:   www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze
 • Informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): Ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Links uz SIT platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

26. Gadījumos, ja esat pamanījis kļūdu vai neprecizitāti preces aprakstā, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected].

27. Gadījumos, ja vēlaties atstāt atsauksmi, sūdzību ieteikumu veikala vadībai, lūdzam sazināties ar mums [email protected].

 

Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit