Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Sadolin 2024. gada tonis - Sweet Embrace™

2023. gada 13. novembris 349 Skatījumi Nav komentāru
Sadolin 2024. gada tonis - Sweet Embrace™

Katru gadu rudenī krāsu ražotāji laiž klajā nākamā gada toni un papildinošās toņu paletes, lai palīdzētu remonta entuziastiem un dizaineriem smelties iedvesmu un izveidot ideālu telpu. Lasi un uzzini, kāds ir Sadolin 2024. gada tonis.

“Vieta, kurā iederēties” tā skan šī gada toņa Sweet Embrace™ moto. Šodienas sarežģītajā pasaulē, tieši ikkatra mājoklis ir vieta, kurā mēs jūtamies iederīgi. Lai papildinātu šo pozitīvo un maigo toni, Sadolin ir izveidojis 3 papildinošās toņu paletes: silto, mierīgo un enerģisko. Tās visas ir ļoti viegli lietojamas un piedāvā atšķirīgus rezultātus, lai savās mājās justos patiesi omulīgi.

SADOLIN 2024. gada tonis

PAMATS

Labi pamati ir kārtīgs sākums visam. Arī tonis Sweet Embrace™ ir ideāli piemērots kombinēšanai ar daudziem citiem toņiem. Tas ir maigs un optimistisks tonis, ko iedvesmo dūnu maigums un saulrieta debesis

Būdams izsmalcināts un niansēm bagāts, tas dažādos apgaismojumos iegūst dažādas nokrāsas, ienesot siltumu telpās, kas vērstas uz ziemeļiem, vai maigumu saules pielietās istabās.

SADOLIN 2024. gada tonis

DARBA VIETA

Darba vietai atbilstošo noskaņu var radīt ar zemes nokrāsām no Sadolin silto toņu paletes. Piemēram, tumšas nokrāsas oranžais un Sweet Embrace™ tonis veido krāsu pāreju, kas rada visaptveroša maiguma sajūtu.

SADOLIN 2024. gada tonis

VIRTUVE

Lai jebkura virtuve šķistu nomierinoša, var izmantot zilos un zaļos toņus no Sadolin mierīgo toņu paletes, kas telpā spēj radīt mierīgu un plūstošu sajūtu. Apskati attēlā cik lieliski izskatās divi piesātināti zaļi toņi, kopā ar silto akcentu, ko rada Sweet Embrace™ tonis.

SADOLIN 2024. gada tonis

GUĻAMISTABA

Guļamistaba ir mūsu spēka telpa. Tajā mēs atpūšamies, uzņemam jaunas spēkus un enerģiju. Tas ir iemesls, kādēļ guļamistaba ir tā telpa, kurā var apvienot sapņainos violetos un dzeltenos toņus no enerģisko toņu paletes, lai radītu jautru, draudzīgu noskaņu, nepadarot telpu smagnēju.

SADOLIN 2024. gada tonis

 

Laiks remontam! Kā Tavās mājās izskatītos Sadolin 2024. gada tonis?

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit