Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Tikkurila 2024. gada tonis – Nude in Nizza

2024. gada 4. janvāris 694 Skatījumi Nav komentāru
Tikkurila 2024. gada tonis  – Nude in Nizza

Krāsu ražotāji katru gadu izziņo gada toni, kas iezīmē nākotnes tendences, bet tāpat ir ilgtspējīgs, paliekošs un spēcīgs tonis. PPG Tikkurila ir izziņojusi Nude in Nizza par 2024. gada gada krāsu.

Nude in Nizza ir persiku toņa krāsa, kas izstaro siltumu. Šī gada Color Now 2024 kolekciju - Tikkurila x Marie Olsson Nylander - izstrādāja slavenā zviedru interjera dizainere Marie Olsson Nylander.

Nude in Nizza

NUDE IN NIZZA

"Tendence pēc siltām interjera krāsām joprojām ir spēcīga un tāda saglabāsies arī nākotnē," sacīja Irina Hanhisalo, Tikkurila zīmola PPG krāsu kategorijas vadītāja. "Maigas un viesmīlīgas krāsas, kas rada mierīgu un mājīgu telpu, ir viegli kombinējamas ar dažādām krāsām. materiāli un stili. Nude in Nizza, ir neitrāls, bet ar krāsu. Tas svin mīlestības sajūtu, laipnību un rotaļīgumu.

Ar kolekciju Color Now 2024 Marie Olsson Nylander mērķis ir pārsteigt un iedvesmot cilvēkus redzēt krāsas no jaunām perspektīvām. Ar krāsu kolekciju viņa spēlējusies ar kontrastiem, no savām atmiņām zīmējusi krāsu un nosaukumu kombinācijas un savienojusi tās ar konotācijām, kas viņai piemīt par noteiktām vietām un simboliem. Šie kontrasti parāda, kā viņa redz pasauli kā vietu, kur emocijas sajaucas — tāpat kā darbojas mūsu intuīcija un sajūtas.

Color Now 2024

PAVADOŠO TOŅU PALETE

14 krāsu palete sastāv no gaišiem, maigiem toņiem, bagātīgiem toņiem un tumšiem akcentiem. Pārsteidzoši un eklektiski kontrasti padara šos krāsu nosaukumus neaizmirstamus un jautrus. Krāsas var izmantot gan uz lielām virsmām, gan mazās detaļās.

Veidojot šo krāsu kolekciju, Marī spēlējās ar kontrastiem. Viņa ir radījusi krāsu nosaukumu kombinācijas no savām atmiņām un apvienojusi tās ar asociācijām, kas viņai ir par noteiktām vietām un simboliem. Šie kontrasti parāda, ka viņa redz pasauli kā vietu, kur dažādas emocijas sajaucas — tāpat kā darbojas mūsu intuīcija un sajūtas.

Tikkurila Color Now 2024

COLOR NOW 2024 TOŅU NOSAUKUMI

Pilsētu un valstu nosaukumi tiek lietoti rotaļīgās kombinācijās – tie tiek sajaukti gan kultūrāli, gan emocionāli. Pārsteidzoši un eklektiski kontrasti padara šos toņu nosaukumus neaizmirstamus un vienlaicīgi arī jautrus.

Palete sastāv no gaišiem un maigiem toņiem, kā arī piesātinātiem un tumšiem akcentiem. Krāsas var izmantot gan uz lielām virsmām, gan mazās detaļās.

Nude in Nizza

Color Now 2024

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit