Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Kas jāņem vērā pirms žoga uzstādīšanas?

2023. gada 30. augusts 149 Skatījumi Nav komentāru
Kas jāņem vērā pirms žoga uzstādīšanas?

Žoga uzstādīšana ir laikietilpīgs process, kas nav no tiem vienkāršākajiem. Jāizvēlas žogs, jānomēra teritorija, jāskaņo ar kaimiņiem un vēl citas darbības, kas jāveic. Kas jāņem vērā pirms žogu uzstādīšanas? Esam sagatavojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs Tev noorientēties žogu pasaulē!

ŽOGA VEIDU IZVĒLE

Pastāv 3 žogu veidi:

Lētākais variants ar plašu augstuma diapazonu, taču uzstādīšana ir ļoti sarežģīta. Pītie žogi ir ļoti mīksti un nav tik droši, kā metinātie vai paneļu žogi. Tie ir drīzāk piemēroti lauku īpašumu vai sporta laukumu apžogošanai nekā privātmājām.

Metinātie žogi ir izturīgāki un drošāki nekā pītie, tāpat to montēšana un uzstādīšana ir krietni parocīgāka. Ja Tev mājas mīlulis mīl rakties un taisīt bedres zem sētas, ar metinātajiem žogiem arī no tā var izvairīties. Jāizvēlas lielāks žoga augstums un jāierok tas zemē. Metinātie žogi tāpat lieliski der, lai vienmērīgi apžogotu teritoriju, kas atrodas reljefā, piemēram, kalniņā.

No trīs apskatītajiem žogu variantiem, šīs ir cenā dārgākais, taču arī vizuāli pievilcīgākais. Tas ir ļoti izturīgs, drošs, tas izceļas ar īpaši ilgu kalpošanas laiku un neprasa lielus ieguldījumus tā uzturēšanā.

BN Kurši žogi

ŽOGA AUGSTUMA IZVĒLE

Kad žoga veids ir izvēlēts, jāsaprot nepieciešamais augstums. Pirms izvēles veikšanas, noteikti iepazīsties ar savas pašvaldības noteikumiem, kas attiecās uz žogu izbūvi. Pašvaldība var noteikt ierobežojumus žoga augstumā, caurredzamībā un izmantojamos materiālos.

Lai saprastu, cik augstu žogu gribi, izgriez kartona loksni un novieto to vietā, kur esi iecerējis likt žogu. Pamēģini arī novilkt auklu iecerētajā žoga augstumā un paraudzīties

VĀRTU PLĀNOŠANA

Pietiekami plati vārti ir svarīgi, lai varētu komfortabli pārvietoties ārā un iekšā no īpašuma. Paredzi 2 vārtu ieejas – vienu gājējiem (taču būs ļoti ērti, ja tā būs pietiekami plata, lai bez liekas piepūles izvestu mazo atkritumu konteineru vai ķerru), un otru piebraucamo. Ņem vērā, lai tā būtu tik plata, lai caur to spētu iekļūt arī lielgabarītu aprīkojums.

BN Kurši žogi

ŽOGA IZBŪVES ATĻAUJA

Kā tika minēts iepriekš, pirms žoga izbūves iepazīsties ar pašvaldības nosacījumiem, taču tikpat svarīgi ir saskaņot šo projektu ar kaimiņiem, ar ko robežojas teritorija.

Izrunājiet ar kaimiņu gan žoga veidu, augstumu, dizainu un, pats svarīgākais, vienojieties par īpašuma robežām! Lai izbēgtu no nākotnes strīdiem un juridiskiem konfliktiem, veic zemes pārmērīšanu un īpašuma robežu noteikšanu.

Pēc tam kā esi vienojies ar kaimiņiem, jāsaņem pašvaldības atļauja, lai žogu ierīkotu. Ja kaimiņi nedos savu piekrišanu, tad arī pašvaldība, visticamāk, neļaus izbūvēt žogu.

Ja nesaskaņosi žogu ar pašvaldību, tas visticamāk būs jānojauc vai jāšķiras no paprāvas soda naudas, tāpēc tas jāņem vērā pirms žoga uzstādīšanas.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit