Preču katalogs
Swipe to the left

Top 3 dāvanas sievietei Ziemassvētkos

2020. gada 16. novembris 39 Skatījumi Nav komentāru
Top 3 dāvanas sievietei Ziemassvētkos

Ko dāvināt sievietei? Tas ir standarta jautājums, ko vīrieši sev uzdod, kad tuvojas svētki. Esam sagatavojuši 3 lieliskas dāvanu idejas praktiskai sievietei. 

Kafijas automāts

kafijas automats

Kāpēc kafija no automāta ir labāka par kafiju, ko pagatavo kafijkannā ar presi?

Ar presi parasti gatavo jau iepriekš samaltu kafiju, taču kafijas automāta priekšrocība ir baudīt kafiju no svaigi samaltām pupiņām. Kafijas aparāts darbojas tā, lai paņemtu no pupiņām visu to labāko, un nevēlamās vielas tas aizvada prom. Ja kafijkannā ar presi gatavo maltu kafiju, kafija ļoti ilgi ir saskarē ar karsto ūdeni, tādējādi kafijā iekļūst dažādas papildvielas un tauki, kas kafijai piešķir nevēlamu piegaršu.

Kafija daudziem ir ne tikai svarīgs rīta rituāls, bet tai ir arī nozīmīga loma ciemiņu uzņemšanā. Kafiju dzer gan pa ceļam uz darbu, gan birojā. Kafiju mēs baudām arī vietās, kur tās gatavošanai izmanto profesionālus kafijas automātus.

Ja Tu novērtē labu un kvalitatīvi pagatavotu kafiju, tad kafijas automāts ir kā radīts tieši Tev. Īpaši mūsdienās, kad kafijas automātu izvēle ir ļoti plaša, un ikviens var atrast kaut ko sev piemērotu. Arī Kurši ir padomājuši par kafijas mīļotājiem, un mūsu mājaslapā Tu vari atrast tieši sev piemērotāko kafijas automātu atbilstoši savām vajadzībām.

virtuves komains

Virtuves kombains ir praktiski palīgi virtuvē

Virtuves kombaini kļūst arvien populārāki un pieprasītāki to daudzfunkcionalitātes dēļ. Piemēram, mūsdienīgi virtuves kombaini ir lieliski asistenti mājas virtuvē garšīgu un veselīgu maltīšu pagatavošanā. 

 Kapēc izvēlēties virtuves kombainu?

Viena ierīce, vairāk funkcijuGaļas maļamo mašīnu, blenderi un mikseri iespējams iegādāties atsevišķi, tomēr virtuves kombains ir tālredzīgāka izvēle – tādējādi  virtuvē būs vairāk vietas, un maltītes sagatavošanai nevajadzēs izmantot vairākas ierīces vienlaikus.

sulu spiede

Sulu spiedes – Ideāls risinājums ikdienas vitamīnu devas uzņemšanai

Svaigi spiesta sula ir lielisks vitamīnu kokteilis, kuru lietojot var nostiprināt imūnsistēmu, lai aukstajā laikā spētu pretoties vīrusu un baciļu uzbrukumiem. Ja sulu izdzer no rīta tukšā dūšā, organisms visus vitamīnus uzsūc mazāk nekā pusstundas laikā. Svaigi spiestu sulu dzeršana ir vislabākais veids, kā vienā ēdienreizē uzņemt daudz augļu un dārzeņu, apgādājot savas šūnas ar uzturvielām, ko citādi būtu grūti izdarīt. Mūsu veikalā Tu atradīsi savai gaumei un vēlmēm atbilstošāko sulu spiedi

 

 

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit