Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Kāpēc gruntēšana ir svarīga?

2021. gada 8. decembris 107 Skatījumi Nav komentāru
Kāpēc gruntēšana ir svarīga?

Būvdarbos pareizi un kvalitatīvi sagatavota virsma ir zelta vērtē, lai visi pārējie būvēšanas vai remontēšanas procesi notiktu bez liekām problēmām, aizķeršanām, kā arī, pats galvenais - gala rezultāts perfekti atbilstu sākotnējai iecerei. Lasi tālāk, lai saprastu:

  1. kādēļ gruntēšana ir svarīga?
  2. ar kādiem materiāliem labāk veikt gruntēšanas darbus.

 gruntesana

GRUNTĒŠANA

Gruntēšana ir svarīga gandrīz visos apdares darbu veikšanos procesos. To nepieciešams veikt ne tikai mājokļa sienām, bet arī grīdai un griestiem, lai sagatavotu virsmu krāsošanai, aplīmēšanai, apklāšanai vai jebkādām citām darbībām. Lieki piebilst, ka jāgruntē ne tikai iekšdarbos, bet arī āra darbos.

4 pamata iemesli, kādēļ vajadzīgs gruntēt virsmas pirms to tālākas apstrādes:

  1. Gruntēšana palīdz virsmas nostiprināšanai;
  2. Grunts lieliski uzlabo saķeri;
  3. Grunts darbojas kā dažādu smilšainu, drūpošu vai krītainu virsmu sasaistes materiāls;
  4. Gruntēšana mazina ūdens uzsūkšanos.

Pēc grunts uzklāšanas kļūst labāk redzami sīkie defekti, kurus nepieciešamas uzlabot. Tie ir jāaizšpaktelē, janoslīpē un atkārtoti jānogruntē špaktelētās vietas.

gruntesana-grida

ATBILSTOŠI MATERIĀLI DARBIEM

Ar ko sākt, lai saprastu kādi materiāli Tev ir nepieciešami?

Nosaki, vai gruntēsi iekštelpās vai ārā, kā arī, ņem vērā, ka dažādām telpām arī gruntis būs savādākas. Ļoti lielu lomu spēlē arī tas, kādu darbu veiksi pēc gruntēšanas.

Viens no svarīgākajiem ideālās grunts piemeklēšanas nosacījumiem ir apstrādājamās virsmas veida noteikšana. Pastāv dažādas virsmas – smilšainas, krītainas, stingras un drūpošas. Lai noteiktu, kādu virsmu Tev nāksies apstrādāt, konsultējies ar zinošajiem Kuršu konsultantiem!

GRUNTS VEIDI

 gruntis

Universālā grunts UG

Universālā grunts izlīdzina un samazina ūdens uzsūkšanas spēju un tā ir piemērota kā iekšdarbiem, tā arī āra darbiem. UG visbiežāk izmanto pirms grīdu līdzinātājiem un špaktelēm, flīžu līmēm uz uzsūcošām virsmām un būvniecības javu un apdares materiālu uzklāšanas. Taču universālā grunts nav izmantojama pirms hidroizolācijas darbiem.

Kvarca grunts QG

Kvarca grunts ir izcili piemērota sienu, griestu un grīdu gruntēšanai, kā arī blīvām, gludām, maz uzsūcošām betona un līdzīgām pamatnēm pirms apmešanas, flīzēšanas un citiem darbiem. Kvarca grunti var izmantot gan iekšdarbiem, gan āra darbiem

Dziļuma grunts TWG

Dziļuma grunts jau ir gatava lietošanai kā āra darbos, tā iekšdarbos. Tā dziļi sasaista un nostiprina pamatni, izlīdzina un samazina ūdens uzsūkšanas spēju un sasaista smilšainas, krītainas un drūpošas virsmas.

Universāla lietojuma būvgrunts BG

Būvgrunts ir gatava lietošanai kā āra darbos, tā iekšdarbos uz ķieģeļa, blokiem, apmetumiem, špaktelēm, ģipškartona u.c. pirms būvniecības javu un apdares materiālu uzklāšanas. Tā nostiprina pamatni, izlīdzina un samazina ūdens uzsūkšanas spēju.

Lai arī grunts ir neredzams slānis apdares darbos, tā tomēr ir viena no svarīgākajām darbībām, lai rezultāts būtu izcils. Tas palīdz sasaistīt, izlīdzināt, nostiprināt virsmas, parāda nelīdzenumus, nodrošina lielisku saķeri un, protams, rūpējās, lai gala rezultāts Tevi priecē vēl ilgus gadus!

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit