Preču katalogs
Swipe to the left

Gruntēšana. Vai tiešām man to vajag?

2020. gada 20. augusts 87 Skatījumi Nav komentāru
Gruntēšana. Vai tiešām man to vajag?

Pirms ķerties pie remonta vai būvdarbiem, vērtīgi pārliecināties, vai gala rezultāts Tevi priecēs arī pēc 1, 5 vai 15 gadiem: vai dekoratīvais apmetums nebūs vietām apkritis, krāsojums nebūs saplaisājis, šuvēs un virsmu savienojuma vietās nebūs iemitinājušās pelējuma sēne.

Jā…jā – remontdarbi tiešām var kļūt par nebeidzamu tavas mājvietas stāstu, sevišķi, ja nebūsi pienācīgi novērtējis gruntēšanas nozīmi.

Gruntēšana. Tās ietekmi uz rezultātu pat  grūti ar kaut ko salīdzināt, jo tā nepieciešama faktiski visām virsmām, ko vari iedomāties – sākot ar mājokļa sienām, grīdām un līdz pat griestiem. Pareizi izvēlēta grunts  ietekmē gan ārdarbu, gan iekšdarbu gaitu un tavu dizainisko ieceru pilnīgu realizāciju.

Grunts interjera

Ar ko tad īsti sākt ?

Kādai virsmai un mērķim nepieciešama grunts: ārdarbu vai iekšdarbu virsmu apstrādei, kādai telpai (prasības sanitārajai telpai  vai guļamistabai ir pilnīgi dažādas!)

Saproti apstrādājamās virsmas struktūru - blīva, smilšaina, drūpoša vai cita veida. Šeit noteikti palīdzēs profesionāls meistars vai BN Kurši konsultanti.

Ko darīsim pēc gruntēšanas - virsmas hidroizolācija;  izlīdzināšana;  sagatavošana krāsošanai vai līmēšanai; virsmas sagatavošana  dekoratīvajam klājumam vai apmetumam; virsmas stiprināšana pret atmosfēras iedarbību;  virsmas aizsardzība pret sēnītēm utml.  
Nebaidies no gariem sarakstiem - SAKRET gruntis palīdz risināt problēmas arī kompleksi.
gruntēšanas process

Kur meklēt un saņemt profesionālu padomu ?
Ieskaties,  plašajā SAKRET grunšu piedāvājumā BN Kurši plauktos un e-veikalā.

 UG jeb universālā grunts  Sakret UG Grunts

Virsmas izlīdzināšanai un nostiprināšanai pret atmosfēras iedarību un ūdens uzsūkšanas mazināšanai . Visām virsmām- gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem.  Dzeltenā toņa dēļ īpaši ērta nogruntēto virsmu identificēšanai.

QG Sakret QG grunts

Teicama izvēle virsmas hidroizolācijas un noturības pret atmosfēras ietekmi stiprināšanai, mazinās dekoratīvā apmetuma patēriņu. Visām virsmām- gan iekšdarniem, gan ārdarbiem.

TGW Sakret TWG grunts

Smilšainu, krītainu un drūpošu virsmu sasaistei, pamatnes nostiprināšanai. Izvēlies, ja nepieciešams dziļas iedarbības efekts renovēšanas darbos, izlīdzinot un mazinot ūdens uzsūkšanas spēju. Sienām un griestiem - gan iekšdarniem, gan ārdarbiem.

BG  Sakret BG grunts

Universāla pielietojuma būvgrunts vismas izlīdzināšanai, mazinot ūdens uzsūkšanas spēju. Ērta izvēle – grunts jau gatava lietošanai, dzeltenais tonis identificē jau nogruntēto virsmu.
PG Sakret PG grunts

Ja plāno dekoratīvo apmetumu. Grunts nostiprinā pamatni, to izlīdzina un mazina ūdens uzsūkšanos. Saķeri  uzlabojošas piedevas mazinās dekoratīvā apmetuma patēriņu  (tātad- mazinās tavus tēriņus!) 

FR  Sakret FR grunts

Labākais, ko rekomendēs gan pieredzes bagāts meistars, gan mūsu konsultanti, ja plāno nopietnu un uzvaras pilnu cīņu sēnīšu un aļģu koloniju neitralizēšanai uz mūra, betona, bloku, arī koka virsmām. Virsma pēc grunts uzklāšanas uzreiz ir gatava krāsošanai. Produktu vari lietot pats, bez speciālām iemaņām

Lai arī grunts slānis, patiesībā, ir nevienam neredzams, atceries - pareizi izvēlētas SAKRET grunts izmantošana:

  • ietaupa jau saplānoto remontdarbu līdzekļus, jo stiprina, izlīdzina vai pat hidroizolē apstrādāto virsmu, samazinot uzklājamās krāsas vai dekoratīvā apmetuma, dažādu papildus virsmu klājumu patēriņu.
  • ietaupa tavas nākotnes finanses, laiku un nervus – novēršot papildus remontdarbu nepieciešamību pēc gada, diviem un vairāk.
  • pateicoties pareizi izvēlētai un ieklātai gruntij, gala virsmas augstā izturība pastiprina Tava īpašuma ilgmūžību

 

SAKRET – īstais darbam !

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit