Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Batuts – jautrai, aktīvai un drošai ģimenes atpūtai!

2021. gada 7. maijs 960 Skatījumi Nav komentāru
Batuts – jautrai, aktīvai un drošai ģimenes atpūtai!

Batuti ir ļoti aktuāli pavasara un vasaras sezonā, kad kārtīga izlēkāšanās ir viena no mīļākajām bērnu aktivitātēm. Teju katrā pagalmā var pamanīt kādu batutu – lielu, mazu, krāsainu vai uzpūšamu. Diemžēl, ļoti bieži cilvēki un īpaši bērni gūst traumas lēkājot uz batuta. Esam sagatavojuši dažādus drošības padomus un ieteikumus par un ap lēkāšanu.

Batuts

Kā padarīt lēkāšanu uz batuta drošu?

  1. Izvēlies atbilstošu vietu batutam Uzstādot batutu, pārliecinieties, ka ap jūsu batutu ir drošības perimetrs, kas ir vismaz 3 metri vai lielāks. Kā arī nepieciešams, lai tajā neatrastos koki, žogi, dārza mēbeles vai citi objekti. Batuta rāmis parasti ir izgatavots no metāla tādēļ, parūpējies lai blakus batutam neatrodas elektroierīces, piemēram, pagarinātāji vai rozetes.
  2. Pārbaudi atsperes Pirms batuta lietošanas pārbaudi vai atsperes pietiekami noslogo lēkājamo daļu. Pārbaudi vai visas atsperes ir pareizi nostiprinātas un atrodas savā vietā. Atsperēm ir jābūt neskartām un droši nostiprinātām, pretējā gadījuma lēkājot var rasties traumas. Ja konstatējat, ka ir nepieciešama atsperu nomaiņa, tad tās var iegādāties atsevišķi.
  3. Nosedz atsperes Atsperu pārklāji ir paredzēti, lai pasargātu bērnus no atsitiena uz jūsu batuta metāla rāmja un atsperēm. Pārliecinieties, ka drošības paliktnis ir labā stāvoklī un atbilstoši novietots ap visu batuta rāmi.
  4. Drošības tīkls Iegādājoties batutu iesakām izvēlēties komplektāciju, kur līdzi nāk drošības tīkls. Batuta drošības tīkls pasargās bērnus no izkrišanas lēkājot.
  5. Pirms lēkšanas noņem rotaslietas un iztīri kabatas Pirms batuta izmantošanas jānoņem rotaslietas. Tās var ievainot, piemēram, lēkājot un aizķeroties ar tīklu vai atsperēm. Lai izvairītos no šādām traumām labāk savas un bērnu dārglietas neņemt līdzi batutā.

Batuts

Kādos gadījumos ir ieteicams lēkāt uz batuta?

  • Cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu. Mazkustīgs dzīvesveids ir šī gadsimta galvenā slimība. Arvien vairāk cilvēkiem darbs paredz ilgu sēdēšanu pie datora, līdz ar to nepieciešamība kustēties sarūk. Fiziska bezdarbība nelabvēlīgi ietekmē kā stāju, tā ari muskuļu tonusu.
  • Cilvēkiem ar lieko svaru. Lēkāšana uz batuta ir izcils veids, kā zaudēt liekos kilogramus. Pastāvīga lēkāšana uzlabo asins cirkulāciju, kā arī noslogo visas muskuļu grupas, it īpaši kāju un augšstilbu muskuļus. Jāpiemin, ka no 10minūtēm lēkāšanas uz batuta ir tāds pats efekts, kā pēc stundas skriešanas.
  • Cilvēkiem ar pastāvīgu stresu. Kustība ir lielisks veids kā parūpēties par savu garīgo veselību, jo kustības rezultātā veidojas laimes hormons – endorfīns. Šis hormons izcili palīdz cīņā pret stresu, uzlabojot kā garīgo, tā arī fizisko veselību.
  • Bērniem. Lēkāšana ir ne tikai ļoti aizraujošs process, bet arī bērns iemācās kontrolēt roku un kāju koordināciju, līdzsvara sajūtu un raisa izpratni par savu ķermeni.

Batuts

Komentāri (0)



Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 8:00-17:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit