Preču katalogs
Swipe to the left

Idejas Ziemassvētku dāvanām

2019. gada 10. decembris 328 Skatījumi Nav komentāru
Idejas Ziemassvētku dāvanām

Cik daudz lietu vienam cilvēkam tiešām nepieciešams? Vēl viena šalle? Vēl viens dvielis, vai kārtējais kārtējā dekoratīvais suvenīrs, kurš stāv un noput plauktā? Ziemassvētku dāvana, kura savu dzīvi neturpina nolikta skapja tumšākajā stūrī ir laba dāvana.

Praktiskumam ir liela nozīme dāvanu izvēlē lielai daļai cilvēku. Tāpēc mēs esam sagatavojuši nelielu sarakstu ar lietām, kuras atradīsi Kurši veikalos un, kuras sagādās prieku un būs noderīgas ikdienā!

Kafijas automāts

“Man ir vajadzīga kafija!” Tik bieži dzirdam šo frāzi no rītiem mājās un darba dienas gaitā esot birojā. Kafija daudziem cilvēkiem ir kā degviela gan arī, kā relaksācijas brīdis straujajā ikdienas ritmā. Pie mums Tu atradīsi tādus populārus kafijas automātu ražotājus kā Philips, Delonghi un Adler, kā arī katra dāvanas saņēmēja vēlmēm atbilstošu aparāta veidu – pilienu, kapsulu vai klasisko.
Kafijas automāts būs izcila Ziemassvētku dāvana visiem tiem, kuri spēj novērtēt un izbaudīt kafijas maģisko spēku ikdienas darbu gūzmā.

Virtuves kombains vai blenderis

Katrai kārtīgai saimniecei virtuvē ir  nepieciešams moderns virtuves kombains un ērts blenderis! Vēlāms ar dažādām funkcijām, kuras atvieglos ikdienas maltīšu gatavošanas procesu. Parocīgs rokas blenderis noderēs tiem, kuri mīl aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, lai no rītiem varētu pagatavot ātri un ērti savu iecienīto brokastu smūtiju. Tavā ģimenes vai draugu lokā noteikti ir kāds, kuram patīk rosīties virtuvē vai dzīvot veselīgi, tāpēc virtuves kombains, vai blenderis varētu būt viena no dāvanām Ziemassvētku vecīša maisā!

Elektroinstrumenti vai rokas instrumenti

Vai pazīsti, kādu kurš mīl rosīties pa māju? Skrūvēt, urbt, zāģēt un mājās vienmēr viss ir salabots un perfektā kārtībā? Visdrīzākais šī personība ir īsts saimnieks, kuram noteikti mājās ir kāds stūrītis vai telpa, kura ir pārvērsta par instrumentu svētnīcu! Vīrietis praktiķis novērtēs, ja viņa instrumentu kolekciju papildinās jauns urbis, ēvele, skrūvgrieznis vai slīpmašīna. Tāpat dažādas interneta aptaujas liecina, 95% vīriešu priecājas saņemt elektroinstrumentus kā dāvanu.

Skrejmašīna vai elektromobilis mazajiem Ziemassvētku rūķiem!

Ziemassvētkus visvairāk gaida bērni. Viņi raksta mīļas vēstules Ziemassvētku vecītim un tic, ka viņu labie darbi tiek uzskaitīti īpašajā vecīša labo darbu sarakstā. Vai spēj iedomāties, kā mirdzētu bērna acis, atverot savu dāvanu un ieraugot tur mašīnu, kurā viņš var iesēsties un pat vadīt! Akumulatora mašīna sagādās daudz prieka gan puišiem, gan meitenēm, kā arī būs dāvana, kura ilgi sagādās visiem prieku.

 

Kursi.lv aicina dāvanas pirkt laicīgi, apdomīgi un domājot par dāvanas saņēmēju.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit