Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Caparol multifunkcionālā krāsa Amphibolin - perfektam rezultātam

2021. gada 7. aprīlis 12 Skatījumi Nav komentāru
Caparol multifunkcionālā krāsa Amphibolin - perfektam rezultātam

Gada tonis 2021

Ar 2021. gadu simbolizējās mierīgs un nosvērts tonis, jo miers un stabilitāte ir tas, kas mums pēdējā gada laikā ir ļoti pietrūcis. Interjers ne tikai vien parāda iemītnieka gaumi, bet arī atspoguļo mūsu dvēseles stāvokli.

Caparol 2021. gada krāsa ir DUNE BEIGE PALAZZO 110, jeb svaigs un gaisīgs tonis, kas vada visu bēšo toņu pasauli, kas, jāsaka, ir ļoti aizraujoša. Šie maigi, bēšie toņi vienmēr ir atzīmēti ar savu unikalitāti un paver durvis individuāliem, radošiem risinājumiem. Rāms šiks, mājīgs siltums, vēss un mierīgs - gandrīz viss ir iespējams ar bēša toņiem. Bēšie toņi īpaši skaisti izskatās uz Amphibolin krāsu bāzes, kas izceļ toņu unikalitāti.Bēšie Caparol toņi

Kas ir Amphibolin?

Amphibolin ir multifunkcionāla krāsa kā iekšdarbiem, tā arī ārdarbiem, kurai piemīt īpaši laba saķere praktiski uz jebkuras virsmas. Pateicoties Amphibolin saderībai ar dažādām virsmām, ar vienu krāsu ir iespējams veikt pārvērtības vairākiem elementiem Jūsu interjerā. Piemēram, nokrāsot betona sienu, koka griestus, metāla konstrukcijas interjerā.

Jāpiemin, ka Amphibolin ir arī izcils sastāvs, kas nesatur šķīdinātājus un plastifikatorus, tādēļ šī krāsa ir īpaši piemērota telpām ar paaugstinātām prasībām, piemēram, bērnudārzi un skolas.  Jāpiebilst, ka tās sastāvā ir arī pretsēnīšu un pretaļģu vielas

Amphibolin siena

Daudzveidīgs pielietojums un augsta izturība

Multifunkcionāls šīs krāsas pielietojums padara to piemērotu visa veida telpām. Pateicoties krāsas labajam sastāvam, tā ir īpaši piemērota bērnistabās, bērnudārzos, kafejnīcās un citās telpās ar paaugstinātām prasībām. Ja vēlies nokrāsot PVC palodzes vai kādu metāla dekoru tādā pašā tonī, kā sienas, dari to! Amphibolin Tev ļauj izpausties, būt radošam un ver durvis dažādām jaunām idejām.

Amphibolin krāsu droši vari izmantot garajos gaiteņos ar vāju apgaismojumu, pateicoties augtam krāsas atstarošanas indeksam, kas padarīs Jūsu telpas vizuāli gaišākas. Atceries, šī īpašība piemīt baltai, netonētai krāsai. Svarīgi atcerēties, ka Amphibolin krāsa spēj pierādīt visas savas priekšrocības arī ārdarbos, jo tā atgrūž mitrumu. Ja vēlies, izveido bērnu laukumiņu un nokrāso to ar kādu no Amphibolin krāsām!

Multifunkcionāls pielietojums

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit