Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Kā pareizi nokrāsot flīzes?

2022. gada 28. marts 156 Skatījumi Nav komentāru
Kā pareizi nokrāsot flīzes?

Pavasaris ir laiks, kad mostoties dabai, arī cilvēki savā mājoklī vēlas ienest jaunas dvesmas. Ja nav iedvesma vai līdzekļi, lai veiktu kapitālu remontu vannasistabā vai citās telpās, kuru sienas ir flīzētas, talkā nāks jaunums no Tikkurila – krāsa flīzēm Luja Ceramic Tiles. Šī krāsa dažu stundu laikā novecojušajam, savu laiku nokalpojušajam flīžu dizainam piešķirs pilnīgi jaunu dvesmu.

Luja

Tikkurila Luja Ceramic Tiles ir ūdens bāzes pusmatēta flīžu krāsa, kas paredzēta gan sausām, gan mitrām telpām (piemēram, vannasistaba, virtuve u.tml.) un ikdienas pielietojuma mitru telpu grīdām (piemēram, tualete). Tā ir piemērota jebkura veida matētām vai spīdīgām flīzēm. Viens no krāsas lielākajiem ieguvumiem ir tas, ka nav jālieto gruntskrāsa, jo pateicoties lieliskai saķerei ar virsmu, uzreiz var klāt krāsu mājokļa saimnieka izvēlētajā tonī.

Tā kā flīzes ir virsma, kas nereti tiek pakļauta dažādu ķīmisku produktu iedarbībai, Tikkurila ir parūpējusies, lai Luja Ceramic Tiles varētu lepoties ar lielisku noturību pret mazgāšanās un tīrīšanas līdzekļiem, kā arī dažādu veidu traipiem (kečups, majonēze utt.). Krāsotas flīzes ir viegli kopjamas – tās neprasa nekādu īpašu apstrādi vai piesardzību to lietošanas laikā. Krāsotā virsma ir īpaši noturīga pret ilgstošu saskari gan ar aukstu, gan karstu ūdeni. Produkta iepakojums ir videi draudzīgs, jo tas ir daļēji izgatavots no pārstrādātas plastmasas.

Luja

Lai apmierinātu visas gaumes, Luja Ceramic Tiles pieejama plašā toņu paletē. Toņus iespējams piemeklēt no praktiski visām Tikkurila toņu kartēm.

Zemāk pievienotajā video var iepazīties ar Tikkurila Luja Ceramic Tiles lietošanas pamācību – no virsmas sagatavošanas līdz perfektam rezultātam.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit