Preču katalogs

Laka kokam un betonam RILAK UR-294 0.9L:

Laka UR–294 ir vienkomponenta poliuretāna laka, kuras cietēšanas procesa pamatā ir reakcija ar gaisa mitrumu. Laka paredzēta telpās ekspluatējamu betona un koka virsmu aizsardzībai un dekoratīvai apdarei. Veido spīdīgu pārklājumu ar īpaši augstu cietību un nodilumizturību, tādēļ ieteicama betona un koka grīdu lakošanai industriālās un noliktavu ekās, kā arī intensīvi ekspluatējamās sabiedriskās telpās. Var tikt lietota tādu betona konstrukciju hidroizolācijai, kas nav pakļautas intensīvai atmosfēras faktoru iedarbībai.  Pārklājumam ir laba izturība pret atšķaidītu sārmu un vāju skābju šķīdumu, kā arī eļļu, benzīna un šķīdinātāju iedarbību.

LIETOŠANA:

Laku uzklāja uz tīrām sausām virsmām, izmantojot otu vai veltnīti. Svaigām betona virsmām laku var uzklāt ne ātrāk kā pēc 28 dienām. Iepriekš no to virsmas jānotīra kaļķa piens (skat. instrukciju par betona virsmu sagatavošanu krāsošanai mājaslapas sadaļā Padomi ). Lakas uzklāšanas un žūšanas laikā telpās jānodrošina intensīva gaisa apmaiņa (vēdināšana). Nepietiekoši intensīvas vēdināšanas gadījumā iespējama tādu virsmu dzeltēšana, kas pārklātas ar krītu saturošām emulsiju krāsām un apmetumiem.  Līdz darba viskozitātei laku atšķaida ar šķīdinātāju  “2290 ”. Atšķaidīšanai var izmantot arī ksilolu vai šķīdinātāju SOLVEKS SPRINT.

Atšķaidītu laku jāizlieto 3 dienu laikā. Pirmajai (gruntēšanas) un pēdējai kārtai laku nepieciešams atšķaidīt vairāk nekā uzklājot starpkārtas. Aptuveni nepieciešamais šķīdinātāja daudzums ir 15 tilpuma % pirmajai un pēdējai kārtai, 10 tilpuma % - starpkārtām.  Uzklājot laku biezā slānī paaugstināta mitruma apstākļos iespējama gāzes burbuļu parādīšanās pārklājumā. To novēršanai laka jāuzklāj plānās kārtās. Lakas patēriņš katrai kārtai – 8 - 9 m2/l. Nelielu defektu (piemēram, koka šķiedru pacelšanās gadījumā, veicot koka virsmu lakošanu) novēršanai ieteicama starpkārtu pieslīpēšana ar smilšpapīru.

Žūšanas laiks katrai kārtai (20±2)°C temperatūrā – ne vairāk par 3 stundām. Katru nākošo kārtu drīkst uzklāt tikai pēc pilnīgas iepriekšējās kārtas nožūšanas. Ieteicamais kārtu skaits, ieskaitot gruntēšanu, – 2- 4. Ja lakas uzklāšanu jāveic 3 dienas pēc iepriekšējās kārtas uzklāšanas, tad nepieciešama lakojamās virsmas apstrāde ar smalku smilšpapīru nolūkā uzlabot starpslāņu adhēziju. Maksimālo cietību pārklājums sasniedz pēc 3 dienām. Laku glabāt blīvi noslēgtā tarā, sargājot no mitruma.

  • Produkts paredzēts lietošanai iekšdarbos
  • Šķaidīšanai un instrumentu tīrīšanai izmantojams šķīdinātājs
  • Pieļaujama krāsošana ar otu
  • Pieļaujama krāsošana ar rullīti
  • Žūšanas laiks 3 h
  • Patēriņš 8÷9 m²/l
UR-294.pdf (301.70 kB)
UR-294-DDL.pdf (707.60 kB)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols RILAK
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Universālā
Sastāvs Poliuretāns
Segtspēja 125 ml/m2
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Laka kokam un betonam RILAK UR-294 0.9L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
1. decembris (no € 3.49)
Omniva pakomāts
1. decembris (no € 2.49)
Piegāde uz mājām
1. decembris (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit