Preču katalogs

Ķēdes zāģis ar benzīna dzinēju McCulloch CS 42S 14" + papildus ķēde:

Benzīna motorzāģis CS 42S ar cm³ cilindra tilpumu, 1.5kW izejošo jaudu un 14"-16" sliedi ir ideāli piemērots biežai lietošanai. CS 42S ir aprīkots ar manuālo sānu ķēdes spriegotāju. Šis benzīna motorzāģis sver tikai 4.9 kg un ir aprīkots ar automātiskās apturēšanas slēdzi, Soft Start un Oxy Power funkciju vieglākai iedarbināšanai un jaudīgākai motora darbībai, viegli sasniedzamu gaisa filtra vāciņu, ergonomiskiem, mīkstiem rokturiem un pilnīgu pretvibrācijas sistēmu. 

  • “OxyPower” dzinēju tehnoloģija nodrošina ar papildu jaudu un sniedz iespēju veidot augus, tiem nekaitējot. Šī tehnoloģija ir uzlabojusi degvielas efektivitāti, kas nozīmē - vairāk jaudas, vienlaikus par 70% samazinot emisijas izplūdes daudzumu, un par 20% samazinot degvielas patēriņu. 
  • Sistēma “Soft Start”. Atvieglo McCulloch izstrādājuma iedarbināšanu, samazinot startera auklas pretestību par līdz pat 40%.
  • Visas iedarbināšanas un apturēšanas vadības ierīces ir integrētas vienuviet — tādējādi iedarbināšana ir ērtāka un ir samazināts dzinēja pārplūdināšanas risks. 
  • Inovatīvā CCS gaisa filtru sistēma sniedz iespēju izmantot ķēdes zāģi ilgāk, retāk veicot gaisa filtra apkopi. Izmantojot centrifugālo tīrīšanu, ienākošais gaiss tiek attīrīts un lielākās daļiņas tiek izvadītas, lai tās nenokļūtu galvenajā gaisa filtrā. 
  • Papildus ķēde iekļauta komplektā.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols McCulloch
Tips Ķēdes zāģis
Barošana Benzīns
Jauda 1.5 kW, 42 ccm
Sliede 350 mm
Ķēdes solis 3/8"
Ķēdes ātrums 20 m/s
Izmēri 580 x 270x 230 mm
Svars 4.9 kg
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Ķēdes zāģis ar benzīna dzinēju McCulloch CS 42S 14" + papildus ķēde
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
16. decembris (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit