Preču katalogs

ISOVER KL 35 ir elastīgās minerālvates loksnes bez pārklājuma. Pēc siltuma vadītspējas koeficenta (λ - lambda) ISOVER KL 35 attiecas uz 35 klases materiālu, kas nodrošina par 6% augstāku siltuma pretestību nekā visbiežāk sastopamiem materiāliem Eiropā ar 37 klases siltuma vadītspēju. Uzlabotās materiāla siltuma pretestības īpašības palīdz samazināt apkures izmaksas visā ēkas dzīves laikā. ISOVER KL 35 ir elastīgās minerālvates loksnes bez virsmas pārklājuma. Izmanto jumtu, grīdu, sienu un griestu siltināšanai.

Pielietojums
ISOVER KL 35 loksnes galvenokārt izmanto sienu, griestu un grīdu siltumizolācijai. Produkts ir piemērots koka, metāla un mūra konstrukciju izolācijai. ISOVER KL 35 ir arī ļoti labas skaņas izolācijas īpašibas. Pateicoties materiāla elastīgumam materiāls labi pieguļ konstrukcijai. Loksnes ar platumu 565 mm paredzētas uzstādīt koka karkasa konstrukcijā (ar soli 560 mm.) 610 mm loksnes paredzētas uzstādīšanai metāla karkasā. Lokšņu standarta izmērs ir 565 x 870 mm un 565 x 1170 mm, un 610 x 1170 mm.

Uzstādīšana
ISOVER KL 35 loksnes uzstāda galvenokārt koka vai metāla karkasā, neizmantojot papildu stiprinājumus. Lai nodrošinātu optimālu siltumizolācijas materiāla nostiprināšanu jāaizpilda viss tam paredzētais apjoms. Tādēļ, izolācijas materiāla izmērs platumā ir jāņem nedaudz lielāks par izmēru starp statņiem (no 10 līdz 15 mm). Turklāt, uzstādot izolācijas plāksnes, jāseko lai nepaliek tukšumi stūros un malās. Izolācijas plāksnes biezums jāizvēlas saskaņā ar konstrukcijas biezumu (kokmateriālu, vai metāla profila) tā, ka izolācija vienmēr aizpilda pilnu konstrukcijas biezumu. Lietojot speciālus stiprinājumus ISOVER KL35 loksni var uzstādīt bez karkasa konstrukcijas. Lai nodrošinātu atbilstību noteiktās konstrukcijas prasības, vienmēr izpildiet projektētāja/konstruktora norādījumus.

Iepakojums
ISOVER KL 35 loksnes ir iesaiņotas saspiestā veidā iepakojuma plēvē, tā ka, iepakojuma apjoms ir gandrīz mazāk nekā puse no faktiskā lokšņu apjoma. Multipakas iepakojums ir iepakota tā, lai to varētu uzglabāt āra apstākļos.

Lietošana un glabāšana
Izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un sakaršanas. Multipaku iepakojumam ir speciāls aizsargpārsegs glabāšanai āra apstākļos.

  • Siltumvadītspēja: 0,035 W/mK, deklarēta lambda
  • Ugunsreakcija: A1 nedegošs (EN 13501-1)
  • Ekspluatācijas temperatūra: 200 °C (atkarībā no pielietojuma)
  • Materiāla izmaiņas mitruma ietekmē: Produkts nav higroskopisks (neuzsūc mitrumu)
  • Tvaika caurlaidība: ūdens tvaiku difūzijas pretestība μ = 1

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Isover
Veids Minerālvates loksnes
Tips Universāls
Serija Isover KL 35
Platums 610 mm
Garums 1170 mm
Biezums 125 mm
Materiāls Minerālvate
Siltumvadītspēja 0.035 W/mK
Siltumpretestība 3.57 m²K/W
Ugunsreakcijas klase A1
Ūdens tvaika caurlaidība, μ MU1
Ilglaicīga ūdens absorbcija WL(P) (<3.0 kg/m²)
Īstermiņa ūdens absorbcija WS (<1.0 kg/m²)
Gaisa caurlaidības pretestība AFr12
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Multipaka stikla minerālvate Isover KL35 125x610x1170mm (20 pakas)
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit