Preču katalogs

Siltumnīca Dačnaja Strelka 2.6x6 m ar GREENHOUSE polikarbonātu:

  • Platums – 2.6 m
  • Augstums – 2.5 m
  • Garums – 6 m

Pateicoties spēcīgajam, cinkotajam profilam 60X20 pilnībā piemērota priekš sniegotas ziemas, katrs loks var izturēt līdz 700 kg lielu slodzi. 

Rāmja augstums ir ideāli piemērots garo augu audzēšanai, savukārt platums piemērots divām dobju rindām.Jaunās siltumnīcas DAČNAJA-STRELKA rāmis ir izgatavots no izturīga cinkota tērauda. 

Siltumnīca DAČNAJA-STRELKA paredzēta, lai radītu mikroklimata gaisotni, kas piemērota dārza augu audzēšanai gan vasarnīcās, gan piepilsētās. Augsnes uzklāšanas platība ir atkarīga no siltumnīcas platības. Siltumnīcas rāmja augstums ir 2,5 m un platums 2,6 m.

Siltumnīcas minimālais garums ir 2 m, bet nepieciešamo garumu var nodrošināt iegādājoties un uzstādot papildus klāt vēl 2 tm. Rāmis ir izgatavots no cinkota tērauda un uzstādāms ar skrūvju un uzgriežņu palīdzību. Siltumnīca turās zemē iedzītiem speciāliem stiprinājumiem. Komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai nodrošinātu siltumnīcas uzstādīšanu.

Siltumnīcas abos galos ir durvis un virs durvīm ir vēdināšanas lūkas. Siltumnīcas papildus vēdināšanu iespējams uzstādīt pēc pasūtītāju vēlmes. Ar uzstādītajiem savienojumiem un sānu balstiem siltumnīca spēj izturēt 450 kg uz 1m² horizontāli, kas atbilst 2,25 m tikko uzsniguša un 1,1 m nostāvējušai sniega kārtai.

Lūkas ir pieejamas atsevišķi,tās var iebūvēt siltumnīcas jumtā (bāzes komplektācijā tas nav iekļautas).

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Veids Siltumnīcas
Materiāls Polikarbonāts
Platība 15.6 m2
Augstums 2.5 m
Platums 2.6 m
Garums 6 m
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Siltumnīca Dačnaja Strelka 2.6x6 m ar GREENHOUSE polikarbonātu
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
29. novembris (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit