Preču katalogs

Siltumnīca BETTA 3x8 m ar GREENHOUSE polikarbonātu:

  • Platums – 3 m
  • Augstums – 2.1 m
  • Garums – 8 m

Kādas prasības ir dārzniekiem pret siltumnīcu? Tai jādod bagātīga raža, jābūt ērtai izmantošanā un jāiztur lielas sniega slodzes, kas atbilst siltumnīcas atrašanās vietai. Visas šīs prasības ir ņemtas vērā jaunajā siltumnīcā „Betta”!

Siltumnīcas „Betta” karkass taisīts no izturīgas cinkotas caurules 25*25mm. Pārklājums siltumnīcai – šūnu polikarbonāts. Tas cieši pieguļ karkasam, taisot siltumnīcā ideālu mikroklimatu augiem. Siltumnīcas forma – arkveida.

Jaunas siltumnīcas „Betta” platums – 3 metri. Tas ir visoptimālākais platums ērtai dobju veidošanai un kopšanai. Šādā siltumnīcā var taisīt 2 vai 3 dobes. Katrā siltumnīcas galā ir ērtas durvis ar lodziņu. Ar to palīdzību var nodrošināt vieglu vēdināšanu karstā laikā.

Ne visiem dārzniekiem nepieciešama ļoti izturīga siltumnīca, kura iztur ļoti lielas sniega slodzes. Kāpēc pārmaksāt? Mēs piedāvājam dārzniekiem izvēli. Siltumnīcas „Betta” bāzes komplektācijā attālums starp lokiem ir 1 metrs. Tāda siltumnīca iztur 50 kg sniega uz 1 kv.m. Tas der tiem, kuri var kopt siltumnīcu ziemas periodā vai reģioniem ar siltām ziemām. Pēc nepieciešamības Jūs varat pastiprināt siltumnīcu un iegādāties papildus loku komplektu, izvietot tos ar attālumu 0.68 vai 0.51 m. Papildus katram lokam var iegādāties teleskopisku pamatu. Papildus loki un teleskopiskais pamats nozīmīgi palielina siltumnīcas izturību ziemas periodā. Ar attālumu 0.68m starp lokiem sniega slodze palielinās līdz 70 kg/m2, bet ar attālumu 0.51m – līdz 90 kg/m2. Teleskopiskais pamats katram lokam palielina siltumnīcas sniega slodzi ar attālumu 1m līdz 170 kg/m2, 0.68 – līdz 320 kg/m2, 0,51 – līdz 350 kg/m2.

Pircējam vienmēr jābūt izvēlei! Un tā izvēle ir jauna siltumnīca „Betta”!

Karkass – saliekams no cinkotas kvadrātcaurules.

Maksimālā sniega slodze – 320 kg/m2.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Veids Siltumnīcas
Materiāls Polikarbonāts
Platība 24 m2
Augstums 2.1 m
Platums 3 m
Garums 8 m
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Siltumnīca BETTA 3x8 m ar GREENHOUSE polikarbonātu
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
29. novembris (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit