Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

Par e-veikalu

Iepazīsimies – www.kursi.lv e-veikals jeb esi laipni aicināts savējo draugu saimē. BN Kurši jau mums visiem ir zināms vairāk kā 20 gadus. Tie ir bijuši dažādi, bet mēs lepojamies ar saviem klientiem, viņu sasniegumiem. Novērtējumu, ka esam savējie lielos un mazos projektos, palīdzam ikdienas steigā ar profesionālo padomu un ļaujam veikalā būt savējam starp savējiem. Pateicībā par draudzību paplašinām mūsu iespējas sadarbībai un aicinām iepazīties ar www.kursi.lv e-veikalu, piedāvājot jaunu, interesantu un papildinošu sortimentu esošajam Kurši veikalos.
Visas nesen pievienotās preces mūsu www.kursi.lv atrodamas šeit.
Jaunumi www.kursi.lv sortimentā:

Mēs saprotam, ka vēlies iepirkties ērti un izdevīgi, tāpēc piedāvājam konkurētspējīgas cenas www.kursi.lv. Izmanto veikala piedāvātās iespējas – iegādājies preces uzreiz un saņem pārdevēja konsultanta profesionālo padomu un ieteikumu, vai izmanto izdevīgos www.kursi.lv piedāvājumus un noformē pasūtījumu tiešsaistē. Izmanto iespēju saņemt pasūtījumu kādā no mūsu 20 Kurši veikaliem, vai izmanto kādu citu ērtāku piegādes veidu.
Ja, vēlies veikt lielāku pirkumu, bet nepieciešams dalīts maksājums, izmanto kādu no mūsu piedāvātajām līzinga kompānijām un viņi piedāvājumiem.
Mēs novērtējam katru pircēju gan Kurši veikalos gan www.kursi.lv, tāpēc veicot pirkumu mēs piedāvājām papildus labumus mūsu klientiem. Veikalu Kurši un www.kursi.lv lojalitātes programmas nav saistītas, tāpēc iesakām gan veikalā Kurši izņemt klienta karti, pirkumiem veikalā gan reģistrēties www.kursi.lv un veikt uzkrājumu savā kontā par pirkumiem un izmantot turpmāko pirkumu apmaksai uzkrātos punktus. Vairāk informācijas par www.kursi.lv lojalitātes programmu šeit un par klientu karti šeit.
Vienmēr gaidīsim tavu zvanu tālr. +371 25660001, darba dienās no 9.00-18.00, vai raksti mums [email protected], vai sazinies izmantojot tērzēšana iespēju. Mūsu klientu konsultanti atbildēs un palīdzēs.

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit