Preču katalogs
Swipe to the left

5 garšīgas receptes veselīgiem smūtijiem!

2019. gada 30. decembris 356 Skatījumi Nav komentāru
5 garšīgas receptes veselīgiem smūtijiem!

Jaunā gada sākums ir īstais brīdis pievērsties veselīgam uzturam. Lai mērķus būtu vieglāk sasniegt sāc ar maziem soļiem, piemēram, ik rīta kafiju aizstāj ar garšīgu un vitamīniem bagātu smūtiju. Esam atraduši 5 piemērotas receptes, lai Tavs rīts iesāktos ar enerģijas un vitamīnu devu. Viss, kas būs nepieciešams - blenderis, produkti, atkarībā no receptes, un pāris minūtes laika.

Mango/ Chia (čia) sēklu smūtijs

Sastāvs: 2 ēdamkarotes čia sēklu + 1 ½ tases nesaldināta mandeļu piena + 2 vidēji sagriezti un saldēti banāni + 2 tases saldētu mango gabaliņu.

Šajā smūtijā esošās čia sēklas ir bagātas ar šķiedrvielām, kas ilgāk ļaus nejust izsalkumu. Divās ēdamkarotēs ir gandrīz 10 grami šķiedrvielu, kas ir gandrīz puse no ieteicamās dienas devas.

Ananāsu/ Spinātu smūtijs

Sastāvs: ¾ tases ūdens + 2 tases atkausētu ananāsu gabaliņu + 1 vidēji nogatavojies avocado (sagriežam uz pusēm un izņemam kauliņu) + 2 tases spinātu + ½ glāze ledus gabaliņu.

 Spināti smūtijā Tev palīdzēs uzlabot glikozes līmeni asinīs, kaulu veselību, kā arī piegādās organismam nepieciešamās minerālvielas.

 

 Ķirbju /Vīģu smūtijs

Sastāvs: 1/2 liela saldēta banāna + 3 svaigas vīģes + 1/3 tase konservēta ķirbja + 2 ēdamk. kanēļa + 1 glāze piena + 2–3 ledus gabaliņi.

Šis košais mikslis sniedz 22 gramus olbaltumvielas un 6 gramus šķiedrvielu, kas nozīmē, ka šis smūtijs ļaus jums justies paēdušam un enerģijas pilnam visa rīta garumā.

 Banānu/Riekstu smūtijs

Sastāvs: pusotra glāze ledus + 1/2 tase nesaldināta grieķu jogurta un mandeļu piena + 1/2 tase kokosriekstu piena + 3 ēdamkarotes drupinātu valriekstu + 2 žavētas dateles, + puse vidēja banāna.

Šāds krēmīgs smūtijs nodrošina līdzsvarotu uzturvielu kombināciju. Grieķu jogurts nodrošina olbaltumvielas, banāns nodrošina veselīgus ogļhidrātus un šķiedrvielas, bet veselīgu tauku devu saņemsiet no mandeļu piena.

Ogu/Kivi smūtijs

Sastāvs: 1 tase saldētas zemenes + 3/4 tase saldētas avenes + 1/2 tase saldētas mellenes +2 kivi, mizoti un sagriezti + 1 tase svaigi spiestas apelsīnu sulas. 

Šis Kivi smūtijs ir pildīts ar tādiem vērtīgiem vitamīniem kā kalcijs, magnijs, C un E vitamins. Šāda kominācija ir bagātīgs šķiedrvielu avots, kas palīdz veicināt svara zudumu un sirds veselību. Tāpat C vitamīns būs lielisks palīgs cīņā pret ziemas vīrusiem!  

 

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit