Preču katalogs
Swipe to the left

Funkcionāla vannas istaba mazām telpām!

2019. gada 7. novembris 837 Skatījumi Nav komentāru
Funkcionāla vannas istaba mazām telpām!

Nelielas vannas istabas iekārtošana var šķist ļoti sarežģita un izaicinoša. Tomēr, ja vannas istaba tiek rūpīgi plānota to var pārvērst par mājīgu vietu, kura Jums ļoti patīk. Esam sagatavojuši padomus, kuri palīdzēs saplānot funkcionālu vannas istabu.

Vannas vietā duša

Pat ja telpas vieta atļauj ievietot vannu, iespējams, labāks risinājums varētu būt duškabīne. Lai radītu ilūziju par telpisku plašumu, var izmantot caurspīdīgu duškabīni.

 

Spoguļa vietā spoguļskapis

Vannas istaba nav iedomājama bez spoguļa, tāpēc mazām vannas istabām iesakām izvēlēties skapi kuram pie durvīm piestirpināts spogulis. Tādā veidā iegūsi papildus vietu, kur uzglabāt vannas istabai nepieciešamās lietas. Ja tomēr vairāk patīk pie sienas stiprināmi spoguļi, tad izvēlies pēc iespējas lielāku spoguli,kurš telpu padarīs vizuāli plašāku.

Izmantojiet lielus rakstus un gaišas krāsas

Izvēloties flīzes vai vannas istabas tekstilu pievērs uzmanību rakstiem uz tā. Mazi ornamenti vizuāli vannas istabu padarīs šaurāku, bet lieli liks izskatīties plašākai. Tāpat izvēlies gaišos toņus. Balta krāsa vannas istabā piešķirs svaiguma, gaišuma un plašuma noskaņu.

Plaukts virs durvīm

Ikvienā vannas istabā virs durvīm ir vieta. Izmanto to gudri un uzstādi tur plauktu, kur glabāt dvieļus.

Vienādas flīzes

Gudrs triks, kā padarīt nelielu vannas istabu lielāku, ir izmantot tās pašas flīzes uz sienām un grīdas. Telpa optiski izskatīsies plašāka, ja flīzes izvēlēsieties gaišos dabiskos toņos.

Pamēģini bīdāmās durvis

Tā vietā, lai ievietotu klasiskās durvis, pamēģini bīdāmās. Atvērtā veidā tās noteikti aizņems mazāk vietas, kā arī būs interesants interjera elements. 
Durvis meklē šeit!

 

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit