Preču katalogs
Swipe to the left

Rudens dārza darbu saraksts!

2019. gada 10. septembris 835 Skatījumi Nav komentāru
Rudens dārza darbu saraksts!

Ievāc rudens ražu kopā ar radiem un draugiem

Siltās dienas ir piemērotas ģimeniskai ražas ievākšanai. Cidonijas, pīlādži, āboli un citi dārza labumi ir gatavi nonākt Tava pagraba plauktos. Rudens velšu vākšana ir labs iemesls noorganizēt tematiskus rudens ražas svētkus, uzaicināt draugus, radus un kopā izbaudīt pēdējās siltās dienas.  

Apgriez vecos zarus

Tagad ir piemērots laiks, lai no kokiem noņemtu nokaltušos vai mirušos zarus, lai palīdzētu stimulēt jaunu augšanu. Tāpat aprieztie zari atsvaidzinās dārza izskatu un radīs kārtības sajūtu.

Stādi

Ņem lāpstu rokās un dodies dobēs! Rudens  ir piemērots laiks augu stādīšanai, jo gaiss ir mitrs un zeme nav sausa. Augu augšanas sezona drīzumā beigsies, tāpēc šis ir vispiemērotākais laiks, lai sagatavotos nākamajai sezonai. Rudens periods ir piemērots mūžzaļu augu vai pavasara puķu stādīšanai, kuras pavasarī izgreznos Jūsu dārzu. 

Parūpējies par savu zālienu

Palutini savu zālienu pirms skarbajiem ziemas laika apstākļiem. Attīri to no kritušajām lapām, lai pēdējie siltie saules stari var tam tikt klāt un veic mēslošanas darbus, bet pievērs uzmanību tam, lai mēslojums būtu paredzēts rudens sezonai.

Izveido kompostkaudzi

Kritušās rudens lapas nodrošina izcilu pamatu veselīgai komposta kaudzei, kas būs lielisks barības vielu avots Jūsu dārza dobēm. Bezmaksas un viegli izgatavojams, lai sāktu, atrod vietu dārzā, sajauc kopā augļu un dārzeņu atgriezumus ar lapām, maziem zariem un salmiem. Atceries, ka komposta kaudze būs regulāri jāapgriež ar dārza dakšu, lai tai piekļūtu gaiss.

Izgaismo dārzu

Rīti un vakari paliek ar katru dienu tumšāki. Lai mājās atgriezties būtu omulīgāk iesakām izgaismot pagalmu ar dažādām dārza lampām.  Gan dekoratīvi, gan funkcionāli apgaismes objekti pieejami ļoti plašā klāstā.

Mazie uzlabošanas darbi

Kad rudens dārza darbi ir apdarīti ir vērts aplūkot vai sētā viss ir kārtībā. Pārbaudi koka detaļas pagalmā vai nav jāpiekrāso žogs, vai piemājas soliņš. Varbūt ir nepieciešams nomainīt pastkastīti un pie ieejas nolikt jaunu paklājiņu? Šādi mazi uzlabojumi neprasa lielus ieguldījumus, bet atsvaidzina pagalma kopējo izskatu.

 

Visus nepieciešamos dārza instrumentus meklē Kurši interneta veikalā vai Kurši veikalos visā Latvijā. Pie mums ir plašs preču sortiments, lai Tavs dārzs izskatītos satriecoši arī rudens un ziemas sezonā! Gaidīsim ciemos!

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit