Preču katalogs

ISOVER KL 33 visaugstakās kvalitātes minerālvates siltumizolācijas loksnes, kas atbilst augstākajai siltināšanas klasei - ULTRA. KL 33 mīkstās, elastīgās loksnes siltumizolācija ir vairāk nekā par 10% efektīvāka nekā STANDARD klases produkti. Tā ir labākā izvēle pasīvu un energoefektīvu ēku būvniecībā. Labāka siltumizolācija nodrošina zemākas apkures izmaksas turpmākā ēkas ekspluatācijas laikā. ISOVER KL 33 loksne ir gaisu caurlaidīga, ugunsdroša, ķīmiski neitrāla, tīra no pesticīdiem uz alergēniem, izturīga pret puvi un trūdēšanu, un tajā nevairojas kaitēkļi. KL 33 ir saņēmusi visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1. M1 klase ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.

Pielietojums

ISOVER KL 33 loksnes vislabāk piemērotas sienām, jumtiem un grīdām, koka un metāla konstrukcijā. Vietās, kur vēlaties iegūt maksimāli labāko siltumizolāciju un plānāku konstrukciju. Pieejamie loksnes izmēri 560x870 mm, 560x1170mm un 610x1170 mm. KL 33 ir piemērota koka, betona un matāla konstrukcijām.

Uzstādīšana

ISOVER KL 33 lokšņu iestrādāšana ir ļoti vienkāršaa, ātra un ērta. Rūpīga materiāla iestrādašana garantē labu rezultātu KL 33 priekšrocības: - lokšņu izmēri atbilst standarta izmēriem; - nav nepieciešami papildus stiprinājumi, ja karkass ir atbilstošs plāksnes platumam (gan koka gan metāla karkass jāuzstāda ar soli 600 mm starp statņu centriem, 610mm platums pielietojums metāla karkasa konstrukcijās, 565 mm platums paredzēts koka karkasa konstrukcijās), loksnes fiksējas pateicoties šķiedras elastībai; - ērti iestrādāt konstrukcijā vienam cilvēkam; - ērti izmantojamas nelielās telpās; - vati ir viegli griezt. Griešanai iesakam izmantot speciāli šim nolūkam paredzētu nazi, kas izveido taisnāku griezuma vietu (skatīt pie materiāliem). Lai nodrošinātu labu skaņas un siltuma izolāciju ieteicams loksnes likt vairākos slāņos, pārklājot šuvju vietas. Konstrukcija ir jāaizpilda vienmērigi, lai neveidojas gaisa kabatas un lai izvairītos no "aukstuma tiltiem". Loksnēm cieši jāpieguļ gan konstrukcijai, gan virsmām, gan arī savā starpā.

Iepakojums

ISOVER KL 33 loksnes ir saspiestas iepakojumā, kas ir uz pusi mazāks par vates tilpumu atpakotā veidā. Pakas tiek glabātas uz paletēm MULTIPAKĀS.

Lietošana un glabāšana

Izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un saules. Multipakām ir speciāls iepakojums, kas nodrošina glabāšanu āra apstākļos.

Ekspluatācijas temperatūra

200 °C (atkarībā no pielietojuma)

Materiāla izmaiņas mitruma ietekmē

Produkts nav higroskopisks (neuzsūc mitrumu)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Isover
Veids Minerālvates loksnes
Tips Universāls
Serija Isover KL 33
Platums 610 mm
Garums 1170 mm
Biezums 70 mm
Materiāls Minerālvate
Siltumvadītspēja 0.033 W/mK
Siltumpretestība 3.00 m²K/W
Ugunsreakcijas klase A1
Ūdens tvaika caurlaidība, μ MU1
Ilglaicīga ūdens absorbcija WL(P) (<3.0 kg/m²)
Īstermiņa ūdens absorbcija WS (<1.0 kg/m²)
Gaisa caurlaidības pretestība AFr18
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Multipaka stikla minerālvate Isover KL33 70x610x1170mm, 157.01m2 (20 pakas)
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
31. augusts (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit