Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs

 

 

 

Dārza mēbeļu klāsts internetā ir ļoti plašs, bet kā lai zina, kādas dārza mēbeles būs piemērotas tieši Tavam pagalmam? Izvēlies stilīgu pusdienu mēbeļu komplektu, izklaidei ar draugiem vai ģimeni, vai ērtu sauļošanās krēslu, kurā varēsi atpūsties pēc garās darba nedēļas.  

Pērkot mēbeles savam dārzam ņem vērā šīs lietas – pagalma, terases lielums, lai jaunais dārza mēbēļu komplekts netraucē ikdienas darbiem. Tikpat svarīgs ir materiāls no kāda gatavotas dārza mēbeles.
Poliratanga, jeb plastmasas dārza mēbeles tirgū dominē jau gadiem ilgi. Šīs mēbeles ir kā radītas vietām, kur plānots uzņemt daudz viesu - dīvānos parasti ir daudz sēdvietu, un tos lieliski papildina dažādu formu un veidu atpūtas krēsli. Tāpat tās ir viegli kopt!

Savukārt koka dārza mēbeles ir klasiska izvēle tiem, kuri dod priekšroku dabīgiem materiāliem, jo tās lieliski izskatās gan balkonā, gan plašā pagalmā.
Koka mēbeles aizņem mazāk vietas nekā polirotanga/plastmasas komplekti, tāpēc tās iesaka izmantot mazās platībās, piemēram, balkonos un lieveņos.
Vairāk par to, kādas dārza mēbeles izvēlties un ieteikumus lasi šeit.

Apskatīt kā Režģis Saraksts

Vienības 1-48 no 903

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts

Vienības 1-48 no 903

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit