Preču katalogs

Robotizēts zāles pļāvējs Gardena SILENO life 750:

Zāliena kopšana var būt tik vienkārša! Pateicoties SensorCut sistēmai, GARDENA SILENO zāles pļāvējs nepļauj zālienu svītrās, bet veido paklājam līdzīga izskata mauriņu. Piemērots līdz 750 m2 lielu platību apkopšanai. Kompaktais un manevrētspējīgais robotizētais zāles pļāvējs bez problēmām meistarīgi pārvar līdz 30% stāvas nogāzes, šauras ejas un celiņus. SILENO ir gatavs darboties zālienā jebkurā laikā un darbojas tik klusi, ka to gandrīz nevar dzirdēt. Pēc darba pļāvējs automātiski atgriežas uzlādes stacijā. Uzstādīšanas laikā programmēšanas palīgs virza jūs caur izvēlni un neatkarīgi aprēķina pļaušanas plānu. Pļaušanas laiku iespējams brīvi ieprogrammēt. Tādējādi robotizētais zāles pļāvējs darbojas tikai tad, kad jūs to vēlēsieties.

 • Darba vietas kapacitāte: 750 m² ±20%
 • Uzlādēšanas sistēma: Automātiska
 • Griešanas augstums, min.–maks.: 20–50 mm
 • Pļaušanas platums: 22 cm
 • Ierobežojošais vads: 200 m
 • Skavas: 300 gab.
 • Vidējais enerģijas patēriņš pie maksimālas lietošanas: 4 kWh
 • Aptuvenais uzlādes laiks: 60 min
 • Vidējais pļaušanas laiks akumulatoram: 65 min
 • Informācijas panelis
 • Taimeris

Ideāli piemērots vidēji lieliem un sarežģīta plānojuma zālieniem
GARDENA smart SILENO life ir piemērots līdz 750 kvadrātmetru plašu zālienu pilnībā automātiskai pļaušanai - drošai, bez redzamām pļaušanas svītrām un vienmērīgai. Tas bez grūtībām pārvar šauras ejas un cietas taciņas. Uzlādēšanas staciju var elastīgi uzstādīt praktiski bez jebkādiem ierobežojumiem.

Tas ir pats klusākais
58 db(A), SILENO life rada uz pusi mazāk trokšņa, nekā citu ražotāju modeļi. Jūs diez vai pamanīsit, ka tas strādā.

Labāk pārvietojas pa dārzu
Izmantojot CorridorCut funkciju, jūsu robotizētais zāles pļāvējs bez jebkādām problēmām pļauj šauras ejas un pat strupceļus līdz 60 cm. Strupceļa beigās robotizētais pļāvējs automātiski apgriežas un pļauj atpakaļceļu.

Visiem laika apstākļiem
SILENO life ir Jūsu personīgais palīgs dārzā, kurš veiks savu darbu jebkuros laika apstākļos. Vienalga, vai pret uzkalnu, lietū vai saulē - jūsu mauriņš vienmēr būs skaisti nopļauts.

Ātra un ērta uzstādīšana
Uzstādīšanas palīgs palīdzēs Jums uzstādīt SILENO life. Izvēlnē ievadiet savu zāliena izmēru un vēlamo pļaušanas laiku, tad tas aprēķinās pļaušanas plānu, kurā SILENO life strādās. Sarežģīti aprēķini un uzstādīšanas prasmes nav nepieciešamas. Protams, pļaušanas plānu var mainīt vai pielāgot, ja nepieciešams.

SensorControl - uzmana zālāju jūsu vietā
SILENO life modeļi ir aprīkoti ar SensorControl funkciju: automatizētā pļaušanas sistēma automātiski pielāgo pļaušanas laiku, ņemot vērā zāles augšanu.

Spot Cutting: Vietām kurās grūtāk nopļaut
Spot cutting un spirālveida pļaušanas funkcija, padara SILENO life ideālu grūti sasniedzamām vietām, piemēram, zem batuta vai dārza mēbelēm.

Sala sensors
Sala sensors nosakot temperatūru tuvu sasalšanas punktam pārtrauc pļaušanas plānu, lai aizsargātu jūsu zālienu.

Viegla tīrīšana
GARDENA SILENO life ir veidots tā, ka var vienkārši nomazgāt korpusu, asmeņus un riteņus no netīrumiem, putekļiem un zāles atlikumiem ar dārza šļūteni.

Droši kā bankā
Robežvads nosaka pļaušanas zonu - nodrošinot, ka robotizētais zāles pļāvējs pļauj tikai norādītās platības. Augstas jūtības sadursmes sensori nodrošina, ka robotizēto zāles pļāvēju neaptur šķēršļi dārzā. Ja robots tiek pacelts, cits sensors liek asmeņiem nekavējoties apstāties, tādējādi novēršot ievainojumus.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Gardena
Tips Robotizētie zāles pļāvēji
Barošana Akumulators
Akumulatora ietilpība 2.1 Ah
Akumulatora spriegums 18 V
Gaitas veids Pašgaitas
Appļaušanas sistēma Asmens
Pļaušanas platums 22 cm
Appļaušanas augstums 20 - 50 mm
Zāli izmet Atpakaļ zālienā
Trokšņa līmenis 58 dB(A)
Izmēri 58x39x23 cm
Svars 7.3 kg
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Robotizēts zāles pļāvējs Gardena SILENO life 750
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
8. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit