Preču katalogs

Robotizēts zāles pļāvējs Gardena SILENO city 250:

Zālāja kopšana var būt vienkārša un viegla pat nelielos pilsētas dārzos! Ar SensorCut sistēmām GARDENA Robotizētais zāles pļāvējs SILENO city 250 nopļauj zālienu precīzi un vienmērīgi un nodrošina tīru pļāvumu. Jūs varat priecāties par savu brīvo laiku un nevainojami koptu zālienu. SILENO city 250 ir piemērots nelieliem mauriņiem ar platību līdz 250 m2. Bez problēmām spēj nopļaut līdz 25% stāvas nogāzes, izkļūt caur šaurām ejām un apbraukt šķēršļus. Grozāmais aizmugures ritenis nodrošina robotizētajam zāles pļāvējam lielāku izveicību un labāku manevrētspēju – perfekts nelieliem un šauriem dārziem. Jaunais SILENO city 250 var strādāt jebkādos laikapstākļos un ir tik kluss, ka to praktiski nevar dzirdēt. Pēc darba pabeigšanas tas automātiski atgriežas uzlādes stacijā. Iestatīšanas laikā programmēšanas asistents palīdz jums orientēties izvēlnē un automātiski izrēķina pļaušanas plānu. Ir iespējams brīvi ieprogrammēt arī pļaušanas laiku. Tādā veidā robotizētais zāles pļāvējs darbojas tikai tad, kad to izvēlaties Jūs.

 • Darba vietas kapacitāte: 250 m² ±20%
 • Uzlādēšanas sistēma: Automātiska
 • Griešanas augstums, min.–maks.: 20–50 mm
 • Pļaušanas platums: 16 cm
 • Ierobežojošais vads: 150 m
 • Skavas: 200 gab.
 • Vidējais enerģijas patēriņš pie maksimālas lietošanas: 2 kWh
 • Aptuvenais uzlādes laiks: 60 min
 • Vidējais pļaušanas laiks akumulatoram: 65 min
 • Informācijas panelis
 • Taimeris

Ideāli piemērots nelielām un sarežģītām zāliena platībām
GARDENA SILENO city pļauj mazus un sarežģītus dārzus pilnīgi automātiski, uzticami, un bez pļaušanas pēdām. Tas bez problēmām pārvalda šauras ejas. Uzlādes staciju var uzstādīt jebkurā vietā, gandrīz bez ierobežojumiem.

Tas ir pats klusākais
58 db(A), SILENO city rada uz pusi mazāk trokšņa, nekā citu ražotāju modeļi. Jūs diez vai pamanīsit, ka tas strādā.

Labāk pārvietojas pa dārzu
Izmantojot CorridorCut funkciju, jūsu robotizētais zāles pļāvējs bez jebkādām problēmām pļauj šauras ejas un pat strupceļus līdz 60 cm. Strupceļa beigās robotizētais pļāvējs automātiski apgriežas un pļauj atpakaļceļu.

Visiem laika apstākļiem
SILENO city ir Jūsu personīgais palīgs dārzā, kurš veiks savu darbu jebkuros laika apstākļos. Vienalga, vai pret uzkalnu, lietū vai saulē - jūsu mauriņš vienmēr būs skaisti nopļauts.

Ātra un ērta uzstādīšana
Uzstādīšanas palīgs palīdzēs Jums uzstādīt SILENO city. Izvēlnē ievadiet savu zāliena izmēru un vēlamo pļaušanas laiku, tad tas aprēķinās pļaušanas plānu, kurā SILENO city strādās. Sarežģīti aprēķini un uzstādīšanas prasmes nav nepieciešamas. Protams, pļaušanas plānu var mainīt vai pielāgot, ja nepieciešams.

SensorControl - uzmana zālāju jūsu vietā
SILENO city modeļi ir aprīkoti ar SensorControl funkciju: automatizētā pļaušanas sistēma automātiski pielāgo pļaušanas laiku, ņemot vērā zāles augšanu.

Spot Cutting: Vietām kurās grūtāk nopļaut
Spot cutting un spirālveida pļaušanas funkcija, padara SILENO city ideālu grūti sasniedzamām vietām, piemēram, zem batuta vai dārza mēbelēm.

Sala sensors
Sala sensors nosakot temperatūru tuvu sasalšanas punktam pārtrauc pļaušanas plānu, lai aizsargātu jūsu zālienu.

Viegla tīrīšana
GARDENA SILENO city ir veidots tā, ka var vienkārši nomazgāt korpusu, asmeņus un riteņus no netīrumiem, putekļiem un zāles atlikumiem ar dārza šļūteni.

Droši kā bankā
Robežvads nosaka pļaušanas zonu - nodrošinot, ka robotizētais zāles pļāvējs pļauj tikai norādītās platības. Augstas jūtības sadursmes sensori nodrošina, ka robotizēto zāles pļāvēju neaptur šķēršļi dārzā. Ja robots tiek pacelts, cits sensors liek asmeņiem nekavējoties apstāties, tādējādi novēršot ievainojumus.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Gardena
Tips Robotizētie zāles pļāvēji
Barošana Akumulators
Akumulatora ietilpība 2.1 Ah
Akumulatora spriegums 18 V
Gaitas veids Pašgaitas
Appļaušanas sistēma Asmens
Pļaušanas platums 16 cm
Appļaušanas augstums 20 - 50 mm
Zāli izmet Atpakaļ zālienā
Trokšņa līmenis 58 dB(A)
Svars 7.3 kg
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Robotizēts zāles pļāvējs Gardena SILENO city 250
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
8. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit