Preču katalogs

Raideris Jonsered FR 2318 FA 4X4:

Jaudīgs un dažādi izmantojams raideris ar priekšpusē uztādītu pļaušanas bloku lielu zāliena platību apkopšanai jebkurā gadalaikā. Teicamai saķerei aprīkots ar visu riteņu piedziņu. Šarnīrveida stūres mehānisms un stūres pastiprinātājs nodrošina teicamu manevrēšanas spēju un vienkāršu vadīšanu. Priekšējās gaismas ļauj strādāt arī nepietiekama apgaismojuma apstākļos, bet stundu skaitītājs ar tehniskās apkopes atgādināšanu nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Piederumu mehānisms nodrošina vienkāršu piederumu (piem., birstes un sniega lāpstas) maiņu. Priekšpusē uzstādītais pļaušanas bloks nodrošina teicamu darba teritorijas pārredzamību. Divi vienā pļaušanas bloks izmantojams gan 103, gan 112 cm platai darba zonai.

Pilnpiedziņas sistēma gādā par saķeri sarežģītās situācijās, piemēram, braucot nogāzēs un slidenās vietās. Transmisija automātiski pielāgo saķeri visiem riteņiem atkarībā no situācijas un zemes stāvokļa.

Piestiprināšanas korpuss sniedz iespēju ļoti vienkārši pārslēgties starp griešanas korpusiem un priekšā uzstādāmu aprīkojumu, piemēram, slotu un sniega asmeni.

Unikālā šarnīrveida stūrēšanas sistēma sniedz iespēju novietot aizmugurējo riteņu pāri zem ierīces. Rezultāts ir izcilas manevrēšanas iespējas ar minimālu pagriešanās rādiusu pilnīgas fiksācijas gadījumā.

Priekšpusē novietotais pļaušanas bloks nodrošina izcilu pļāvēja kontroli. Jūs varat viegli appļaut apmales, kā arī piekļūt stūriem un zem krūmiem.

Pļaušanas bloku var viegli pacelt apkopes stāvoklī, vieglākai tīrīšanai un apkopei.

Grozāma aizmugures ass, kas nodrošina maksimālu saķeri piedziņas riteņiem un netraucētu braukšanu uz nelīdzenām virsmām.

Ar pedāli darbināmā automātiskā transmisija, padara pļaušanu daudz efektīvāku, ērtāku un baiudāmāku. Braukšanai uz priekšu un atpakaļ ir atsevišķi pedāļi.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Jonsered
Tips Raiders
Barošana Benzīns
Jauda Briggs & Stratton, 9.7 kW, 500 cm³, 10 l
Pļaušanas platums 112 cm
Appļaušanas augstums 40-90 mm
Zāli izmet Uz aizmuguri
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Raideris Jonsered FR 2318 FA 4X4
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
9. aprīlis (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit