Preču katalogs
Swipe to the left

Vannas istabas interjera tendences 2021. gadā

2021. gada 5. jūlijs 77 Skatījumi Nav komentāru
Vannas istabas interjera tendences 2021. gadā

Vannas istabai katrā mājoklī ir liela nozīme, jo tā ir vieta, kas ļauj mums attīrīties, relaksēties, sakārtot prātu un parūpēties pašam par sevi. Ir svarīgi, lai vannas istabas interjers ir atbilstošs Tavai gaumei, taču nedrīkst arī aizmirst par jaunākajām tendencēm. 2021. gada vannas istabas interjera tendences maina balto minimālismu pret dabas toņu maigumu, rakstiem, krāsu un struktūru akcentiem.

Vannas

Ja agrāk modernas bija masīvas duškabīnes, tad pašlaik arvien lielāku popularitāti iegūst vannas: lielas akmens masas vannas, izteiksmīgas hromētas vannas, iebūvējamās vannas un lielākais modes kliedziens – brīvi stāvošas vannas. Tās iegūst arvien lielāku popularitāti un modes eksperti paredz, ka šī tendence ir ļoti ilgtspējīga. Kuram gan nepatīk pēc garas darba nedēļas atlaisties siltā, skaistā vannā ar glāzi vīna?

Paa vanna

Dabas toņi un raksti

Iepriekšējos gados vannas istabai likās piemēroti baltie, pelēkie un dažādi citi blāvi toņi, taču tagad, 2021. gadā, nedrīkst baidīties no dažādiem košiem dabas toņiem, piemēram, tumši zaļā, okeāna zilā, koka brūnā un, protams, arī melnā. Nebaidies kombinēt dažādus rakstus un iedves dzīvību savā vannas istabā.

Metāls

Antīki, apzeltīti spoguļu rāmji vai hromētas vannas atgriežas no pagātnes, lai padarītu Tavu vannas istabu vēl greznāku. 2021. gadā izteikta tendence ir jaucējkrāni un dušas komplekti metāliskās, antīkās noskaņās, piemēram, zelta vai hromēti. Metāliski elementi brīnišķīgi iederēsies vannas istabas dizainā gan minimālisma piekritējiem, gan raiba un koša interjera cienītājiem.

Vannas istaba

Koks

Pēdējā laika interjera tendence ir daba. Tā izpaužas gan krāsās, gan dekoros un, protams, arī dabas elementos. No koksnes raksta skapīšu durvīm līdz atjaunotām kumodēm – koks ir un paliks izteikti moderna interjera sastāvdaļa arī 2021. gadā. Koka elementi lieliski iederas arī industriāla stila vannas istabā, taču arī šajā ziņā Jūs varat izpausties un pievienot koku tur, kur vēlaties, vai tas būtu neliels elements kā ziepju trauks vai mēbele, kā vannas istabas skapītis.

Tekstūra

2021. gada tendencēm patīk drosmīgi risinājumi, kā viens no tiem ir – tekstūras ieviešana interjerā. To var panākt ar dažādu formu – heksagonu, zvīņu, trīsstūru, apļu – flīžu kombinācijām, ar dažādu materiālu sajaukumu, piemēram, kombinējot koku, metālu un akmeni, kā arī ar dažādu krāsu akcentiem un telpaugiem. Arī tekstils ļoti labi noderēs tekstūras veidošanai.

Vanna akmens

Tekstils

Lai savu vannas istabu padarītu vēl stilīgāku un interesantāku, papildini interjeru ar skaistiem tekstila izstrādājumiem. Pieskaņoti dvieļi, paklājiņi, aizkari vai žalūzijas pie logiem padarīs vannas istabu maģisku. Neaizmirsti ar par vannas aizkariņa saskaņošanu ar pārējo tekstilu un vispārīgo istabas stilu.

Telpaugi

Galvenais jauno tendenču uzdevums ir padarīt Tavu mājokli dzīvāku un interesantāku, tādēļ nebaidies no daudz un dažādiem telpaugiem, kā vannas istabā, tā arī visā pārējā mājoklī. Interjera dizaina eksperti šajā gadā iesaka izvēlēties mūžzaļos augus – dažādus sukulentus, kaktusus un alvejas. Arī lavandas brīnišķīgi iederēsies vannas istabā kā vizuāli, tā arī piepildīs visu telpu ar burvīgu smaržu.

Vannas istaba zaļa

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit