Preču katalogs
Swipe to the left

Tīrs un garšīgs ūdens Tavās mājās. Vienkārši un ērti!

2020. gada 22. aprīlis 144 Skatījumi Nav komentāru
Tīrs un garšīgs ūdens Tavās mājās. Vienkārši un ērti!

Kad bija pēdējā reize, kad Jums patiešām ir garšojis ūdens no virtuves jaucējkrāna? Kad ir bijusi reize, kad vēlaties ieliet papildus glāzi? Gandrīz vienmēr ūdens no Jūsu virtuves jaucējkrāna būs ar piegaršu.Bet kā šo problēmu atrisināt ātri un ērti? Iepazīstieties ar GROHE Blue: skaista un inteliģenta sistēmia, kas pārveido ierasto jaucējkrāna ūdeni par tīru un garšīgu Jūsu virtuve kļūst par tikšanās vietu izslāpušajiem ģimenes locekļiem un draugiem.GROHE Blue Pure BauCurve Duo Jūsu ūdens bez piemaisījumiem un baktērijām.

Ar GROHE Blue Pure jūs varat iegūt dzeramo ūdeni bez piemaisījumiem un baktērijām tieši no jaucējkrāna neatkarīgi no jūsu ūdens padeves. GROHE Blue Pure BauCurve Duo sākuma komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai varētu baudīt filtrētu ūdeni ar lielisku garšu. GROHE Blue Ultrasafe filtrs likvidē ne tikai hloru un daļu organisko savienojumu, ieskaitot biocīdus, insekticīdus un pesticīdus, bet arī baktērijas. Tas uzlabo ūdens garšu un ļauj izmantot dzeršanā ūdeni reģionos, kas parasti nebūtu dzerams, reģionos ar sliktu ūdens kvalitāti. Komplektā iekļautais plūsmas mērītājs ļauj uzraudzīt ūdens patēriņu, lai novērstu higiēnas riskus. Tam var iestatīt dažādus filtru veidus, un tas ar skaņas signālu brīdina, kad pienācis laiks filtru nomainīt (vismaz reizi 6 mēnešos).

Ar Blue Pure jaucējkrānu jūs iegūstat arī visas kvalitatīva GROHE klasiskā virtuves jaucējkrāna priekšrocības. Elegantajā C formas teknē ir paslēpti atsevišķi GROHE Zero iekšējie ūdens kanāli filtrētam un nefiltrētam ūdenim. Sviras rokturis atver standarta ūdens plūsmu mazgāšanai, bet atsevišķs grozāmais rokturis ar satvērienam ērtu virsmu ļauj iegūt filtrēto ūdeni. Papildu elastībai jaucējkrānam ir snīpis ar 360° pagrieziena leņķi. Šim monobloka virtuves jaucējkrānam ar GROHE raksturīgajām elegantajām līnijām ir arī mirdzoša GROHE StarLight hromēta apdare un izturīgs GROHE SilkMove iekšējais mehānisms precīzai un ērtai lietošanai.

 

Grohe jaucējkrāni ir ar augstu kvalitāti, kā arī to klasiskais dizains izskatīsies lieliski jebkurā interjerā. Meklē Kurši veikalos un e-veikalā!

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit