Preču katalogs
Swipe to the left

Tikkurila 2021. gada tonis “Cumulus”

2021. gada 12. februāris 25 Skatījumi Nav komentāru
Tikkurila 2021. gada tonis “Cumulus”

Tikkurila 2021. gada tonis Cumulus ir gaiši zila nokrāsa, kas cilvēkos vairo miera un cerību sajūtu. Cumulus galvenais motīvs ir šāds: “Turpini iesākto. Priekšā ir zilas debesis”. Šis tonis, tāpat kā visa toņu palete, aicina cilvēkus nepadoties un ieguldīt nākotnē, veidojot rītdienu labāku.

 

Cumulus tonis

Zilie toņi vienmēr rada nomierinošu efektu uz cilvēku. Gaiši zilā nokrāsa veicina stāvokli, kurā atrodam harmoniju paši ar sevi, savu dzīvi un apkārtējiem, palīdzot mums apsvērt un atjaunot dzīves galvenās vērtības, kā arī tas maina pieeju dzīvei. Lieki piebilst, ka gaiši zilais tonis lieliski papildina gandrīz jebkuru interjeru.

Toņi, kas dominē mūsu mājās, bieži vien atspoguļo mūsu personības stāvokli, kā arī parāda mūsu skatu uz dzīvi. Zilā ir kopējā cerības sajūta, un tagad, vairāk kā nekad, mums tā ir nepieciešama, lai atjaunotu harmoniju nākotnei.

2021.gada toņu kolekcija 2021. gada toņu paleti uzņēmums Tikkurila ir veidojis balstoties uz gaiši zilo gada nokrāsu. Visi šī gada toņi atveido dabas skaistumu, smeļoties iedvesmu no vienreizējiem saulrietiem, augu burvības un, protams, no debesīm un jūras. Šajā kolekcijā ir ietverti arī citi zemes toņi: gan klinšu nokrāsas, gan koku mizu toņi, kā arī maigie smilškrāsas elementi. Pateicoties šai krāsu izvēlei, tos ir ļoti viegli apvienot, atstājot vietu idejām un radošām izpausmēm, lai padarītu Jūsu mājas siltas un omulīgas.

Kolekcijā iekļautie toņi:

  • Y354 Cumulus — Gaiši zilas vasaras debesis.
  • S329 Freesia — Brīnišķīgs grieztais zieds, no kā aizgūts nosaukums šim tonim.
  • G481 Mirage — No optiskas ilūzijas, kas līdzinās karstam tuksnesim savā noslēpumainībā, ir aizgūts šā atbilstoši noskaņojumam izskatu mainošā toņa nosaukums.
  • L429 Indigo — Piesātināti zils, mierīgs un patiess kā okeāns
  • X381 Aloe — Mūžam zaļais daudzgadīgais augs, ir aizdevis nosaukumu šim nomierinošajam, bet mūsdienīgajam gaiši zaļajam tonim.
  • K480 Tamarix — No Āfrikas izcelsmes trauslajiem krūmiem vai nelielajiem kociņiem ir aizgūts šā siltā un zemes nokrāsas bēšā toņa nosaukums.
  • N378 Ficus — Meža koku, krūmāju un vīnogulāju sugām būs šis pats tumši zaļais tonis, kas jums patiks tā dabiskās nokrāsas dēļ.
  • M425 Beetroot — Galda bietes, pilnas ar uzturvielām —tāds ir šis tonis.
  • S311 Heat — Šis degošais oranžais tonis liks domāt par to, kā saule silda jūsu kāju pirkstus pludmales smiltīs.
  • H405 Doll — Šī maigā, neitrālā nokrāsa būs papildinājums visiem kolekcijas toņiem.

Papildus elementi

Šie toņi ļoti labi iederas gandrīz jebkurā interjerā, tādēļ piemeklēt papildus elementus telpas atsvaidzināšanai nebūs tik sarežģīti. Katrs tonis 2021. gada kolekcijā labi saskan viens ar otru, tādēļ tos var izmantot mājokļa vai ofisa uzlabošanai, nokrāsojot mēbeles vai sienas.

Vislabāk ar Cumulus un citām paletes nokrāsām saskanēs dabas elementi – māla trauki un vāzes, gaišas koka mēbeles un grīdas, kā arī nedrīkst aizmirst par telpaugiem. Tie vienmēr piešķir telpai dzīvību, to izdaiļojot un veidojot saikni ar dabu.

Improvizē! Nokrāso pusi sienas vienā krāsā, pusi otrā. Piemēram, apvienojot gaišos toņus ar spilgtajiem, iegūsi savdabīgu, taču vienreizēju atmosfēru, kas izveidos Tavu mājokli interesantu un rotaļīgu. Izpaudies un izbaudi šos skaisto krāsu harmoniju.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit