Preču katalogs
Swipe to the left

Skaistas dāvanas Ziemassvētkos! Iepriecini savus tuvākos!

2020. gada 10. decembris 108 Skatījumi Nav komentāru
Skaistas dāvanas Ziemassvētkos! Iepriecini savus tuvākos!

Ziemassvētkos vēlamies iepriecināt savus tuvākos ar jaukām, īpašām un skaistām dāvanām, kuras noderēs arī ikdienā. Piekritīsi - kad tuvojas šis svētku laiks, dažreiz mēdz aptrūkties idejas un dāvināt kārtējo konfekšu kārbu vai krūzīti gluži negribas. Kuršu Ziemassvētku rūķi ir sagatavojuši dažas idejas skaistām dāvanām gan sievietēm, gan vīriešiem.

sieviete ar davanu

Skaistas dāvanas sievietei


Kāda ir pirmā doma, kas Tev asocējas ar skaistu dāvanu sievietei? Dāvanu karte no skaistumkopšanas salona, lūpu krāsa, smaržas? Šīs nenoliedzami ir jaukas dāvanas un noteikti iepriecinās jebkuru sievieti, tomēr ir vērts padomāt plašāk! Piemēram, ja labi pārzini sievietes gaumi, zini, ka viņa priecājas par praktisku dāvanu un to, ka viņa mīl iekārtot interjeru, tad šādai dāmai noteikti patiks skaista lampa vai lustra, dizaina sveces, gaismas virtenes vai arī kāds skaists puķu pods.
Noteikti Tu zini arī tādu sievieti, kura mīl gatavot ēst, kura varētu mierīgi atvērt savu restorānu vai izdot slepeno virtuves triku grāmatu!  Šādām dāmām prieku sagādās labs virtuves kombains, ērta sulu spiede vai dizainīgs kafijas aparāts!

Visas sievietes mīl labi izskatīties un rūpējas par savu veselību. Tu nekad nenošausi greizi, ja iegādāsies dāvanu viņas skaistumam un veselībai, piemēram, jaudīgu matu fēnu, elektrisko zobu birsti, masāžas vanniņu kājām vai arī kādu no matu ieveidotājiem!

virietis ar davanu

Skaista dāvana vīrietim

Kad domājam par skaistu dāvanu vīrietim, tad noteikti pirmā doma ir – dārgi! Bet pārsteigt vīrieti var arī ar mazāk dārgām dāvanām!
Praktiski vīrieši mazāk vai vairāk rosās pa mājām, ap mašīnām vai dārzu! Laba dāvana šādiem vīriešiem var būt darba apģērbs, piemēram, silta un ērta darba jaka vai arī izturīgi darba apavi. Darba apģērbu ir arī vieglāk kopt un nebūs jāuztraucas, vai no džinsiem varēs iztīrīt eļļas pleķi.
Daudziem vīriešiem patīk arī datorspēles, noteikti zini kaut vienu tādu savā paziņu lokā! Šiem azartiskajiem spēlmaņiem noteikti patiks laba datora klaviatūra, kvalitatīvas austiņas vai ērts biroja krēsls.
Universālā dāvana vīrietim noteikti būs elektroinstrumenti. Piemēram, skaists elektroinstrumentu komplekts, kurā iekļauta urbjmašīna ar dažādiem uzgaļiem un slīpmašīna, liks iemirdzēties jebkura vīrieša acīm!

berns un davana

Skaista dāvana bērniem


Bērni noteikti ir tie, kuri Ziemassvētkus gaida visvairāk un priecājas par visām dāvanām, jo pārsvarā jau zināms, ko mazā sirsniņa vēlas! Bet arī mums ir pāris foršas idejas bērnu Ziemassvētku dāvanām. Viena no tām ir rotaļu māja vai telts. Gandrīz ikviens bērns ir cēlis bērnībā “štābiņu”. Iestājoties aukstākam laikam, “štābiņu” celtniecība mēdz apstāties un ne vienmēr tas visur ir iespējams, tādēļ rotaļu māja vai telts istabā būs lieliska vieta, kur paslēpties no pieaugušajiem.
Aktīvākie bērni noteikti priecāsies par velosipēdu, skrejriteni vai balansa velosipēdu un, visdrīzākais, jau gribēs izmēģinājuma braucienu tajā pašā brīdī, kad dāvana saņemta.

Ziema mūs pēdējos gadus nelutina ar sniega kupenām, bet, ja tomēr sniegu sagaidīsim, tad praktiska dāvana bērnam noteikti ir ragavas. Kuram gan nepatīk laisties lejā no kalniņa?

Cerams, ka mūsu Ziemassvētku rūķa dāvanu idejas bija noderīgas! Visas augstāk minētās dāvanas meklē Kurši veikalos un e-veikalā!

P.s Lai Ziemassvētku dāvanas saņemtu laikā, aicinām pasūtījumus veikt savlaicīgi un rūķi tās nogādās līdz Tavām mājām!  

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit