Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Sadolin 2023.  gada tonis Wild Wonder

2023. gada 2. janvāris 192 Skatījumi Nav komentāru
Sadolin 2023.  gada tonis Wild Wonder

Jauns gads – jauns remonts! Laiks atsvaidzināt savu mājokli ar jauniem toņiem, krāsu akcentiem un burvīgu atmosfēru. Apskatīsim Sadolin 2023. gada toni, Wild Wonder

Tuvāk dabai ar Sadolin 2023. gada toni Wild Wonder

“Lai izvēlētos piemērotu un atbilstošu gada toni, katru gadu veicam rūpīgu tendenču izpēti un lūdzam starptautisku dizaina ekspertu komandu dalīties savās atziņās par to, kas ietekmēs mūsu dzīvesveidu dažu nākamo gadu laikā. Saprotot, kurp virzās pasaule, mēs noteicām krāsas toni, kas atbalsosies 2023. gadā.

Tā kā dabas plašā pasaule ir globālās dienaskārtības augšgalā, šoreiz centrā izvirzās daba. Mēs ne tikai esam izvēlējušies gada toni – Wild Wonder, ko iedvesmojusi daba, arī katra no mūsu četrām jaunajām toņu paletēm atspoguļo dažādus veidus, kā daba mūs māca un audzina. Zeme ir visa avots, tā sniedz mums mierinājumu, iedvesmu un neskaitāmas idejas dzīvošanai. Mūsu 2023. gada stāsts ir par palīdzību jums tvert dabas burvību un ienest to savās mājās.”

Helēna van Genta, AkzoNobel Globālā estētikas centra radošā direktore.

Sadolin gada tonis

Wild Wonder – mirdzošs, dabisks tonis, kas palīdz būt saskaņā ar dabu un ienes pozitīvu noskaņu mūsu mājās. Iemūžiniet dabas burvību un veidojiet jebkuru telpu pacilājošās, līdzsvarotās un harmoniskās noskaņās.

Katra no četrām Wild Wonder papildinošajām toņu paletēm stāsta savu stāstu par dabas burvību, un katra piešķir telpai ļoti atšķirīgu izskatu un noskaņu.

SPĒCINOŠA TELPA ar RAW paletes toņiem

Novāktās ražas maigie toņi atspoguļo dabas resursu brīnumu. Šīs nokrāsas telpā rada bagātinošu un radošu noskaņu.

Sadolin gada tonis RAW palete

TELPA HARMONIJAI ar BUZZ paletes toņiem

Svinot savvaļas pļavas ziedu bioloģisko daudzveidību, šie dinamiskie toņi rada enerģiju, harmoniju un prieku.

Sadolin gada tonis BUZZ palete

TELPA LĪDZSVARAM ar FLOW paletes toņiem

Iedvesmojoties no dabas ritmiem un plūdmaiņām, šie maigie un plūstošie jūras piekrastes toņi  liek mums aizdomāties par dzīves ritmiem un saistībām, un palīdz radīt līdzsvara sajūtu mūsu aizņemtajā dzīvē.

Sadolin gada tonis FLOW palete

NOMIERINOŠA TELPA ar LUSH paletes toņiem

Šīs dziedinošās meža zaļās un zemes brūnās nokrāsas var palīdzēt mūsu mājām justies kā daļai no dabas pasaules.

Sadolin gada tonis LUSH palete

Veidojiet iedvesmojošu interjeru, izmantojiet toņus vienas paletes ietvaros un esiet droši par izvēlēto kombināciju. Kā kombinēt toņus? Skaties zemāk!

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit