Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Tikkurila 2023. gada tonis "Rosy Moment"

2022. gada 10. novembris 919 Skatījumi Nav komentāru
Tikkurila 2023. gada tonis "Rosy Moment"

“Rosy Moment”

Ikkatra dzīve uz Zemes ir saistīta savā starpā, tādēļ, esot kopā un rūpējoties vienam par otru, tiek vairota laime un prieks. Tikkurila 2023. gada toņa V413 “Rosy Moment” maigā nokrāsa simbolizē siltumu un empātiju. Rožains brīdis ir trausls, tomēr spēku sniedzošs – tas ir brīdis, kad savijas divas dzīves.

Kāda ir kopā būšanas krāsa? Kāda ir tīra prieka krāsa? Iztēlojies savu kopīgo stāstu krāsās. 2023. gada krāsa mudina jūs apņemt sevi ar krāsām, kas padara jūs stiprāku — tāpat kā to dara cilvēki Tev apkārt.

“Rosy Moment” ir dūmakaini rozā pasteļtonis, kas lieliski izskatās interjerā kā akcenta tonis, taču to lieliski izcels Color Now 2023 toņu kolekcija. Kolekcijas būtiskas sastāvdaļas ir gan izteikti akcenti, gan gaišāki toņi: tie liek viens otram mirdzēt.

Rosy Moment

Pavadošo toņu palete

“Rosy Moment” pavadošo toņu paletē ir atrodami gan gaiši un maigi toņi, gan bagātīgi dzelteni un tirkīzzili toņi, gan tumši akcenti, lai kolekciju izveidotu košāku un interesantāku. Visi kolekcijas toņi ir izvēlēti tā, lai tie nevainojami saderētu kopā. Toņus var izmantot gan uz lielām virsmām, gan nelielās detaļās, piemēram, olīvkrāsā nokrāso vāzi vai virtuves skapīšus!

Color Now 2023. toņu palete

Spēlējies ar dažādiem kā siltiem, tā vēsiem toņiem, veido dažādas proporcijas un kombinācijas! Šādas variācijas parasti rada pārsteiguma elementu un izveido unikālu un intriģējošu mājas kopējo atmosfēru. Ja bailes ir sākt ar drosmīgu un plašu krāsu izmantošanu telpā, sāc ar nelieliem akcentiem. Piemēram, nokrāso virtuves skapīšus, mēbeles vai pavisam nelielus dizaina priekšmetus un paraugies, cik unikāla uzreiz izskatās Tava māja.

Smelies idejas zemāk!

Idejas

Meitenes

Idejas

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

 
+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
 
[email protected]

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit