Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Noderīgi padomi kur un kā izvietot šūpuļtīklu

2022. gada 15. jūlijs 179 Skatījumi Nav komentāru
Noderīgi padomi kur un kā izvietot šūpuļtīklu

Kas var būt labāks par laisku pēcpusdienas snaudu šūpuļtīklā? Vai labu grāmatu, laiskojoties siltā vasaras dienā, ēnā, šūpuļtīklā?

Esam apkopojuši pāris padomus, kas palīdzēs ne tikai pareizi iekārt šūpuļtīklu, bet arī izvēlēties vispiemērotāko šūpuļtīklu katram atpūtniekam!

Ko vērts ņemt vērā, organizējot šūpuļtīkla iekāršanu?

  • Pirmkārt, jāpārliecinās, ka šūpuļtīklam ir atbilstošais svara un izturības limits, atbilstoši tā plānotajam pielietojumam;
  • Platākā šūpuļtīklā būs krietni ērtāk atpūsties, kā šaurā;
  • Šūpuļtīkla iekāršanai izmantoto lentu vai auklu, ieteicams, izmantot pēc iespējas, platāku, lai tā nodarītu pēc iespējas mazāku kaitējumu kokam, kurā ir iekārts šūpuļtīkls!
  • Ap koku nav ieteicams siet ķēdi vai cita , līdzīga materiāla drošības stiprinājumu, kas varētu kaitēt vai ‘’nožņaugt’’ koku;
  • Sēžamo krēslu, jeb sēžamo šūpuļtīklu nepieciešams iekārt 2-2,2m augstumā no zemes;
  • Jo lielāks ir attālums starp kokiem, kuros plānots iekārt šūpuļtīklu, jo garāki ir nepieciešami stiprinājumi, kuri tiks apvīti ap koku.

šūpuļtīkls

Kā labāk piestiprināt šūpuļtīklu pie koka?
Optimālais attālums starp kokiem, kuros plānots iekārt šūpuļtīklu ir aptuveni 300-400cm, savukārt, sēžas vieta, kad tajā iesēžas – starp 40-50cm.

Lai arī šķiet, ka šūpuļtīkla piestiprināšana ir tīrais nieks, taču lai atpūta būtu droša – vērts izvēlēties piemērotākās stiprināšanas virves, klā arī, uzsiet tās droši un pareizi.

Šūpuļtīklus iespējams izmantot ne tikai atpūtai, bet arī nakšņošanai. Ja vēlies pavadīt nakti brīvā dabā, bet ierastā nakšņošana teltī jau ir apnikusi – ir vērts izmēģināt nakšņošanu šūpuļtīklā ar moskītu tīklu (moskītu tīkls šūpuļtīklam pāri, palīdzēs atvairīt kukaiņu uzbrukumus nakts iesegā)!

Attālums

Šūpuļtīkli istabā

Šūpuļtīklus var iekārt ne tikai ārā, bet arī uz terases un iekštelpās. Vienkāršākos auduma šūpuļtīklus var viegli iekārt pat mazākās telpās. Atliek vien pareizā vietā iestiprināt āķus, lai tie noturētu zvilnētāja svaru, un šūpuļtīklu varēs viegli piekārt un noņemt, kad vien ir vēlēšanās.

Zemāk apskati idejas kā šūpuļtīklus ievietot iekštelpās!

Viesistabā

šūpuļtīkli

Šupuļtīkls istabā

Guļamistabā

Šūpuļtīkls guļamistabā

Šūpuļtīkls guļamistabā

Bērnistabā

Bērnistabā šupuļtīkls

Šūpuļtīkls bērnistabā

Un vēl dažādas idejas!

Šūpuļtīkls

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit