Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Padomi krāsošanas darbu uzsākšanai

2022. gada 30. decembris 123 Skatījumi Nav komentāru
Padomi krāsošanas darbu uzsākšanai

Ja esi nolēmis, ka pienācis īstais brīdis mājokļa kosmētiskajam remontam, te īss ceļvedis telpu krāsošanai pašu rokām.

 1. Sāksim ar materiāliem. Kas būs nepieciešams darbu veikšanai?
 • Krāsa. Izvēlies piemērotu toni un aprēķini nepieciešamo krāsas daudzumu. Uz krāsas iepakojuma atradīsi informāciju, cik m2 ar esošo tilpumu iespējams nokrāsot. Ņem vērā, ka krāsa jāklāj 2 vai pat 3 reizes, katru nākamo kārtu uzklājot pēc iepriekšējās pilnīgas nožūšanas.
 • Otas – vidēja un maza. Vidējā paredzēta sienas malu krāsošanai, mazā – krāsojuma pielabošanai
 • Krāsas rullītis. Ar rullīti nokrāso lielās plaknes pēc tam, kad ar otu nokrāsotas malas.
 • Maisītājs. Nepieciešams krāsas samaisīšanai.
 • Paplāte. Samaisīto krāsu lej rullīša paplātē. Lai klājums būtu vienmērīgs, neizmanto pārāk daudz krāsas uz rullīša vai otas.
 • Krāsošanas līmlente. Izmanto, lai pasargātu logu un durvju rāmjus, griestus, kontaktligzdas un citas detaļas, kuras nevēlies nosmērēt ar krāsu. Noņem, kad krāsa gandrīz nožuvusi - pilnīgi nožuvušu nejauši var noplēst kopā ar līmlenti.
 • Pārsegi mēbelēm un citiem priekšmetiem. Mēbeles un citus priekšmetus, kurus no telpas nav iespējams iznest, pārklāj ar pārsegiem. Noteikti pasargājiet arī grīdu zem krāsojamās sienas, pārklāju nostiprinot ar līmlenti – krāsas pilieni nokļūst uz grīdas, lai arī cik uzmanīgu strādātu.
 • Sūklis, sausa drāniņa. Pirms uzsāc krāsošanu, ar sausu lupatiņu rūpīgi notīri sienas no putekļiem, īpaši uzmanību pievēršot telpas stūriem. Sūklis noderēs nejauši izlijušas krāsas savākšanai.
 • Kāpnes. Pakāpies, ja nepieciešams piekļūt grūtāk sasniedzamām vietām.
 • Lakbenzīns, tas jāizmanto nepieciešams nejaušu krāsas pilienu notīrīšanai.

Padomi krāsošanas darbu uzsākšanai

 1. Krāsas daudzuma aprēķināšana

Pirms uzsākt krāsošanas darbus, nepieciešams aprēķināt, cik daudz krāsas ir nepieciešams. Jāņem vērā, ka uz dažādām virsmām krāsas patēriņš var atšķirties.

Precīzi mēri (telpas lielums un krāsojamās virsmas specifika) ir būtiski, lai novērtētu krāsas daudzumu. Kuršu mājaslapā, pie krāsu preču kartiņas ir lielisks rīks, kas ļauj aprēķināt nepieciešamo krāsas daudzumu, ievadot vien krāsojamo platību.

Padomi krāsošanas darbu uzsākšanai

 1. Novērtē krāsojamo virsmu un sagatavo to krāsošanai

Lai krāsojums būtu kvalitatīvs, kārtīgi jāapstrādā krāsojamo virsmu, jāatbrīvojas no vecās apdares.

Vecās tapetes noņem, kārtīgi notīra veco līmes klīsteri. Labi nomazgā virsmu un atstāj to nožūt. Savukārt, ja krāsojamās virsmas iepriekš jau ir bijušas krāsotas, notīra veco krāsas virskārtu. Visus pārējos traipus tīra ar lupatiņu, siltu ūdeni un ziepēm.

Kad virsma ir tīra un sausa, uzklāj dziļumgrunti, jo tā izcels visus nelīdzenumus un sienas defektus, kā arī uzlabos nākamā slāņa saķeri. Pēcāk var ķerties pie sienu izlīdzināšanas ar špakteli.

 1. Ķeramies klāt krāsošanai!

Lai rezultāts iepriecina!

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit