Preču katalogs
Swipe to the left

Ko dāvināt vīrietim? Idejas praktiskām dāvanām svētkos!

2020. gada 23. novembris 188 Skatījumi Nav komentāru
Ko dāvināt vīrietim? Idejas praktiskām dāvanām svētkos!

Ko dāvināt vīrietim? Šķiet, katra sieviete saskaras ar šo domu ikreiz, kad tuvojas lielāki vai mazāki svētki. Vienkāršākais, neorģinālākais, bet tajā pašā laikā praktiskākais, variants būtu zeķes, tomēr, ja tiešām vēlies pārsteigt savu vīrieti ar praktisku un noderīgu dāvanu, turpini lasīt šo rakstu!

Praktisks virietis


Praktisks vīrietis – praktiska dāvana

Vai vīrietis, kuram meklē dāvanu, mēdz savu brīvo dienu pavadīt skrūvējot, urbjot un nepārtraukti kaut ko uzlabojot mājās? Šāds vīrietis svētkos priecāsies gan par diplomu  “Gada saimnieks”, gan par kārtīgu elektroinstrumentu komplektu vai rokas instrumentiem. Piemēram, vīrietim mājsaimniecībā vienmēr būs noderīga jaudīga Makita vai Bosch urbjmašīna. To pašu var attiecināt uz skrūvgriežiem un citiem rokas instrumentiem, kuru nekad nevar būt par daudz un, jo lielāka dažādība, jo vairāk praktiskais vīrietis priecāsies. Knaibles, rokas zāģi, āmuri, mērlentes, instrumentu kastes – šīs visas ir mazas, praktiskas un noderīgas dāvanas svētkos, kuras noteikti nekrās plauktā putekļus.

 kafijas aparats

Praktiska dāvana vīrietim gardēdim

Mēdz teikt, ka mīlestība iet caur vēderu, ko noteikti var attiecināt gandrīz uz visiem vīriešiem, jo kuram gan nepatīk garšīgi paēst? Bet ir daļa vīriešu, kuri ir dzimuši ar izcilu garšas izjūtu un spēj uztaisīt sautējumu, kurš pārspēs jebkuru vecmāmiņas slepeno sautējuma recepti. Atpazini tādu vīrieti savā paziņu lokā? Vienkāršākais veids, protams, būtu nopirkt gatavu gardumu grozu lielveikalā, bet varbūt ir vērts uzdāvināt kaut ko orģinālāku.
Ekskluzīva dāvana šādam vīrietim varētu būt labs kafijas aparāts, piemēram, kafijas automāts philips saeco xelsis super-automatic, sm7683/00, jo kurš gan nemīl garšīgu kafiju? Tāpat, ja vīrietis gardēdis vairāk ir tendēts uz ēst gatavošanu nekā baudīšanu, tad viņam praktiska dāvana būtu labs elektriskais grills - ļoti laba dāvana vīriešiem, kuri mīl pārsteigt ciemiņus ar garšīgi uzgrillētu steiku vai burgeriem.

virietis dzied

Praktiska dāvana vīrietim – melomānam

Mūzika mašīnā, mūzika mājās, mūzika darbā un, iespējams, viņš pats spēlē kādu instrumentu. Tas ir vīrietis melomāns. Viņš spēj atrast pareizo dziesmu ikvienai dzīves situācijai, pārzina visas jaunākās mūzikas tendences un novērtē kvalitatīvu audio tehniku. Vīrietis, kurš novērtē mūziku, spēs novērtēt tādu dāvanu kā labs mūzikas centrs vai kvalitatīvs portatīvais bezvadu skaļrunis. Tomēr, ja šīs mantas vīrietim jau ir mājās, tad ekskluzīva un orģināla dāvana varētu būt arī vinilplašu atskaņotājs. Starp citu, šādi vinilplašu atskaņotāji mūsdienās paliek arvien pieprasītāki.
virietis strada darza


Praktiska dāvana vīrietim – dabas mīļotājam

Viņa pagalmā ir viszaļākais mauriņš, visskaistākie koki un viņš pats mīl atpūsties pie dabas. Dabas draugs dodas pārgājienos un aicina to darīt arī citus, ir īstens dabas bērns un mīl rūpēties par savu dārzu un pagalmu. Uzdāvini viņam kvalitatīvus dārza instrumentus, piemēram, no Fiskars. Tikpat praktiskas dāvanas var būt lapu vai sniega pūtējs vai zāles pļāvējs.  Pirms tam gan iesakām noskaidrot, vai viss nosauktais jau nav atrodams šāda saimnieka garāžā.

Šīs ir tikai dažas idejas, ko dāvināt vīrietim. Ja nekas no piedāvātā neuzrunāja, tad universāla dāvana būs Kurši dāvanu karte, kura ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev vajadzīgāko, ko iespējams iegādāties gan internetā, gan Kurši veikalos visā Latvijā!
Kurši ir par praktiskām un ikdienā noderīgām dāvanām, kuras nekrās putekļus plauktos un spēs padarīt vieglāku sadzīvi un skaistāku apkārtni.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit