Preču katalogs
Swipe to the left

Ko darīt mājās? Idejas kā vērtīgi un praktiski pavadīt laiku

2020. gada 24. marts 258 Skatījumi Nav komentāru
Ko darīt mājās? Idejas kā vērtīgi un praktiski pavadīt laiku

Daudzi cilvēki šobrīd paliek mājās, bērni neapmeklē izglītības iestādes un daudziem galvā ir viens jautājums – ko mums visiem darīt mājās? Mēs vēlamies padalīties ar idejām un ieteikumiem, ko darīt mājās šajā pašizolācijas periodā.

Dārza darbi kopā ar ģimeni

Pavasara saule mūs lutina arvien biežāk, putni čivina skaļāk un gaisa temperatūra kāpj lēnām uz augšu. Tas ir mājiens no dabas, ka ir pienācis laiks doties dārzā! Apgriez kokiem zarus, sagrāb pērnā rudens lapas, iekārto siltumnīcu, nokrāso žogu, noteikti savā dārzā atradīsi vienmēr kādu darbiņu gan sev, gan citiem ģimenes locekļiem. Bet pēc garas un darbīgas dienas dārzā, visi kopīgi varat atklāt grillēšanas sezonu!

Mazie iekšdarbi

Plauktiņš jau pusgadu gaida, kad Tu viņu pieliksi pie sienas? Šobrīd ir lieliska iespēja to izdarīt! Pie reizes vari pārbaudīt vai nostiprināšana nav vajadzīga arī virtuves skapīšu durvīm. Pievērs uzmanību sienām, varbūt nepieciešams kaut kur pielīmēt tapetes, kuras ir atlīmējušās, bet līdz šim Tev nebija laika to izdarīt. Vai arī aizšpaktelēt caurumumu, kuru slēpj priekšā aizbīdītā kumode.

Lielie remontdarbi

Šis ir piemērots laiks, lai mājoklī veiktu arī lielākus remontdarbus, kur palīdzēt var arī ģimenes locekļi. Nomaini veco, čīkstošo grīdu pret jaunu lamināta grīdas segumu. Piešķir interjeram svaigumu ar modernām durvīm vai jaunu sienas krāsojumu. Tiem, kuriem ziemā mājoklī šķita auksti – varbūt ir vērts apdomāt par mājas siltināšanu.  Pēc paveiktā darba Tev noteikti būs lepnums par sevi, tāpat šādi remontdarbi novērš domas no drūmā noskaņojuma.

Dodies pārgājienā

Nav obligāti jādodas uz populārām pastaigu takām, lai izbaudītu dabu. Izpētiet ar ģimeni, kas Jums ir tuvumā, iespējams, tuvējais mežs ir lieliska vieta, kur izvēdināt galvu. Bet ja pārgājiens Tevi nevilina tad lieliska alternatīva ir ģimenisks izbrauciens ar velosipēdiem. Sagatavo līdzi termosu ar tēju un garšīgas tostermaizes un nobaudiet tās, kādā skaistā vietā.

Aktivitātītes bērniem un jauniešiem

Viens no izaicinājumiem vecākiem ir bērni, kuri pēc mācībām visdrīzākais garlaicības mākti klīst no viena mājas gala uz otru un bezjēdzīgi spaida telefonus. Lielisks risinājums garlaicības nomākšanai ir batuts. Patīk gan lieliem, gan maziem bērniem. Sportiskākiem jauniešiem noteikti patiks, ja pie mājas būs basketbola grozs, kur pēcpusdienās varēs rīkot ģimeniskus basketbola mačus.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit