Preču katalogs
Swipe to the left

Kāpēc izvēlēties polikarbonāta siltumnīcu?

2020. gada 3. februāris 280 Skatījumi Nav komentāru
Kāpēc izvēlēties polikarbonāta siltumnīcu?

Polikarbonāta siltumnīca ir ilgtermiņa ieguldījums, jo droši varēsi izmantot vairākas sezonas audzējot iemīļotos dārzeņus un zaļumus. Siltumnīcas ir dažādas pēc formām, ar papildus elementiem stiprībai, polikarbonāta biezuma un kvalitātes. Tās ir ērti uzstādāmas, uztur sākotnējo formu. Atsevišķas polikarbonāta siltumnīcas ir kā konstruktors, kur iespējams izvēlēties nepieciešamo izmēru, pievienojot papildus sekcijas.

  • Labāk saglabā siltumu. Polikarbonāta siltumnīcas labāk nekā stikla siltumnīcas uztur siltumu. Tām ir labāka siltuma izolācija. Patstāvīgo siltumnīcas lietotāju padoms siltuma uzturēšanai aukstākās naktīs – laicīgi siltumnīca ievietot dienas laikā sasilušus spaiņus ar ūdeni.
  • Var lietot ilgstoši vienkārši veikt labošanas darbus. Polikarbonāts var tikt izmantots vairākus sezonas, tas ir stiprs un izturīgs, bet tajā pašā laikā viegls materiāls. Ja nu gadījumā rodas nepieciešama veikt kādu remontu, tad var iegādāties nepieciešamo loksni un nomainīt šo loksni pašu spēkiem.
  • Izturīgs materiāls. Polikarbonāta siltumnīcas ir droši izmantot, ja dārzā spēlējas bērni vai ir mājdzīvnieki, piemēram kaķis. Trāpījums ar bumbu futbola spēles karstumā nenodarīs nekādu skādi, vai arī, ja kaķim izdosies tikt uz siltumnīcas jumta, tā nagi nesabojās siltumnīcu. Polikarbonāta siltumnīcā visi stādījumi būs droši pasargāti no krusas, un tā nesabojās pašu polikarbonātu, kā tas iespējams ar plēves vai stikla siltumnīcām.

 

Ja  vien dārzā ir kāds brīvs laukums, kuru vari atvēlēt siltumnīcai, tad iespējas atrast sev piemērotāko ir ļoti plašas. Gadījumā, ja ir kādi jautājumi, droši jautā, meklēsim atbildi, lai tava siltumnīca būtu rota tavam dārzam.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit