Preču katalogs
Swipe to the left

Kā izvēlēties velosipēdu?

2020. gada 11. marts 55 Skatījumi Nav komentāru
Kā izvēlēties velosipēdu?

Meklē piemērotu velosipēdu, bet nezini, kā izvēlēties plašajā piedāvājumā? Ir daudz dažādi velosipēdu veidi, tāpat ir daudz dažādi cilvēki ar atšķirīgām vēlmēm.  Citiem cilvēkiem patīk triki, vel kādam patīk sacīkstes, bet citiem vienkārši sapņaini mīties pa pilsētas ielām.
Lai izdarītu pareizo izvēli velosipēdam, iepazīsties ar mūsu sagatavotajiem padomiem!  

Kāds ir Tavs riteņbraukšanas stils?

Katrs velosipēds tiek izstrādāts noteiktam riteņbraukšanas stilam. Pirmais solis, izvēloties piemēroto velosipēdu - apdomāt, kā un kur plāno braukt.
Ja izaicinājums ir  braukt ar velosipēdu pa takām un neasfaltētiem ceļiem, kalnu velosipēds ir piemērotāka izvēle. Turpretī, ja plāno eleganti un mierīgi pārvietoties parkos un doties mierīgos ikdienas izbraucienos pilsētas ielās tad iesakām praktisko un eleganto pilsētas velosipēdu.

Nosaki savu budžetu

Svarīgi saprast cik daudz līdzekļu varēsi vai izlemsi tērēt velosipēdam. Cenu diapozons ir ļoti plašs, sākot no aptuveni 145 EUR vari savā īpašumā iegūt labu kalnu velosipēdu ikdienas lietošanai. Savukārt, ja Tevi interesē pilsētas velosipēdi  tad aptuvenā summa būs 160 EUR. Svarīgi budžetā iekļaut arī nepieciešamo aksesuāru izmaksas, piemēram, ķiveres un atstarojošās vestes.  

Atrod velo, kas Tev “der”

Velosipēdu rāmim un riepām ir izmēri, lai pielāgotos lietotāja augumam un braukšanas ērtībām. Piemērotākā izmēra noteikšanai izmanto kādu no interneta atrodamajiem kalkulātoriem vai arī velosipēdu aprakstos pieejamo izmēru tabulu. Pievērs uzmanību rāmja izmēram un sēdekļa augstumam, jo tas ietekmēs komfortu. Meklē velosipēdu, kuram vari ērti pielāgot sēdekļa augstumu, lai vari to pēc iespējas labāk sev pielāgot un saglabāt kontroli pār savu braucamrīku. Iegādājies velosipēdu ar savām vajadzībām atbilstošajām riepām. Riepas ar mazāk izteiktu protektoru ir pilsētas velosipēdiem, tās ir ātras un vieglas. Tomēr šādas riepas nav piemērotas akmeņainam reljefam, tās zaudē saķeri ar ceļu, velosipēds kļūst grūtāk vadāms.  Kalnu velosipēdiem ir biezākas riepas ar lielāku protektoru, kas ļauj to izmantot braukājot pa lauku ceļiem un neceļiem. Tāpat izteiktāts protektors veido stabilāku saķeri uz slapja vai slidena ceļa.
Vissvarīgākais un vismazāk taustāmais – vai uz velosipēda jūties labi? Tu protams nevari  gaidīt, ka vienkāršs ikdienas velosipēds būs tāds pats kā pasaules čempionāta sacīkšu velosipēds, tomēr tam ir jāspēj Tevi sniegt prieku no katra brauciena, droši un ērti sasniegt izvēlēto galamērķi.

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit