Preču katalogs
Swipe to the left

Kā aprēķināt krāsošanas darbu izmaksas?

2021. gada 6. oktobris 32 Skatījumi Nav komentāru
Kā aprēķināt krāsošanas darbu izmaksas?

Lai iecerētā ideja par vienas istabas vai visa mājokļa pārkrāsošanu nepārvērstos nepatīkamā pārsteigumā par neprecīzi aprēķinātām krāsošanas izmaksām, piedāvājam padomus no krāsu ražotāja Tikkurila. Apskatīsim kā pēc iespējas precīzāk aprēķināt krāsošanas darbu izmaksas.

Precīzi definējiet krāsojamo platību un virsmu

Vissvarīgākais, lai panāktu precīzu cenas aprēķinu, ir zināt, cik kvadrātmetru ir plānots krāsot. Ņemiet vērā arī virsmas īpašības: vai jūs plānojat krāsot koku vai minerālu, vecu vai jaunu virsmu? Apstrādājot raupjas apmestas vai neēvelētas koka virsmas, krāsas patēriņš būs pat divas reizes lielāks nekā apstrādājot gludas vai ēvelētas virsmas. Pārkrāsojot iepriekš krāsotas virsmas, ir jāņem vērā vecais pārklājums un kritiski jānovērtē virsmas stāvoklis - ļoti iespējams, lai kvalitatīvi pārkrāsotu šādas virsmas, ir nepieciešama speciāla virsmas sagatavošana un dažādas gruntskrāsas. Tas ir būtiski, lai aprēķinātu, cik daudz laika un, cik daudz špaktele, gruntējums un krāsas jums būs nepieciešams darbam, jo ​​materiālu patēriņš dažādās virsmas faktūrās ievērojami atšķiras.

krasosanas-aprekinasana

Aprēķiniet materiāla un darbaspēka izmaksas

Kad jūs zināt, cik kvadrātmetru un kāda veida virsmas darbs ietver, ir pienācis laiks aprēķināt materiāla un darbaspēka izmaksas: cik daudz produkta un cik stundas darba būs nepieciešamas, lai veiktu darbu? Šajā izmaksu pozīcijā vēlams iekļaut kopējās stundas sagatavošanās darbam, kopējās stundas pašam krāsošanas darbam, un kopējās materiālu izmaksas. Neaizmirstiet ņemt vērā mainīgos lielumus: piemēram, ja jūsu izvēlētais meistars izmantos krāsas smidzinātāju, jūs ietaupīsiet laiku uz lielām virsmām, bet materiālu izmaksu sadaļā būs jāpievieno papildus aizsardzības materiāli, lai nebojātu virsmas, kuras nav plānots nokrāsot.

krasosanas-instrumenti

Ņemiet vērā detaļas un nosacījumus

Bieži vien ir lietderīgi sadalīt darbu sīkākās vienībās. Piemēram, ja jūs plānojat telpas dizainu, padomājiet par izkārtojumu un struktūru: vai jūs krāsojat vienu kvadrātveida istabu vai istabu ar logiem un leņķiem, cik krāsu toņu jums vajag, ar cik daudz pamata un dekoratīvajām krāsām jums ir plānots krāsot utt.. Ir labi pievērst uzmanību arī dažādiem blakus faktoriem: vai jūs varat atvērt logus, lai vēdinātu telpu krāsošanas laikā; vai gaisa mitrums, ietekmēs pārklāšanas (otrās un/vai trešās krāsas kārtas) laiku. Runājot par dzīvojamo telpu krāsošanu, katrs darbs ir unikāls - pievēršot uzmanību detaļām un apstākļiem, var būt liela nozīme precīzu izmaksu noteikšanā. Cenu kalkulēšanas nobeigumā neaizmirstiet pievienot arī izmaksas par darbarīkiem (izsmidzinātājs, laka, ota, izolēšanas materiāli utt.).

krasosana

Rezumējot, atcerieties šos 3 punktus, lai pēc iespējas precīzāk aprēķinātu krāsošanas darbu izmaksas:

  1. Precīzi mērījumi (telpas lielums un krāsojamās virsmas specifika) ir būtiski, lai novērtētu izmaksas.
  2. Aprēķiniet kopējo sagatavošanās darbu, krāsošanas darbu un materiālu izmaksas.
  3. Uzmanības pievēršana detaļām palīdz izvairīties no neprecizitātēm tāmē.

 

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit