Produkts pievienots grozam!
Preču katalogs
Swipe to the left

Lamināts, parkets vai vinils - kuru labāk izvēlēties?

2022. gada 19. jūlijs 174 Skatījumi Nav komentāru
Lamināts, parkets vai vinils - kuru labāk izvēlēties?

Lai izveidotu sapņu mājokli ir jādodas cauri daudziem izaicinājumiem. Kad esam nonākuši pie jauna grīdas seguma ieklāšanas, vai esošā maiņas ir svarīgi apsvērt visus variantus, lai izvēle būtu īstā. Vairums gadījumos grīdas maiņa tomēr nenotiek katru gadu, tādēļ pienāk vēl lielāka atbildība veikt pareizo izvēli, lai nenāktos nožēlot.

Grīdas segums var būt atsvaidzinoša odziņa interjerā vai harmonisks kopskata elements. Universāls pielietojums, bet galvenokārt laicīgi izlemt, kādu vēlamies rezultātu. Mājokļa atjaunināšana mēdz nogurdināt prātu un naudas maku, ieskaties Konsultacija Forma Lv (kursi.lv) un piesaki uz bezmaksas konsultāciju pie privāto pirkuma konsultanta, kurš ieteiks materiālus, aprēķinās apjomu un piešķirs atlaidi.

Esam apkopojuši populārākos četrus grīdas segumu veidus, kur tos labāk ieklāt un to plusus, mīnusus, lai atbildētu uz jautājumu: lamināts, parkets vai vinils - kuru labāk izvēlēties?

laminats\

Lamināts

Lamināts ir parasti biežāk izvēlētais grīdas segums. Lamināta cena ir demokrātiska, kvalitāte apmierinoša un ieklāšana būs pa spēkam arī iesācējiem. Tādēļ nav brīnums, ka lamināts ir tik populāra izvēle vairums mitekļos. Ar ekonomisku mākslīgi veidotu grīdas seguma alternatīvu ir iespēja iegūt skaistu un mājīgu sajūtu. Lamināta dizaini ir dažādi un to var pieskaņot interjeram.  

Plusi: Vairākums gadījumos ir izturīgāks pret skrāpējumiem vairāk nekā koks un viegli kopjams ikdienā

Plusi: Ieklāšana ir īstenojama īsā laika periodā un pie tam ar pašu spēkiem bez advancētām zināšanām apdarē. 

Mīnusi: Augšējā slāņa dēļ lamināts mēdz būt slidens un piesaistīt putekļus, ja tam nav antistatiskas apstrādes. 

Mīnusi: Jāsargā no ūdens, jo tas var neatgriezeniski sabojāt segumu. Lamināts nav atjaunojams, ja tas tiek nolietots ir jāklāj jauns.

Piemērotas vietas, kur ieklāt laminātu būtu: Dzīvojamās istabas, koridors un virtuve

 lamināta ieklāšana

Parkets

Pilnīgi dabisks grīdas segums, kurš ir ilgtspējīgs un kļuvis par grīdas segumu klasiku. Ar gadiem nemaina izskatu un ir kvalitatīva, skaista, bet dārga izvēle. Parkets ir dārgāks par pārējiem segumiem, tomēr izvēloties parketu, par grīdu nenāksies satraukties pat mazbērniem.

Plusi: Parketu var atjaunot vairākas reizes, kas pagarina lietošanas laiku līdz pāris desmitu gadiem.

Plusi: Laba skaņas izolācija, kas noderēs daudzdzīvokļu namos

Mīnusi: Parkets pieprasa īpašas rūpes, jo jāuztur vienmērīga gaisa un mitruma temperatūra telpā, lai dēlīši neuzbriest vai nesaraujas.

Mīnusi: Nav skrāpējumu izturīgs, tādēļ nāksies piedomāt pie ikdienas paradumiem

Piemērotas vietas, kur ieklāt parketu būtu: Dzīvojamās istabas, koridors un virtuve

vinila grīdas segums

Vinila grīdas segums

Vinila grīdas segums ir nesens jaunums grīdas segumu sortimentā, kas materiāla ziņā ir līdzīgs linolejam. Vinils ir pateicīgs ar to, ka ir plašs dizaina un krāsu spektrs. Respektīvi pieskaņot gaumei un interjeram būs tīrais nieks. Arī ja ir vēlme izvēlēties segumu, kurš būs draudzīgs kabatai, tad ir īstā izvēle.

Plusi: Gluži, kā ar laminātu, to ir viegli ieklāt un ikdienas kopšanā arī nesagādās raizes

Plusi: Ir augsts mitruma izturības līmenis un pret nodilumu

Mīnus: Lai ieklātu vinila grīdu, nāksies veikt izcilu grīdas līdzenumu, lai rezultāts būtu acij tīkams.

Piemērotas vietas, kur ieklāt vinilu būtu: koridors, virtuve un vannas istaba.

flīžu ieklāšana

Flīzes

Flīzes ir tas grīdas segums, kurš noteikti ir katram mājoklī, vannas istabā. Tomēr flīzes var integrēt arī citās telpās, jo tās arī ir ekonomisks risinājums segumu izvēlē. Flīzes arī spēj patīkami atvēsināt telpas karstajā gada laikā. Labs risinājums ir flīzes apvienot ar apsildāmo grīdu, lai vēsajā laikā būtu komfortabli. Arī flīžu piedāvājumos ir plašs piedāvājums, dažādas formas, krāsas un dizaini.

Plusi: Kopšana ikdienā ir vienkārša un ērta

Plusi: Mitruma ne caurlaidība

Mīnusi: Ieklāšanu labāk uzticēt profesionālim, jo ieklāšanai nepieciešama stingra un gluda vieta, lai rezultāts būtu kvalitatīvs

Mīnusi: Ja flīzes nesavieno ar apsildāmām funkcijām, tad tās būs aukstas

Piemērotas vietas, kur ieklāt flīzes būtu: Virtuve, vannas istaba, koridors un āra telpas.

Ceram, ka mūsu mazais apskats par populārākajiem grīdas segumiem dos skaidrību un zināšanas. Un, tavuprāt lamināts, parkets vai vinils - kuru labāk izvēlēties?

Komentāri (0)Sazinieties ar mums

Veikali

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit