Preču katalogs

ISOVER KL 32 visaugstakās kvalitātes minerālvates siltumizolācijas loksnes, kas atbilst ULTRA - klasei. KL 32 mīkstās, elastīgās plāksnes siltumizolacija ir vairāk nekā par 15% labāka nekā STANDARD loksnēm. Labāka siltumizolācija nodrošina zemākas apkures izmaksas turpmākajā ēkas ekspluatācijas laikā. ISOVER KL 32 minerālvates loksne ir gaisu caurlaidīga, ugunsdroša, ķīmiski neitrāla, tīra no pesticīdiem uz alergēniem, izturīga, droša pret puvi un trūdēšanu, un tajā nevairojas kaitēkļi. KL 32 ir saņēmusi visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1. Klase M1 nozīmē augstāko celtniecības materiālu klasi, tā ir labākā no trīs materiālu klasēm šajā klasifikācijā, tā ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.

Uzstādīšana

ISOVER KL 32 lokšņu iestrādāšana ir ļoti vienkāršaa, ātra un ērta. Rūpīga materiāla iestrādašana garantē labu rezultātu KL 32 priekšrocības: - plāķšņu izmēri atbilst standarta izmēriem; - nav nepieciešami papildus stiprinājumi, ja karkass ir atbilstošs plāksnes platumam (loksnei jabūt 5mm platākai par konstrukciju), loksnes fiksējas pateicoties šķiedras elastībai; - ērti iestrādāt konstrukcijā vienam cilvēkam; - ērti izmantojamas nelielās telpās; - vati ir viegli griezt. Griešanai iesakam izmantot speciāli šim nolūkam paredzētu nazi, kas izveido taisnāku griezuma vietu (skatīt pie materiāliem). Lai nodrošinātu labu skaņas un siltuma izolāciju ieteicams loksnes likt vairākos slāņos, pārklājot šuvju vietas. Konstrukcija ir jāaizpilda vienmērigi, lai neveidojas gaisa kabatas un lai izvairītos no "aukstuma tiltiem". Loksnēm cieši jāpieguļ gan konstrukcijai, gan virsmām, gan arī savā starpā.

Iepakojums

ISOVER KL 32 plāksnes ir saspiestas iepakojumā, kas ir uz pusi mazāks no vates normāltilpuma. Pakas tiek glabātas uz paletēm MULTIPAKĀS. Katrā multipakā ir 20 pakas.

Lietošana un glabāšana

Izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un sakaršanas. Multipaku iepakojumam ir speciāls aizsargpārsegs glabāšanai āra apstākļos.

Ekspluatācijas temperatūra

200 °C (atkarībā no pielietojuma)

Materiāla izmaiņas mitruma ietekmē

Produkts nav higroskopisks (neuzsūc mitrumu)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Isover
Veids Minerālvates loksnes
Tips Universāls
Serija Isover KL 32
Platums 560 mm
Garums 1170 mm
Biezums 50 mm
Materiāls Minerālvate
Siltumvadītspēja 0,032 W/mK
Ugunsreakcijas klase A1 (EN 13501-1)
Ūdens tvaika caurlaidība, μ μ = 1
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Multipaka stikla minerālvate Isover KL32 50x560x1170, 157.25m2 (20 pakas)
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
27. aprīlis (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit