Preču katalogs

Ķēdes zāģis ar benzīna dzinēju McCulloch CS 42STE 14":

Biežai lietošanai ideāli piemērotais CS 42STE ir nozarē pirmais 3 darbību iedarbināšanas ķēdes zāģis ar 42 kubikcentimetru benzīna dzinēju. Vienkārši iesmidziniet degvielu/ieslēdziet/pavelciet startera auklu. Tā 1,5 kW lielā izejas jauda ir piemērota 14 collu, 16 collu un 18 collu sliedēm. Ķēdes zāģim CS 42STE ir ķēdes spriegotājs, kura lietošanai nav nepieciešami darbarīki, un daudzfunkcionālu instruments. Ar benzīna dzinēju darbināmais ķēdes zāģis sver tikai 4,9 kg, tam ir arī uzlabota degvielas injekcijas attīrīšanas sistēma, CCS, Soft Start un Oxy Power funkcijas, rokturi ar mīkstu apdari un efektīva vibrāciju novēršanas sistēma.

  • Ķēdes spriegotājs ķēdes regulēšanai bez rīku palīdzības. Ātra un ērta sliedes un ķēdes spriegošana un montāža bez rīku izmantošanas.
  • Switch Start. Tā kā ķēdes zāģa iedarbināšanai nepieciešams mazāk darbību, varat sākt darbu ērtāk nekā jebkad agrāk.
  • OxyPower. “OxyPower” dzinēju tehnoloģija nodrošina ar papildu jaudu un sniedz iespēju veidot augus, tiem nekaitējot. Šī tehnoloģija ir uzlabojusi degvielas efektivitāti, kas nozīmē - vairāk jaudas, vienlaikus par 70% samazinot emisijas izplūdes daudzumu, un par 20% samazinot degvielas patēriņu.
  • Sistēma “Soft Start”. Atvieglo McCulloch izstrādājuma iedarbināšanu, samazinot startera auklas pretestību par līdz pat 40%.
  • Gaisa filtru sistēma CCS ilgākam darbmūžam. Inovatīvā CCS gaisa filtru sistēma sniedz iespēju izmantot ķēdes zāģi ilgāk, retāk veicot gaisa filtra apkopi. Izmantojot centrifugālo tīrīšanu, ienākošais gaiss tiek attīrīts un lielākās daļiņas tiek izvadītas, lai tās nenokļūtu galvenajā gaisa filtrā.
  • Pretvibrāciju sistēma. Zāģa rokturi ir izolēti no dzinēja un griešanas ierīces, kas samazina vibrāciju līmeni. Sniedz iespēju strādāt daudz efektīvāk un ilgāk.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols McCulloch
Tips Ķēdes zāģis
Barošana Benzīns
Jauda 1.5 kW, 42 ccm
Sliede 350 mm
Ķēdes solis 3/8"
Slīdposma biezums 1.3 mm
Ķēdes ātrums 17.14 m/s
Izmēri 79.5x27x25 cm
Svars 6.1 kg
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Ķēdes zāģis ar benzīna dzinēju McCulloch CS 42STE 14"
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Piegāde uz mājām
23. septembris (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit