Preču katalogs

Dārza ūdensvada komplekts Gardena 8255-20:

Caur pieslēgpunktu ūdens no krāna plūst pa pazemes cauruļvadu sistēmu. GARDENA Savienojums novirza ūdeni uz pastāvīgi uzstādītiem ūdens pieslēgpunktiem un ūdens savienotājiem. Vāciņš aizsargā pieslēgpunktus un ūdens savienotājus no netīrumiem, kad tie netiek izmantoti. Šis uznirstošais, sfēriskais vāciņš pazūd pieslēgpunktā un ūdens savienotājā, kad to atver, un līdz ar to tas nerada nekādus šķēršļus zāles pļaušanas laikā.

Pilnībā nokomplektēts
GARDENA dārza ūdensvadu sākuma komplektā ir iekļauti svarīgi elementi ērtai ūdens ieguvei mājās vai dārzā. Jūs iegūsiet ūdeni no krāna kā elektroenerģiju no elektrotīkla ar diviem ūdens savienotājiem.

Ar ūdens apturēšanas ierīci
Ūdens savienotājs ir aprīkots ar automātisko ūdens apturēšanas ierīci, lai jums nebūtu jādodas uz krānu aizgriezt ūdeni, vai netiktu lieki tērēts ūdens, kad šļūtene ir noņemta.

Viegli darboties
Vienkārši noņemiet uznirstošo, sfērisko pārsegu, pievienojiet šļūteni un laistiet; noņemiet šļūteni un aizveriet vāku - kas var būt vēl vienkāršāk.

Bez nogulsnēm
Pateicoties noņemamajam filtram, gružus, piemēram, lapas vai zāli, var viegli iztīrīt no ūdens savienotāja, lai garantētu nepārtrauktu darbību.

Izturīgs pret sasalšanu
Automātiskais noplūdes vārsts ir uzstādīts caurulē un garantē drošu sistēmas saglabāšanos ziemas periodā.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Gardena
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Dārza ūdensvada komplekts Gardena 8255-20
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
2. aprīlis (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
2. aprīlis (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit