Preču katalogs

Laka Tikkurila Unica Super 20 Pusmatēta EP-Bāze 0.9L:

Unica Super ir piemērota koka virsmu apstrādei iekštelpās un āra apstākļos. To var lietot laivu, mēbeļu un grīdu lakošanai.

Iekšdarbiem un ārdarbiem
Unica Super satur aizsargvielas pret UV staru iedarbību, kas palēnina koksnes dzeltēšanu saules gaismas ietekmē. Tonēta laka aizsargā pret saules gaismu efektīvāk nekā netonēta laka.

Bezkrāsaina vai tonēta
Unica Super var izmantot bezkrāsainu vai tonēt pēc Koka pārklājumu un laku vai Valtti toņu kartes. Ja laka ir pārāk tumša, to var atšķaidīt ar bezkrāsainu Unica Super vai ar lakbenzīnu 1050.

Ātri žūstoša
Unica Super nožūst 2 stundu laikā, un to var apstrādāt jau pēc 6 stundām. Nākamo lakas kārtu var uzklāt pēc diennakts. Laka sacietē pilnībā un sasniedz savas īpašības aptuveni 4 nedēļu laikā.

 • Bāzes krāsas: EP
 • Toņu klāsts: Tonējama pēc Tikkurila toņu kartes koka pārklājumiem un lakām, un Valtti toņu kartēm. Lai pārliecinātos par toņa atbilstību, jāveic izmēģinājuma lakojums. Ja laka ir pārāk tumša, to var padarīt gaišāku ar bezkrāsainu Unica Super, vai Vaitspirtu 1050.
 • Spīdums: Pusmatēts
 • Patēriņš: 8-10 m²/l vienai kārtai.
 • Šķīdinātājs: Vaitspirts 1050
 • Uzklāšanas metode: Ar otu vai izsmidzinātāju. Augstspiediena izsmidzinātāja sprausla 0.009" - 0.013" (0.230 - 0.330 mm).
 • Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%): Putekļi nelīp pēc 1 stundas, var pieskarties pēc 2 stundām, var lakot nākamo kārtu pēc 6 stundām. Nākamo kārtu var uzklāt, kad virsma ir nožuvusi. Pilnīgu cietību laka sasniedz pēc 4 nedēļām atkarībā no ventilācijas, gaisa temperatūras, gaisa relatīvā mitruma un lakas plēves biezuma.
 • Ķīmiskā izturība: Iztur benzīnu, ligroīnu, vaitspirtu un denaturēto spirtu, augu un dzīvnieku taukus, smērvielas un taukvielas. Neiztur, piemēram, atšķaidītāju.
 • Izturība pret mazgāšanu: Teicami iztur visus parastos mazgāšanas līdzekļus, SFS 3755.
 • Nodilumizturība: Teicama.
 • Sausais atlikums pēc tilpuma: 38%.
 • Blīvums: 0.9 kg/l, ISO 2811.
 • Uzglabāšana: Neietekmē uzglabāšana vai transportēšana aukstumā. Nevērīgi aizvērtā vai pustukšā iepakojumā veidojas plēve.

Tonēšana ir iespējams tikai, ka atsevišķs pakalpojums un tikai klātienē Kurši veikalā. Pakalpojuma maksa tiek noteikta individuāli atkarībā no izvēlēta toņa.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Tikkurila
Apdares darbiem Universālā
Pielietojums Koka
Sastāvs Uretānalkīda
Segtspēja 110 ml/m2
Spīduma pakāpe Pusmatēta
Krāsa Caurspīdīgs
Bāze EP
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Laka Tikkurila Unica Super 20 Pusmatēta EP-Bāze 0.9L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
7. aprīlis (no € 1.99)
Omniva pakomāts
7. aprīlis (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
7. aprīlis (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit