Preču katalogs

Laka interjēram Eskaro Kabinet 20 Pusmatēta 0.95L:

Pielietojums
Gaismas izturīga akrila laka koka apdares virsmu (sienas un griestu paneļu, sijas, durvju, grīdlīstu, mēbeļu detaļu u.c.) lakošanai telpās. Laku var izmantot, betona, ķieģeļu, apmestām akmens bāzes, tāpat agrāk krāsotām vai ar tapetēm aplīmētām virsmām, lai piešķirtu tām ūdens un nodilumizturību. Laka nav piemērota tvaika istabām, grīdām un virsmām, kas pakļautas spēcīgam mehāniskam nodilumam. Tonējama pēc ESKAROCOLOR sistēmas.

Īpašības
Laka satur UV filtru, kas novērš, koksnes un vaska aptumšošanos, palielina ūdens atgrūšanas īpašības pārklājumam. Šķaidāma ar ūdeni, ātri žūst. Pasargā virsmu no netīrumiem un skrāpējumiem. Var tikt izmantota kā pamats dekoratīvajām piedevām (pigmenti ar zelta efektu, sudraba un bronzas, perlamutra pigmenti utt.).

Matējuma pakāpe
Pusmatēta

Virsmas sagatavošana
Virsmai ir jābūt sausaiun tīrai. Virsmas mitrums nedrīkst pārsniegt 18%. Jāatbrīvojas no vecās lobošās lakas, virsmu noslīpēt ar smilšpapīru, notīrīt putekļus. Spīdošās virsmas jānoslīpē. 

Uzklāšana
Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt, tāpat arī maisīt lakošanas laikā, lai nodrošinātu vienmērīgu toņpastu un piedevu sadali. Pēc nepieciešamības pirmajai kārtai laku iespējams šķaidīt ar ūdeni, līdz 10% no apjoma.Lakas uzklāšana tiešos saules staros, caurvējā vai pie paaugstinātas temperatūras var izraisīt virsmas defektu. Laku rekomendējas uzklāt 2-3 kārtās, no virsmas viena gala līdz otram. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas virsmu viegli noslīpēt un notīrīt putekļus. Ar tonētu laku lakotas virsmas krāsa būs atkarīga no koka šķirnes un nokrāsas, tāpat no lakas kārtu skaita. Pēdējo kārtu ieteicams uzklāt ar netonētu laku.

Darba instrumenti
Ota,lakas lāpstiņa. Pēc darba beigām nomazgāt arūdeni.

Darba temepratūra
Ne zemāk kā10C, ne augstāk kā 30C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela
Akrilāts

Šķīdinātājs
Ūdens, līdz 10%

Patēriņš
6-10 m2/l

Žūšanas laiks
No putekļiem – 0,5 stundas, otrās kārtas uzklāšanai 1-2 stundas pie temperatūras 20 un gaisa mitruma 50%.Pārklājums galīgo cietību iegūst aptuveni pēc trīs nedēļām.

Blīvums
~ 1,0 kg / l

Sausais atlikums
~25%

Tonēšana
ESKAROKOLOR sistēma(TROX krāsu kartes)

Uzglabāšana
3 gadi slēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Lakas tonēšana ir iespējams tikai, ka atsevišķs pakalpojums un tikai klātienē Kurši veikalā. Pakalpojuma maksa tiek noteikta individuāli atkarībā no izvēlēta toņa.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Eskaro
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Koka
Sastāvs Akrila
Segtspēja 160 ml/m2
Spīduma pakāpe Pusmatēta
Krāsa Caurspīdīgs
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Laka interjēram Eskaro Kabinet 20 Pusmatēta 0.95L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
5. jūnijs (no € 1.99)
Omniva pakomāts
5. jūnijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
5. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit